Бронховаксом или нещо друго

  • 15 069
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Много благодаря на всички.
Май пак него ще дам...

# 16
  • Мнения: 27 524
И аз давам Бронхо-Ваксом и съм много доволна. Посъветвай се с педиатър относно ефекта и евентуалното му намаляване.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Не е много по темата, за което се извинявам!

Докато сте давали Бронховаксом изписвали ли са други имуностимулиращи л-ва за дните, в които не се пие Бронховаксом?
За Иси схемата е такава:
септември: 10дни Бронховаксом, останалите дни от месеца Ескимо Кидс;
октомври: 10дни Бронховаксом, ----------------------------------- Имунобор Кидс;
ноември: 10------------------------,------------------------------------ Мултисаностол.
Чудя се дали е добре това, някак ми е странно да няма дни без лекарства  newsm78.

# 18
  • Мнения: 17 407
Аз пък си мисля, че не толкова Бронховаксома ви е помогнал. Детето ти вече е голямо и, ако ходи на градина, просто е "израстнало" болестите. Аз давах миналата година, но ефект- нулев. ТАзи година не мисля да давам нищо, може би ваксина само...

# 19
  • Мнения: 3 410
Не е много по темата, за което се извинявам!

Докато сте давали Бронховаксом изписвали ли са други имуностимулиращи л-ва за дните, в които не се пие Бронховаксом?
За Иси схемата е такава:
септември: 10дни Бронховаксом, останалите дни от месеца Ескимо Кидс;
октомври: 10дни Бронховаксом, ----------------------------------- Имунобор Кидс;
ноември: 10------------------------,------------------------------------ Мултисаностол.
Чудя се дали е добре това, някак ми е странно да няма дни без лекарства  newsm78.
До петгодишната си възраст децата нямат изградена имунна система и няма какво да се стимулира с имуностимулатори. При тези дечица всички тези продукти които са ви препоръчали да пиете по-скоро действат като лекарство .
Аз лично нямам добри впеатления от действието на Респивакса и Бронховаксома върху моите деца. Предпочитам пчелните продукти и алое.

# 20
  • Мнения: 959
Тази година реших да пробвам с Рибомунил.Отзиви ще давам по-късно.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 576
...Предпочитам пчелните продукти и алое.
Това пчелно млечице бях чела в други твои постове се смуче. Сина ми едва ли ще може да се справи с тази задача, а сигурно е и сладко.
Ще се радвам да кажеш как точно го даваш и изобщо нещо повече за тях  Peace.

# 22
  • Мнения: 3 410
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?

# 23
  • Мнения: 7 201
Тази година реших да пробвам с Рибомунил.Отзиви ще давам по-късно.
PeaceИ ние сме на Рибомунил.Чувам добри отзиви за него!От Бронховаксом-а не съм доволна.

# 24
  • Мнения: 5 468
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?
Но ако детето е алергично към полени, не може да приема такива таблетки. Сега открих информация - Цветният прашец се нарича още полен. Думата произлиза от гръцката дума "пале", което означава и цветен и пчелен прашец. Поради тази причина и науката, която се занимава с изучаването на прашеца се нарича палинология, а алергичните заболявания, предизвикани от прашеца на растенията – полинози. . http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm
Моето дете, например, има алергия към полени... и май към мед. Та ако му дам от тези таблетки, може да си направим мечешка услуга.
Иначе сигурно е много полезен.

Интересна работа...
Сега пък пише, че може да се приема при астма и алергия...
Приложение и дози
Прашецът може да се приема от здрави хора профилактично, а от болни при следните заболявания и състояния.

·        Анемии

·        Алергии

·        На апетита действа нормализиращо

·        Астма

·        Кръвообразуващо средство

·        Укрепва капилярите

·        Хронична умора, астения

·        Импотенция

·        Стерилитет

·        Целулит

·        Бъбречни смущения

·        Менопаузални смущения

·        Остеопороза

·        Заболявания на простатата

·        Язви

·        Множествена склероза

·        Повлиява положително продължителността на живот

·        Забавя стареенето на организма

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 00:26 от Ню

# 25
  • Мнения: 3 410
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?
Но ако детето е алергично към полени, не може да приема такива таблетки. Сега открих информация - Цветният прашец се нарича още полен. Думата произлиза от гръцката дума "пале", което означава и цветен и пчелен прашец. Поради тази причина и науката, която се занимава с изучаването на прашеца се нарича палинология, а алергичните заболявания, предизвикани от прашеца на растенията – полинози. . http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm
Моето дете, например, има алергия към полени... и май към мед. Та ако му дам от тези таблетки, може да си направим мечешка услуга.
Иначе сигурно е много полезен.

И моето дете имаше поленова алергия и се излекувахме от нея точно с пчелния прашец. Започнахме с нищожни дози от 1/8 таблетка на ден за около седмица и постепенно увеличавахме дозата. Тъй като тази алергия ни донесе години наред хреми и бронхити все пак се престраших,за което сега не съжалявам. Иначе наистина е жалко за силно алергичните деца, защото полена е един от най-добрите естествени продукти. Между впрочем при деца с алергии пчелния прополис е много полезен в борбата с алергията и за укрепване на имунитета, така че и за тези деца има пчелен продукт който могат да използват.

# 26
  • Мнения: 5 468
Аз ще питам пулмоложката ни за този прашец. Щом твърдиш, че сте се излекували от поленовата алергия Sunglasses... дано.
Тъй като тази алергия ни донесе години наред хреми и бронхити
И моето дете е така. Няма хрема, която да протече безобидно. Накрая се оказа, че всичките ни беди са на алергична основа.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 94
А пък аз като давах на моето дете Бронховаксом и пак се разболяваше, но и изолираха някакви екзотични бактерии, като Бранхамела например, които ги има в съставките на бронховаксома. Сега смятам да опитам с клеева тинктура. Някой давал ли е?

# 28
  • Мнения: 3 410
А пък аз като давах на моето дете Бронховаксом и пак се разболяваше, но и изолираха някакви екзотични бактерии, като Бранхамела например, които ги има в съставките на бронховаксома. Сега смятам да опитам с клеева тинктура. Някой давал ли е?
Клеевата тинктура разтвор на прополис ли е? Ако е така приветствам ви, защото прополиса е един от най-добрите имуностимулатори, а е и естествен антибиотик. Стига да не е спиртен разтвор, защото си мисля че спирта не е много полезен за стомахчето на дечицата.

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 94
клеевата тинктура е със състав прополис - 30% и етанол, но моето дете е на почти 7 и май нямам притеснения за етанола. Смяташ ли, че трябва да попитам педиатъра все пак?

Общи условия

Активация на акаунт