Бронховаксом или нещо друго

  • 15 074
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 410
клеевата тинктура е със състав прополис - 30% и етанол, но моето дете е на почти 7 и май нямам притеснения за етанола. Смяташ ли, че трябва да попитам педиатъра все пак?
На моите деца давам таблетки с прополис - 500мг в една таблетка или пчелен прашец( от 6 годишна възраст - справят се добре със смученето на таблетките) а и за мен е по-удобно. Може все пак да се консултирате с педиатъра си.

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 94
Благодаря, но кажи ми все пак в аптеката какво да кажа, искам таблетки за смучене с пчелен прашец или се казват по друг начин?

# 32
  • Мнения: 5 140
Началото на зимата и аз давах на Ния Бронховаксом. Не боледува изобщо. Сега ще започнем пак някъде след 15 септември, така каза педи.

Като цяло съм доволна, поне за сега.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?
На 2г. и 6м. е.
Не обича сладко под никаква форма, ако пие сладък сироп след това трябва веднага да следва вода и луканка  ooooh!.
Забелязах, че като започнат да цъфтят тополите и се почват проблемите с хреми и т.н.  Tired (това по въпроса за полените).

# 34
  • Мнения: 3 410
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?
На 2г. и 6м. е.
Не обича сладко под никаква форма, ако пие сладък сироп след това трябва веднага да следва вода и луканка  ooooh!.
Забелязах, че като започнат да цъфтят тополите и се почват проблемите с хреми и т.н.  Tired (това по въпроса за полените).
А мислиш ли че ще може да смучи таблетка с пчелен прашец ? А иначе ще му намерим един не сладък сок от алое , но е добре да се комбинира с прашеца, за да се повлияе поленовата алергия

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Tedulina, колко е голямо детенце, за да мога да ти бъда максимално полезна?
На 2г. и 6м. е.
Не обича сладко под никаква форма, ако пие сладък сироп след това трябва веднага да следва вода и луканка  ooooh!.
Забелязах, че като започнат да цъфтят тополите и се почват проблемите с хреми и т.н.  Tired (това по въпроса за полените).
А мислиш ли че ще може да смучи таблетка с пчелен прашец ? А иначе ще му намерим един не сладък сок от алое , но е добре да се комбинира с прашеца, за да се повлияе поленовата алергия
Не ми се вярва да успее да смуче  newsm78. Може би ще трябва да почакам да порасне още малко Simple Smile .  Пък и сега почнах да давам Бронховаксом.
 Този сироп от алое може ли да се ползва при кашлица?

# 36
  • Мнения: 3 410
От този гел от алое може да му даваш всяка сутрин по 1 ч.л през цялата зима, ще помогне срещу алергията и за укрепване на детенцето(богат е на над 18 витамина , 22 минерала , всички аминокиселини), а като порасне още малко , ако все още има проблем ще смуче една зима пчелен прашец. Аз при кашлица си смесвам 100 гр от гела с малко мед и разтопено(охладено) чисто масло около 50 гр и става невероятен сироп за кашлица.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 428
Може ли малко повече инфо за този гел от алое моля? Производител и т.н.

# 38
  • Мнения: 3 410
Може ли малко повече инфо за този гел от алое моля? Производител и т.н.
Ето инфо за гела от алое
Гелът от Алое Вера съдържа богата гама от витамини и минерали, включително и редкия витамин В12 (Алоето е един от двата растителни източника на това вещество в света). Това превръща гела от Алое Вера в незаменима хранителна добавка за всички вегетарианци. В гела естествено се съдържа фолиева киселина, препоръчвана от американското Министерство на здравеопазването на всички жени, планиращи бременност. Тази уникална напитка е и източник на седем есенциални аминокиселини, които са директно свързани с растежа на клетките и не се синтезират от организма.
Всъщност в тази течна диетична храна се съдържат толкова много полезни вещества, че е трудно да се изброят всички документирани свойства и многостранен ефект. Едно е сигурно – гелът от Алое Вера оказва дълбоко и положително въздействие върху здравето и начина на живот на много хора по цял свят. Това отчасти се дължи на адаптогенната природа на гела – различните организми извличат различна полза, според нуждите си. Сред повлиялите се оплаквания, най-често споменавани от доволни клиенти са проблеми с имунната система, със стомашно-чревния тракт, като синдром на раздразнените черва, и дивертикулоза. Други свидетелстват за облекчаване на кожни проблеми, като псориазис и екзема. Трети разказват за положителен ефект при артрит , алергия или астма. Положителните резултати са толкова разнообразни, че Алое Вера с право си е спечелило името „растение чудо“. Дори хора без оплаквания споделят, че когато пият гел от Алое Вера, се радват на повече жизненост и енергия и като цяло се чувстват по-добре.
Ако се приема всеки ден, гелът от Алое Вера е една от най-добрите хранителни добавки, съществуващи в момента, и Форевър Ливинг Продъктс се гордее с лидерството си в доставянето на този полезен продукт до хората по света.
Производител е Форевър ЛИивинг продъктс - компанията притежава патента за стабилизация на гела с цел да запази неговите свойства, създадена е 1978г и произвежда 92% от алоето в света. Всички продукти са снабдени с одобрителния печат на международния научен съвет по алое за чистота и качество на продукта - в сайта на тази организация може да видите списъка със сертифицираните продукти на Forever Living Produkts http://www.iasc.org/complete.html
Мисля си , че ще мога да намеря таблицата със състава на гела от алое, ако тази информация ви интересува.
а ето и сайта , където има повече инфо за продуктите www.aloebulgaria.com
Надявам се съм била подробна Hug  bouquet

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 576
mama Tin благодаря за информацията!  bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 428
mama_Tin: Много благодаря за информацията.  bouquet Като гледам колко подозрителни хр.добавки се дават на деца... newsm78
Аз също, заразена от + коментари във форума, дадох на моето For Kids, Ad Medicine,но без особен резултат.  Освен това произходът му е доста съмнителен  Sick така че не смятам да повтарям!
Форевър Ливинг са поне сериозна фирма. Може ли да се дава на деца гела от алое? Ако имате личен опит с това, моля да го споделите!

# 41
  • Мнения: 3 410
Yee, моите момичета пият от тези продукти вече 4 години, оправихме алергии, сливици и забравихме какво е да висиш пред кабинета на педиатъра ту за едната ту за другата(т.е нонстоп)
Аз им правя разни комбинации , като алоето си го пият от септември до април и го комбинирам с детски витамини, пчелни продукти или чесън с мащерка. Освен това в началото на есента си купувам една опаковка ехинацея, за да ми е подръка в случай на някой силен вирус(все пак и ние сме хора и можем все пак да се разболеем, но като включа ехинацеята още при първи признаци на вирус до втория ден сме го утрепали този вирус)
И така - аз съм една щастлива майка - забравих тефтерите с разписания в колко часа антибиотик, кога сиропа, кога витамините и кога на контролен и т.н.
 Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 428
mama Tin, 10x:))  Ще взема да пробвам, че моят юнак е все болен от детската градина. Вече се чудя какво да му давам. А и той насила яде плодове  Cry

# 43
  • Мнения: 3 410
mama Tin, 10x:))  Ще взема да пробвам, че моят юнак е все болен от детската градина. Вече се чудя какво да му давам. А и той насила яде плодове  Cry
Обади се ако искаш да се видим и да поговорим - 980 556  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 428
mama Tin- ок,може. Ти да не си дистрибутор или нещо такова?

Общи условия

Активация на акаунт