Турнето на Слави

  • 7 975
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
Билети за турнето на Слави в Пловдив 16 август от днес вече има
Там на главната малко след Макдоналс заведението
След него е клуб Калигула има едни стълби всичко това се пада в ляво
И в този момент като сте там се обърнете в дясно и ще видите един симпатичен чичко
как седи на една маса пред него има плакати на Слави и бенда и там продават билетчетата
Аз от там си взех билети.
Дажех взех билети за още 4 души
Турнето на Слави и куку бенд в Пловдив е на 16 август от 20:30 на стадион Лаута стадиона на Локо Пловдив

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 20:48 от ати15

# 61
  • Мнения: 2 180
Искам да ви предупредя за следното-не разчитайте на това, че се продават билети на място преди концерта както е било винаги до сега на неговите концерти. Във Варна поради големия интерес по някое време са спряли продажбата от съображения за сигурност. Знаете в последните години колко се държи на това и не се допускат хора над капацитета на стадиона.

# 62
  • Мнения: 5 478
Да се похваля, че днес се снимах с Годжи  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 064
Искам да ви предупредя за следното-не разчитайте на това, че се продават билети на място преди концерта както е било винаги до сега на неговите концерти. Във Варна поради големия интерес по някое време са спряли продажбата от съображения за сигурност. Знаете в последните години колко се държи на това и не се допускат хора над капацитета на стадиона.

В Стара Загора ще се продават билети и на касите на стадиона преди концерта! Peace

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
На това разчитам и аз.

# 65
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Еххххх искам и аз нищо, че не съм му фен.Той знае как да забавлява Peace
Да знаете по кой градове ще бъде и датите му?

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Днес е в Стара Загора, на 16.08 - Пловдив, 19.08 - София, 21.08 - Благоевград

# 67
  • София
  • Мнения: 15 466
Всичко може да е много хубаво, но на мен рекламата на турнето му по телевизията ми действа ужасно: циментова България със затворнически печати, направо ме ужасява.

# 68
  • Мнения: 2 495
Турнето в Стара Загора беше върхът, Слави и екипът както винаги на ниво Heart EyesПубликата наброяваше около 30 хил.души.Скоро ще ни гледате и по БТВ, защото Слави каза че ще излъчи предаване за турнето, което ще е от концерта в Стара Загора Mr. Green Whistling

# 69
  • Мнения: 5 478
Белла е права!
Току що се прибирам. Беше просто... Не знам как да го определя с думи.... беше невероятно! Беден ми е речника за да опиша всички емоции, които изпитахме аз и хилядите хора... радостта, респекта, тъгата, смеха, сълзите, еуфорията! Не мога дори да пиша... Ушите ми пищят, гърлото и ръцете ме болят, но само тази болка още ми подсказва, че съм жива... и че преди 3 часа бях на метри от сцената на Слави  Heart Eyes

Аудиторята беше на възраст между 5 и 50 години, стадиона беше препълнен, пироефектите, осветлението, звука и сценария както винаги бяха на нивото, присъщо за екипа на Слави.
От тук снимаха концерта, който ще се излъчи по БТВ. Смятам, че старозагорци се представихме достойно.  Laughing  Метин се въртя на главата си минута и половина, чак на мен ми се зави свят... Официалната част на концерта свърши към 23:30. Но след това...шоуто тепърва започна. Тогава Слави беше човека, който всички искахме да видим - тичаше по стадиона, падаше на колене, радваше се и се забавляваше с нас, усмихваше се, виждайки радостта в очите на хората, определено се раздаде максимално... и както сам каза "Аз съм истински щастлив, че всичко това ми се случва отново. Щастлив съм, ако съм ви накарал да се почувствате добре през тези няколко часа."... Дали просто сценарият е бил добър или наистина е бил искрен не знам. Знам само, че това, заради което бяхме там всички го получихме.

П.П. Ходила съм на много концерти на Слави в Стара Загора, но този път имаше мноооого повече хора, от колкото е имало предишните години. И мои познати, които ходиха на чалга концерта казаха, че там е имало по-малко народ  Mr. Green
И простете за емоционалния изблик, ще се радвам, ако някой е имал нерви да ми прочете целия пост  Crazy

# 70
  • Мнения: 2 386
Всъщност винаги излъчваните турнета са от Стара Загора ( без едно - от Пловдив). Явно градът ни му е слабост.

# 71
  • Мнения: 5 478
Винаги съм се чудела защо така се получва... Е, радвам се, де  Party
През 2001 година снимаха концерта от Благоевград.

# 72
  • Мнения: 2 386
Заменям винагис почти винаги тогава..  Grinning

# 73
  • Мнения: 4 324
Хайде Simple Smile
Няма ли някоя пловдивчанка довечера на концерта. Аз съм там Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 6 743
Ах, как ви завиждам  Embarassed Много ми се ходи, но няма кой да гледа малкия.
Гледах и снимките на Експрес от концерта в Ст. Загора и съвсем завидях  Twisted Evil  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт