Турнето на Слави

  • 7 987
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз завиждам Simple Smile И на нас ни се ходи, но още не сме намерили кой да гледа щерката.

# 76
  • Мнения: 2 212
Аз тази година ще пропусна, знам, че преживяването е невероятно, но някак си сякаш ми е ясно това вече и не държа толкова да го видя цялото това шоу. Знам, че ще е хубаво, но не ми липсва.

# 77
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз днес си купих билет и в неделя съм там, както винаги. Ще е страхотно. Както винаги. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 7 263
Някой беше ли на концерта на Слави Трифонов на стадион "Академик" тази вечер. Който е бил предполагам ще потвърди - невероятно шоу, невероятни ефекти, страхотно изпълнение. Който не е бил - дано намери начин да отиде другия път!

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ехх, страхотно беше. Аз сега се прибирам, решихме със Стефан да походим и се разходихме до НДК, два часа разходка, ама след такова изживяване просто не можеш да се прибереш да спиш. Невероятно беше, до последната секунда, до последната. Но - както винаги - друго не съм и очаквала. Всички концерти на Слави са такива - невероятно изживяване. Другия път - пак.

# 80
  • Мнения: 7 263
Ехх, страхотно беше. Аз сега се прибирам, решихме със Стефан да походим и се разходихме до НДК, два часа разходка, ама след такова изживяване просто не можеш да се прибереш да спиш. Невероятно беше, до последната секунда, до последната. Но - както винаги - друго не съм и очаквала. Всички концерти на Слави са такива - невероятно изживяване. Другия път - пак.

Даааа дано прави повече концерти в София!
Наистина няма такъв концерт 40 минути само бисовете и то все хитове и аз дълго не можах да заспя снощи невероятен, невероятен е Слави!!!
И целия му екип се раздаваше много - така се прави !  bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 212
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211296.0

Не мога да разбера защо софиянци винаги трябва нещо да сте по-специално от другите. как могат всички до сега да пишат в една тема за концертите на Слави из провинцията, но точно за концерта в София трябва да се пусне отделна специална тема.  Twisted Evil Явно софийския концерт на учиндолския левент е нещо много специално и не може да се смесва с някакви си там провинциални концерти. Трябва специално да му се пусне за него тема във форума. Twisted Evil

# 82
  • Мнения: 7 263
borisfx до скоро изключително рядко влизах в Клюкарника и сега следя една две теми тук.
Цитираната от теб тема ми е убягнала иначе не бих пуснала нова. Извинявам се за което, че отново се явявам нарушител на добре подредения свят на някой. Ако модераторите преценят нека заключат темата.
Лично аз не смятам, че това да си Софианец е някакво предимство пред другите хора от страната и досега не съм парадирала никога с това.
Виж ако ти имаш някакви лични комплекси по темата - реши ги някак си!

Това е едно от нещата заради, които харесвам и Слави - концерта вчера завърши с песента - "Моя страна моя България"

# 83
  • Мнения: 139
Не бях на концерта, нямах желание и да ида, въпреки че имах покани.
Живея близо до стадион Академик и всичко се чуваше у нас.
Слави "голямата звезда", Слави - "Изтормозения от какво ли не" ми грачи на главата до 24ч. и то все песни дето съм ги слушала като бяха още заедно с Каналето.
Не съм била на стадиона, не мога да коментирам концерта, но ми е дошло до гуша от неговия псевдо-патриотизъм!
 Sick Sick

# 84
  • Мнения: 9 904
..... но ми е дошло до гуша от неговия псевдо-патриотизъм!
 Sick Sick

защо да е псевдо?

# 85
  • Мнения: 7 263
..... но ми е дошло до гуша от неговия псевдо-патриотизъм!
 Sick Sick

защо да е псевдо?

Така го е преценила жената, всеки има право на мнение.
За мен Слави може да е всякакъв, но е ПАТРИОТ и не само самия той е партиот, а успява и да зарази хората около себе си.
Затова има моите адмирации.
Самата аз рядко, да не кажа никога не бих се сетила да търся народна музика и да слушам такава - просто никой не ми е пускал такава музика и нямам навика. Но вчера концерта започна с оркестър гайди, със солистка 12 годишно девойче - няма такова изпълнение - пълни ти душата.
Но както и да е, както винаги има хора които са на друга позиция, да са живи и здрави и те имат право на мнение.
Мен ме кефи Слави, харесвам го и ще ги слушам, който не се кефи да не го слуша и да не чете за него.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бях на концерта снощи и заспах, всички около мен пяха, викаха, а аз....

# 87
  • Мнения: 1 992
Бях на концерта снощи и заспах, всички около мен пяха, викаха, а аз....

Искрено ме разсмя Mr. Green

# 88
  • Мнения: 47 996
мъжът ми и щерката бяха, потвърдиха че е било много хубаво
и ние живеем съвсем близо до стадиона, но не се чуваше нищо у нас, но пък аз съм по-близо до скай сити и концертите там ги чувам все едно ми пеят в хола-обаче нямам нищо против  Wink

# 89
  • Мнения: 212
borisfx до скоро изключително рядко влизах в Клюкарника и сега следя една две теми тук. Цитираната от теб тема ми е убягнала иначе не бих пуснала нова.
Ами моме заради такива като теб, на които им убягва по нещо, Мамма и Татти са се блъскали да направят във форума прекрасна търсачка. Ако не знаеш ето я къде е: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search
Та отиваш на търсачката, пишеш "Слави Трифонов е най-великия патриот" и ти излизат всички теми посветени на учиндолския левент. По просто от това не може да бъде.
Относто комплексите че не живея във София. Умирам си да живея в София и всеки ден да ме ръфат бездомни кучета  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт