Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
Търся логика...
и може би Snow4eva е права, че ако си на диета, така или иначе през това време...включи и дъвките и ...така...Крисси от темата за Отслабнали и Отслабващи сега започна да спира цигарите...не знам какво ще стане...ще взема да я препратя тук...но тя започна едва от 3 дни...а от това, което съм чувала от пушачите,които спират...не е ли си над няколко седмици периода...още не може да се каже дали просто не са се позимъчвали малко...

# 16
  • Мнения: 2 811
ama какво правеше тези 15 секунди? това ми звучи невероятно? помага ли тази жена и за други неща, не само за цигари? за лакомия , например?? Embarassed

# 17
  • Мнения: 861
Е, мацка, ако помага и за лакомията проблемът на темата е решен   Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 40
Ако не увеличиш храната, едва ли ще напълнееш от самото отказване на цигарите. Но да си едновременно с това и на диета е доста трудно - за мен беше невъзможно да съчетая двете неща. А и ти след като тренираш активно, едва ли ще напълнееш повече от 1-2 кг.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 368
Е, мацка, ако помага и за лакомията проблемът на темата е решен   Peace
Нищо не правеше, просто си говорехме през това време.
А това въпросче за лакомията и други мои познати са го задавали, но да си призная честно незнам . Blush

# 20
  • Мнения: 861
Но да си едновременно с това и на диета е доста трудно - за мен беше невъзможно да съчетая двете неща.
Именно! От това се плаша, че просто няма да мога да издържам на диетата тогава.

# 21
  • Мнения: 2 811
ама за пушенето ли си говорехте? абе това кат магия или хипноза ми звучи:) много ме заинтригува.

# 22
  • Мнения: 1 454
извинявайте , че се намесвам, ама нещо пропуснах момента с 'жената'? newsm78 и '15-те секунди'? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 811
Но да си едновременно с това и на диета е доста трудно - за мен беше невъзможно да съчетая двете неща.
Именно! От това се плаша, че просто няма да мога да издържам на диетата тогава.
А да ги понамалиш поне не става ли? после като се вталиш може да ги спреш. Помисли в дългосрочен план - така и така все някога ще трябва да ги отказваш, по - добре като млада, когато си с по бърз метаболизъм и по лесно ще свалиш евентуалните последици .

# 24
  • Мнения: 48
http://www.youtube.com/watch?v=PyNRCNIij-I
аз така ги спрях,17г пушач-5г-НЕ
 Peace

# 25
  • Мнения: 861
Как си знаех, че това ще ми пуснеш.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 40

Помисли в дългосрочен план - така и така все някога ще трябва да ги отказваш, по - добре като млада, когато си с по бърз метаболизъм и по лесно ще свалиш евентуалните последици .
Peace
Но след като спортуваш, едва ли ще качиш много килограми.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 368
Daisi4ka,мацка
дали е магия,хипноза, транс въобще не ми пука - важното е,че не пуша. Наистина звучи невероятно, знам. Няма човек на който съм казала и да не е останал изумен от случката. То и на мен да ми го бяха казали преди - щеше да ми звучи като приказка. Но е истина.

# 29
  • Мнения: 22
момичета, при спиране на цигарите, дори и да не увеличите приема на храна се напълнява. факт. метаболизма се забавя, но е временно явление. аз спрях цигарите преди седем месеца от раз, не ми беше първи опит а и изчетох доста материали и то основно за напълняването. по принцип винаги съм била слаба, но страшно лакома, но първияте месец-два качих около 5 кг. Никога преди не бях стигала до такива килограми, въпреки че основно се хранех с плодове и изминавах пеша по 5-6 километра на ден бързо ходене. вярвайте, но след това си влязах в обичайния режим, храня се също толкова лакомо и отслабнах. вече дори съм по-слаба от преди. Вярвайте, че нещата ще се наредят, просто огрганизма има нужда от адаптация след стреса на който е подложен. Килограми се свалят, а цигари не се отказват толкова лесно.

Общи условия

Активация на акаунт