Плюшки "Сердечко"

  • 3 178
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Значи ти тестото в машината го меси?
Е, тогава още утре ще ги направя. Защото вчера единия крокодил го месих на ръка и с този огромен тумбак...страшна гледка бях.

# 16
  • Мнения: 1 798
Да. В машинката  Peace
Но половин час и слагаш в хладилника. Това тесто не обича топло.
Ти пък защо на ръка  newsm78

Да ти е жив и здрав тумбакът и човечето в него  Heart Eyes

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ти пък защо на ръка  newsm78


Щото съм работна булка  Mr. Green - машината месеше единия, с миксера бърках сладкиш, после другия на ръка и в паузите за почивка простирах...луда работа Crazy.

# 18
  • Мнения: 1 798
Писах и в темата за тестото, споделям и тук. На следващия ден са още по-хубави.

# 19
  • Мнения: 11 747
Оооох,ще ме карате и мен да се запрятам!! ooooh!То Кати е виновна най-вече! LaughingТука няма почивка ни за бременни,ни за мързеливи! Laughing

# 20
  • Мнения: 1 798
Оооох,ще ме карате и мен да се запрятам!! ooooh!То Кати е виновна най-вече! LaughingТука няма почивка ни за бременни,ни за мързеливи! Laughing

Бе много са лесни. Това е рецепта за мързелани (като мен)  Laughing

И моля, моля  Naughty
Не съм виновна аз, а labrex, Джемма и тоя форум  Laughing

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

И моля, моля  Naughty
Не съм виновна аз, а labrex, Джемма и тоя форум  Laughing


 Embarassed А, моля, моля и аз не съм виновна- руският форум е виновен. Laughing

# 22
  • Мнения: 1 798
И моля, моля  Naughty
Не съм виновна аз, а labrex, Джемма и тоя форум  Laughing

Embarassed А, моля, моля и аз не съм виновна- руският форум е виновен. Laughing

А кой превежда рецептите, м?  Laughing

Шегата настрана. На всички превеждащи    bouquet

# 23
  • Мнения: X
Ти пък защо на ръка  newsm78


Щото съм работна булка  Mr. Green - машината месеше единия, с миксера бърках сладкиш, после другия на ръка и в паузите за почивка простирах...луда работа Crazy.

Ох, Мариета, ожени се за мен! Praynig

Все се заричам, че няма да влизам вече в готварския, ама все не си спазвам обещанието...
Кати, навих се и аз да ги пробвам.

# 24
  • Мнения: 1 798
Кампари, няма да съжаляваш  Peace

Но ги изчакай да изстинат добре.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето и аз направих малко плюшки от остатъка тесто, което ми остана след като направих калцоне. Аз обаче не си играх една по една. А направих едно голямо руло със захар, нарязах го на парчета и от тях правя плюшките по стъпки 6 и 7 от линка. Стават малко по-закръглени, но за да станат на сърца, трябва да се режат на триъгълни парчета.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114801&photo=359
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114801&photo=360

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 18:07 от Джемма

# 26
  • Мнения: 1 798
Аз утре, живот и здраве, ще изпробвам и другите формички - лале, розича и панделка. Но сърчицата определено много ми харесват.

# 27
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Току-що ги спретнах и аз!Страхотни станаха....и свършиха,народът се извървя да граби,даже не ги чакаха да изстинат добре. ooooh! Grinning
Оставих половината тесто за утре,ще начукам орехи и със захар и канела ще завия плюшките. newsm78 Трябва да станат?! newsm78

# 28
  • Мнения: 1 798
Току-що ги спретнах и аз!Страхотни станаха....и свършиха,народът се извървя да граби,даже не ги чакаха да изстинат добре. ooooh! Grinning
Оставих половината тесто за утре,ще начукам орехи и със захар и канела ще завия плюшките. newsm78 Трябва да станат?! newsm78

Уха. Това е много добра идея. Орехи със захар.
Ама другия път скрий една сладка поне. На другия ден са божествени.

# 29
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ще се постарая,макар че това е "мисия невъзможна",много ГЛАДЕН народ..... Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт