Криско на Лилибон вече е ангелче!

  • 79 561
  • 590
  •   1
Отговори
# 540
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ходиха при Аджит Куулкарни и поддържат врзка с него.  Peace Лекуват се, ама до момента без особен успех...

 Да, той е един от най-добрите в Европа - хомеопат и специалист по кожни болести от съседна Румъния с много голям стаж и практика.
  Изнасял е и лекции в България.
 
В Румъния, още от времето на социализма - 1970 год има институт по Хомеопатия, докато в Бг и тогава беше строго забранена!

# 541
  • Мнения: 377
Господи, нямам думи да изразя мъката , която изпитвам след като прочетох за проблема на Крис и Лилибон. Едно малко, сладко , беззащитно създание не заслужава това. Боли ме сърцето. Сълзите ми се стичат. Дано Господ им помогне и сладкото ангелче се оправи! Не мога повече да пиша! Плача ......

# 542
  • Мнения: 1 294
Лионс, подай малко информация за теглото, дали е качил някое грамче Криско?

# 543
  • Варна
  • Мнения: 2 305
не е наддал. като новороден е. вече пети месец. в момента не е фотогеничен.

съжалявам, но няма с какво да се похваля.

# 544
  • Мнения: 927
Ели, много ми е мъчно.. В ежедневните ни  молитви е Криско.. Май за сега това е, което можем да направим за него.. Бъди силна и Бог да е с вас..

# 545
  • Мнения: 1 121
Ели, мъчно ми е за всичко, което преживявате Cry мислиш ли да захранваш малкият скоро? Може би кашичките и пюренцата ще му помогнат да наддаде Praynig

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 21:42 от Rylie

# 546
  • Мнения: 114
Може би кашичките и пюренцата ще му помогнат да наддаде Praynig

 аз пък мисля че детенцето води достатъчно борби, че да приема нови храни,
• Контрол на главата. За да яде твърди храни бебето трябва да държи главата си в стабилна, изправена позиция.
• Загуба на „рефлекса на избутване”.
• Добра седяща поза.
• Дъвчащи движения. За да започне да яде твърди храни, то трябва да може да предвижва храната до задната част на устата си и да я поглъща.
• Значително наддаване на тегло. Повечето бебета са готови за твърди храни, когато удвоят теглото си (или тежат около 7 кг) и са на не по-малко от 4 месеца.
• Нарастващ апетит. Изглежда гладно след осем до десет хранения дневно с кърма или адаптирано мляко.
• Любопитство към вашата храна.
а и по въпроса е редно да се изказва специалист...

Криско бъди силен и се бори, мило детенце  Praynig Praynig Praynig

# 547
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Криси си отиде

# 548
  • Мнения: 1 072
имаш пълната ни подкрепа.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 549
  • Мнения: 6 029
Аз.. не знам какво да напиша. Лилибон, прегръщам силно и... не знам..

# 550
  • Мнения: 1 753
 Cry Съкрушена съм..... мило семейство, ние сме свас! Cry Cry Cry Моля се за малката душичка да отиде на най-светлото място! Господи  Praynig

# 551
  • Мнения: 500
ГОСПОДИ....... Flowers Rose Flowers Rose

# 552
  • Мнения: 4 195
Ели.............

# 553
  • Мнения: 7 474
 Cry Cry Cry Нямам думи  Cry Cry Cry
Много сила и кураж на семейството Confused

# 554
  • Мнения: 3 835
Току що и аз разбрах.
Не мога да повярвам, нали имаше мъничко подобрение напоследък.

Защо???

Лилибон, толкова съжалявам мила!

Общи условия

Активация на акаунт