Кои памперси ви допадат и като качество и като цена?

  • 7 956
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 618
Молфикс. Веднъж пробвах и Памперс, но нещо не можаха да удържат положението Sick

# 16
  • Мнения: X
къде се продава кан бебе майчета?

# 17
  • Мнения: 941
в детските магазини,но май не във всички newsm78

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвам Памперс,но и от Хъджис бях доволна.

# 19
  • Мнения: 865
Памперс.Нямам опит с други марки.

# 20
  • Мнения: 4 784
Памперс. Незнам поради какви пирчини, но когато бяхме преди 3 месеца на гости в Лондон, памперсите Памперс, които купихме оттам се различаваха светлинни години по качество от тези на нашия пазар. Защо все на нас ни пробутват второ и трето качество стоки? До преди да се уверя с очите си, все си мислех, че сестра ми и приятелките ми се превземат като ми казват - в Лондон са такива, в Германия са еди какви си, при вас в БГ са онакива, но сега се уверих с очите и ръцете си.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам памперс  Peace
а тези CAN BEB къде ги има аз не съм ги срещала.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 907
Най - съм си доволна от Памперс!

# 23
  • Мнения: 1 371
Основно Хъджис. Иначе съм купувала от всички останали известни марки на пазара. Едно знам - ако няма Хъджис, ще купя Памперс, и в краен случай Либеро. Но изобщо не коментирам качеството на Хепи и Дайперс..
 Peace

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ползвах Либеро и бях много доволна ... памперс все едно ги правят от амбалажна хартия ...така ми се струваха преди ... за второто мисля да ползвам вълнени или поларени гащички с тензухени парчета, че тези памперси са голям замърсител , а и не съм убедена, че не са много полезни , както за физическото така и за психическото израстване

# 25
  • Мнения: 463
къде се продава кан бебе майчета?
Мога да ти кажа, за София - Люлин, до пазара /зеленчуковия/ има едни сергийки, а една от тях е само за памперси и дамски превръзки.

# 26
  • Мнения: 47 988
кан бебе има и в бебелан до плиска
памперс и хъджис много ми харесват, но памперс смърди ужасно на химикал, а хъджис е мнго скъп
канбебе и мамиа са на добра цена и са добро качество
либеро са дебели и не ми харесват особено, а и са скъпи
молфикс не става за нищо, както и повечето други марки

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
От известно време използвам Кан бебе и съм много доволна.
Не знам обаче къде в София се продават, защото баща ми ги купува от провинцията и ни ги носи. Wink

# 28
  • Мнения: 1 230
Памперс не ми харесват. Освен номер 2...другите пропускат
Хепи са много хубави, но са ми малко скъпи  Peace
Ползвам Мамия и съм доволна. А също и от Bimbo & Bimba, но тях рядко ги откривам...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз от почти 5 м. ползвам Кан бебе и съм много доволна.Скоро пробвах Мамиа - за пръв и последен път купувам от тях - дебели са и пропускат Naughty

Общи условия

Активация на акаунт