За Дюни

  • 13 788
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ей, много се радвам, че сте изкарали хубаво и не съм те подвела. Това с кърпите и мен ме издразни старшно. Ние бяхме в хотел Белвил и мъжът ми трябваше да се върне, за да плати 20 лв. и да вземе тъпото картонче. Но това се преживява. Иначе всичко останало е точна така, както го описваш.

Догодина, живот и здраве ще отидем пак.

# 16
  • Мнения: 1 320
Елиона, благодаря ти много за информацията, която ми даде. Не си ме подвела! Simple Smile
Забравих само да кажа, че климатикът в стаята продължава да работи дори и когато ви няма, не се изключва със "спирането" на тока.
Питането какво включва инклузива го видях след като се върнахме и не мога да бъда много полезна. Доколкото знам тенис на корт се включва и вероятно разни други активности. Но едва ли и водните спортове. Иначе сейфът в стаята се плаща - 6 лв на ден. Недостатък е, че това никъде не е обявено - само на таблата на чуждите туроператори в хотела Simple Smile

# 17
  • Мнения: 234
Радвам се ,че сте си починали добре.Само да добавя за водните спортове: и те са безплатни ,но са разделени по възраст.Сутрин от 10 до 12 часа за деца до 12г.-каране на водни ски,возене на банан,качване на парашут,след обяд е за по - големи дечица/съответно и забавленията стават малко по-екстремни/ и в късния следобед за възрастни.Аниматорите през цялото време са с децата,както и спасителите.За моята дъщеря на няколко пъти се грижеше Метин от "Танцувай с мен".Тенис корт можеш също безплатно да ползваш,но само един час на ден.Можеш да караш колело колкото ти се иска.За възрастните има организирани екскурзии и сафари веднъж седмично.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момиче, от кога до кога ви беше престоят?
10Х

# 19
  • Мнения: 7 640
и 3-4 год деца има ли какво да правят през деня, на аниматорите ли се оставят или?
Страхотна почивка сте направили.
Правилно съм разбрала, че се храниш безплатно в целия комплекс без Марина, но в някакви часове или? Как стои въпроса със дребните работи за подхапване- сладолед например?
А басейните и разни там сауни на всичките хотели ли можеш да ползваш?

# 20
  • Мнения: 1 320
Шани, бяхме там в средата на август /17-24/.
Поларфокс, нашето бебе е малко и няма да мога да дам кой знае каква информация как стоят нещата за по-големите дечица. Видях, че има детски клуб /затворено помещение/, отделно имаше място, където можеха да рисуват навън.
За храненето си разбрала правилно. Можеш да се храниш абсолютно навсякъде, както и да ползваш всички съоръжения на всички хотели. Изключение се прави само за Марина Палас. Но гостите на този хотел могат да щъкат навсякъде. Не знам защо е така, вероятно за да не ги притесняваш Simple Smile. Но ми направи впечатление, че туристи, отседнали в Палас-а се хранят в ресторанта на Марина Бийч. Марина Палас е петзвезден, не зная с какво е по-различен от останалите /за периода на нашия престой нямаше свободни места за него/, неговите гости носеха гривнички, всички останали бяха без. Басейнът на Палас-а беше нещо като огромно джакузи, но това само го видяхме, не сме го ползвали. Цялата гъчканица беше за басейна на Марина бийч, защото както вече писах, той е най-близо до плажа.
За прихапването - храна има целодневно. Първо има закуска до 10, след това късна закуска до 11, после има сандвичи, които раздават до плажа /ние не стигнахме до тях, защото на закуска така или иначе преяждаш Simple Smile/, обядът е от 12.30 до 14.30 /може и да бъркам с някоя и друга минута/, между 16 и 17 ч. има следобедна "закуска" със сладкиши и кафе. И после към 19 идва вечерята Simple Smile. Целодневно работят баровете - към ресторанта, на басейна, в лоби бара. Сладолед имаше само на обяд и вечеря, като имаше служители, които ти го сипват в купичката. Имаше малки опашки, но ставаше по-бързо, отколкото ако се оправяш сам. А, друго, което много ме впечатли, че има хладилни витрини с бутилки минерална вода, които можеш да си вземеш на плажа или в стаята /ако ти се пие вода по малките часове Simple Smile/. Изобщо, била съм на ол инклузив в хотели на Илия Павлов...е, нищо общо няма с Дюни! Да не говорим, че във въпросните хотели са махнали и хладилниците от стаите. В Дюни си ги има и работят Simple Smile.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ол инклузив в хотели на Илия Павлов...

добре, че друг свърши моята работа  #2gunfire  с него.  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 1 320
Абе не е ясно. Ако беше жив, сигурно нямаше да е толкова зле в неговите хотели Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 640
момиче, а вие без гривни ли сте били?
Как тогава е решен въпросът да не влизат външни newsm78
И друго ми е чудно- що народът се е гъчкал на басейна, нали на море е отишъл newsm78 или плажът не е бил хубав и далеч? Или пък да не изпуснат някое подхапване Mr. Green
Значи сладоледът е насипен Grinning

# 24
  • Мнения: 1 320
Ние, като отседнали в Марина бийч, бяхме без гривни. Въпросът с външните хора е решен по следния начин: има три пропусквателни пункта с бариери и пазачи. Минаваш от там само като покажеш хотелската карта. При пристигането ни дори ни попитаха на чие име е резервацията. Вероятно, ако някой реши да се промъкне има как, но едва ли си заслужава труда Simple Smile. Комплексът като цяло е разположен от двете страни на шосето, но има ограда, а преминаването от едната част в другата е през подлез. Няма опасност да те блъсне кола.
За басейна и аз не знам що така се получава. Всъщност и шезлонгите на плажа се пазеха с хавлии. За нас специално като шофьори на детска количка беше по-удобно да сме до басейна заради настилката, а не да газим в пясъка. Плажът е съвсем близо - басейн, шезлонги около басейна, пясък, море - общо четири реда шезлонги и влизаш в морето. Около басейна са съсредоточени душове, барчета, анимация, вероятно затова. Иначе плажът е огромен, чист и хубав. Но, ако си отседнал в Марина Палас, а си намериш място на плажа на противоположния му край ще се наложи да походиш /е, не повече от 5-6 минути/- просто хотелът е в единия край на огромния плаж. Марина бийч е до него, другите хотели са от другата страна на пътя.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 849
Само да допълня за допускането на външни лица - на бариерата като ни попитаха за кой хотел ни е резервацията се обадиха по телефона и докато не потвърдиха от рецепцията не ни пуснаха.

# 26
  • Мнения: 234
Наистина е страхотно на Дюни.Ние ходим там от пет години всяко лято и за разлика от други места вместо да се влошава обстановката тя се подобрява.А най-хубавото е ,че има много български семейства. Вече писах ,че политиката на собствениците е по-ниски цени за българи /това ми го каза една от менажерите,а и се обедих сама като проверих в сайтовете/.Колкото до сигурността/т.е. да не влизат външни лица/ е на много добро ниво. За тези, които са били там навярно им е направило впечатлени множеството момчета ,които се разхождат из целия комплекс......Действително мястото си заслужава всяка стотинка.

# 27
  • Мнения: 158
Дюни е най-хубавият курорт по БГ черноморие. Ние ходим там от години и нямам никакви забележки  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 304
Здравейте,
Да попитам в кой хотел е по-добре - Марина Роял Палас или Марина?
Как са стаите и дали и пред двата хотела рано сутрин се заемат шезлонгите за плажа и басеина.

# 29
  • Мнения: 907
Някой знае ли какви апартаменти има в Holiday Village и Marina Beach? Освен Юниор суите, която е едно голямо помещение. Какво представляват къщичките на Holiday Village?

Общи условия

Активация на акаунт