За Дюни

  • 13 789
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 402
Миналото лято прекарахме ваканцията си в Марина Палас. Бяхме голяма компания, едно от семействата беше с две деца и взеха апартамент. Състои се от две стаи, хол /със сгъваем диван/ и спалня, една тоалетна + баня с тоалетна, тераса. Останалите бяхме в настанени в стаи, всички достатъчно просторни, с голяма баня и хубава тераса. Поръчвайте си стаи с изглед към морето, цената е малко по-скъпа но си заслужава. Към басейна е адски шумно.

Не сте питали, но да споделя: втори път няма да стъпя там. С малки деца бяхме, с големи надежди които се сринаха в момента на пристигането ни. Никакви атракции за децата, има детска градина/клуб в който българчетата са отделени от чужденците. Аниматорките са 3, от които само една говори БГ. Игрите, които играят чужденците, не се играят от българчетата. Има едни надуваеми играчки в морето, за които трябва да платиш 10 лв. ако ги ползваш 1/2 час. Има батут, срещу 5 лв за няколко минути ...т.е. нищо безплатно като атракция за децата.

Предимно немски бедни, ама много бедни туристи обитават хотелите.

Като гости на Марина Палас имаш право да ползваш безплатно услугите на всички хотели в комплекса. Които се оказаха ....мммм минимални ...т.е. можехме да ядем в другите хотели, но билярд, тенис маса, фитнес и т.н. се заплаща.

Вечер след вечеря нямаше какво да правим, нямаше къде да заведем децата си. Организираха ни една вечер купон на съседния басейн и от фоерверките подпалиха терасата на съседен апаратамент.
 

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 19:13 от Galya S

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Галче, направо ме застреля  Shocked

Отделих сума ти часове да изчета написаното по форумите за море в БГ и всичко за Дюни, най-вече свързаното с децата звучеше фантастично, затова мислех, че съм си решила проблема.

А това, което пишеш звучи много неприятно и хич не ме устройва  Crossing Arms

Къде да водя диванета с неизчерпаема енергия на 3 и 5 г.??

# 32
  • София
  • Мнения: 1 402
Галче, направо ме застреля  Shocked

Отделих сума ти часове да изчета написаното по форумите за море в БГ и всичко за Дюни, най-вече свързаното с децата звучеше фантастично, затова мислех, че съм си решила проблема.

А това, което пишеш звучи много неприятно и хич не ме устройва  Crossing Arms

Къде да водя диванета с неизчерпаема енергия на 3 и 5 г.??

Да, така беше при нас. И аз като теб реших, че сме намерили страхотен вариант, тъй като бяхме 16 възрастни с 9 дечурлига. Ние купихме пакета си от TUI и ни излезе много изгодно, в брошурите четем и не вярвахме на очите си ....... 
В комплекса над пътя се разходихме два пъти, заведохме децата на фолклорна вечер в амфитеатъра ...и това беше. Не съм сигурна, но и мисля , че и там няма безплатни услуги за децата ни.

и друго, което ме потресе : в детския клуб ми обясниха, че ако желаем сутрин водим децата след закуска ..в 10ч. правят сутрешна гимнастика /което е ок/ после ги водят на БАНАНА  Mr. Green аз се опулих, тъй като питах за 3 и 4 годишни деца. Питам аниматорката, как ще качи толкова малки деца??? А тя ми отговаря:
"- Ами който не иска няма да се качва"  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Взимаш си ги 12ч и после отново ги водиш в 15ч до 17ч .... нашите деца, нямаше как да влязат в този режим.

Иначе, ако сте само възрастни и търсите място за почивка, е добър вариант. Можеш да играеш аеробика в басейна, и да играеш на игри тип "хвани мократа топка", но само, повтарям само ако говориш немски аниматорите владеят перфектен немски и английски, уви български не!!!

# 33
  • Мнения: 907
Дааа, няма идеално място  Thinking. И аз четох досега само възторжени мнения. Но все пак това с анимацията не ми е толкова актуално. Децата ми са тук в немска среда и бих ги дала в бг група за да си тренират бг, но те и без друго ще са повече с нас и ще обикаляме наоколо. Както и да е вече се спрях на този вариант и не ща в големите комплекси  Crossing Arms.
Още един въпрос за апартамента в Marina Beach: стаите напълно отделени ли са? Какво е обзавеждането вътре, харесаха ли ти?
Май ще предпочета къщичките на Holiday Village въпреки че не са на самото море.
И къде от ТУИ си направихте резервацията, от сайт ли?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 402
Дааа, няма идеално място  Thinking. И аз четох досега само възторжени мнения. Но все пак това с анимацията не ми е толкова актуално. Децата ми са тук в немска среда и бих ги дала в бг група за да си тренират бг, но те и без друго ще са повече с нас и ще обикаляме наоколо. Както и да е вече се спрях на този вариант и не ща в големите комплекси  Crossing Arms.
Още един въпрос за апартамента в Marina Beach: стаите напълно отделени ли са? Какво е обзавеждането вътре, харесаха ли ти?
Май ще предпочета къщичките на Holiday Village въпреки че не са на самото море.
И къде от ТУИ си направихте резервацията, от сайт ли?


Много агенции в София продават пакети на TUI, ние специално купихме от LH City Center.

Да апартаментите ми харесаха, както и стаите. Апартаментите са в края на коридора, отделени в собствено малко фоайе, асансьора е при тях. Хола и спалнята са разделени с врата, в хола е значително просторно,когато дивана е сгънат. Има малка масичка, TV и мини бар. Не си спомням имаше ли столове, май не. От хола излизаш на терасата, на която има масичка с два стола. До хола е една от тоалетните.
Спалнята е голяма, приятелката ми спеше с двете деца на нея, банята до спалнята е много просторна и хубава.
Също важно е, че апартамента който ти описвам беше в основната сграда. До нас имаше малки блокчета, в които имаше само апартаменти, там не знам каква е била ситуацията.

# 35
  • Мнения: 907
Мерси Galja, много ценна информация   bouquet. Ще потърся. Засега най-добрата оферта е 447lv за junior suite на ден All incl. в Holiday Village. За Марина още не съм питала.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 12:04 от MegiX

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Моля, за мен бе удоволствие да помогна. Весело лято и приятна почивка.

# 37
  • гр.София
  • Мнения: 219

Много агенции в София продават пакети на TUI, ние специално купихме от LH City Center.

[/quote]

Дай повече информация за агенцията през която резервирахте.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 402

Много агенции в София продават пакети на TUI, ние специално купихме от LH City Center.


Дай повече информация за агенцията през която резервирахте.
[/quote]

На бул. "Скобелев" се намират, близо до Руски паметник. Ако искаш на лични ще ти пратя телефоните им. Ама най-добре да се разходиш до тях, да разгледаш каталозите им и всичко каквото предлагат.

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 219
Galya S, благодаря за бързия отговор. Ако ти е удобно пусни на лични телефоните. А агенцията LH City Center ли се казва?

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. А агенцията LH City Center ли се казва?

и аз това питам?

иначе тази информация, която даде направо ме гръмна. Аз се бях навила за там.

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 219
Момичета, днес направих резервация за Дюни през LH City Center. Дадоха ми цена с 600 лв. по-ниска от туристическа агенция Калисто. Ние ще бъдем от 30.08. до 07.09. в Марина Роял Палас. Ако има и други за този период пишете да направим форумска среща.

Шани, ще ти пратя на лични линк на  LH City Center. Много са любезни и веднага можеш да  направиш резервация, а до три дни да платиш 30 % от сумата. Останалото 15 дни преди тръгване.

# 42
  • Мнения: 66
Би ли публикувала направо линка на тази агенция LH City Center, за да не те молим всички да ни го пращаш на лични. Благодаря!

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 219
Разбира се LH City Center -  http://www.lufthansacitycenter.bg/bg_mta_contact.php
може и през Турист сървис - http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=journeys&am … contacts-journeys цената е една и съща, тази на TUI

# 44
  • Мнения: 2 231
Разбира се LH City Center -  http://www.lufthansacitycenter.bg/bg_mta_contact.php
може и през Турист сървис - http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=journeys&am … contacts-journeys цената е една и съща, тази на TUI
Извинявай, а би ли споделила и цената и за каква стая си резервирала (за колко човека). За да се ориентирам. Ние още се колебаем. Мъжо иска 23-30.08. Сигурно ще е малко по-скъпо, но все пак. Плиис  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт