Спазвал ли е някой тази диета?????

  • 62 272
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
каква е разликата дали на всеки няколко дена ще си хапнеш сладко и в сущото време няма да прекаляваш , ще знаеш 4е тва е част от диетата и няма да ти страда психиката , нито тялото ...щото аз пък не познавам жена която толкова мн да се ограничава ,че да прави някакви диети без въглехидрати с месеци . Всеки се нуждае от сладко и от въглехидрати.Ако се опитаме да избягаме от тях , те ще ни настигнат -дали с рекламата на новия шоколад милка с ягода или на някой вкусен сладолед, или дори да видиш как някое детенце си хапва мазна баничка на спирката.Според мен това е идеалната диета , не само защото включва всякаква храна , ами и защото е съобразена с факта , че живеем в 21 век и навсякаде сме обсипани с предложения и реклами , на които по-добре да си позволиш да не устоиш (с мярка) отколкото постоянно да се заблуждаваш , 4е си на поредната СТРОГА , изключваща въглехидратите диета.
Всъщност аз говоря за себе си . Аз започвам диета и след по-малко от седмица съм захапала вафлата боровец ....
изводът е следният:важни са количествата , спорта и психическата нагласа .Всичко друго се включва към оправданията от тип"днес ще се наям , а от утре съм 1 месец на диета само на плодове зеленчуци и др неххранителни баламочи"и това всеки ден....?


# 16
  • Мнения: 187
 HugМного,много интересно.Сериозно се замислих,звучи интригуващо.Моля,дайте резултати Hug  bouquet

# 17
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Запис! И мен ме интересува дали някой е постигнал резултати и какви. Обмислям включване.

# 18
  • Мнения: 658
свалих с тази диета 9 кг за 40 дни след като родих - Диетата ми я беше дала една треньорка по худ  гимнастика Беше я правила и с нея е свалила 22 кг за 3 месеца Не можах да я позная като се прибра от Словения(6 мес бе там).На нея и я е дала диетоложка от там. Сега три години след диетуването ни е все така слама млада и хубава. В началото ще ви е трудно малко, но след това ще я следвате без да се замсляте. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Това да се ядат плодове и нищо друго преди 12 го спазвам от много години и дори без друга диета има ефект върху поддържането на теглото. Peace

# 20
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Да питам аз: защо се позволява хляб в белтъчния ден и дали могат да се ядат ориз и картофи във въглехидратния ден?

а, да: и дали има проблем да се спазва по време на кърмене. Не изглежда много строга, но аз да си питам все пак.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 01:12 от fapua

# 21
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
а, и още: дали е задължително вечерята да е същата като обяда или е възможно да бъдат различни храни, стига да се спазва белтъчен/въглехидратен ден.

# 22
  • Мнения: 187
 ThinkingНикой не ни отговаря newsm78,защо за бога се пущат теми,които след това потъват в небитието.Интересувам се от тази диета,моля който я е пробвал, да даде инфо и резултати  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 249
Явно диетата е доста напопулярна и затова няма много отзиви за нея. В момента я спазвам и наблюденията са ми следните:
1. Чувствам се сита и ми е много вкусно!
2. Сутрин , който е свикнал да яде ще му е трудно , при мен това бе хубавото, че сутрин не закусвам, а плодовете са ми в плюс , но не ги пропускам /*обикновено ябълки/
3. След плодовия ден свалих 1 кг.
4. Грешката ми е че на обяд и на вечеря не ям едно и също .

# 24
  • Мнения: 187
 HugНиночка, благодаря ти, аз я започнах от днес,хайде ако си съгласна, да обменяме коментари,защото ми е скучно  сама Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 249
ОК миличка, Laughing утре ми е белтъчен ден и ще хапна месце и салата от домати, но ще се опитам същото да ям и вечерта.
pe6oni1967 радвам се за теб и като знам , че има някой с мен ми е готино, макар, че за мен това не е диета , а просто режим.
Ако пък няма  голям ефект , то поне няма да Ни навреди!
 newsm10  УСПЕХ НА ВСИЧКИ , КОИТО СА С НАС!!!!

# 26
  • Мнения: 1 249
HugНиночка, благодаря ти, аз я започнах от днес,хайде ако си съгласна, да обменяме коментари,защото ми е скучно  сама Hug  bouquet

Ниночка, pe6oni1967,

Бройте ме и мен. 
С радост идвам с вас.
Имах и въпроси, ама след 12 часа работа ми се размъти мозъкът и ги забравих.
Тези дни ще ги задам.

Обичам ви  Hug

# 27
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Отдавна съм й "хвърлила око" на тази диета и от понеделник /17.09/ я започнах. Днес ми е трети ден. Все още не съм влезнала в ритъм както трябва. Например не ям на обед и вечер едно и също, едва се смествам  да вечерям преди 20.00ч. Засега успявам де! Вчера ядох ориз, но имаше и малко дреболии в него, което знам, че не е правилно, но бях много гладна, а нямаше друго! Wink Винаги е така когато почна някоя диета, в началото ми трябват 3-4 дни да се нагодя. Така че момичета включвайте и мен в отбора. Simple Smile

Аз започвам от 65кг. и целта ми е да сваля колкото може повече! Ако стигна 55кг. ще съм на седмото небе от радост.   Laughing

Все пак и за свалянето на килограмите зависи дали преди това си бил на диета или не и дали си свалил кг. Аз стартирах от 85кг. така че сега сигурно ще свалям бавно, защото все съм си на някаква диета. Тези които започват сега да отслабват, сигурно ще свалят по-бързо от мен!

Успех на всички!

# 28
  • Мнения: 187
 HugЗдравейте, момичета много се радвам,че ставаме повече.Моля кажете какво приемате като храна през въглехидратния ден  bouquet

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
pe6oni1967 , и на мен днес ми е въглехидратен ден и се чудя какво да хапвам! Rolling Eyes Мисля си за спагети! Даже сега ще си ги направя да имам и за вечеря! Ще са със зеленчуци и някакво сосче, без месо както пише в диетата!

Общи условия

Активация на акаунт