Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Мартиии,много е сладка малката , и с косичка май нещо къдравка си пада!Разплаках се от умиление!Още веднъж - да ви е жива и здрава и дано Дани да е добър и послушен батко!Бързо възстановяване!
Мсбилт, весело изкарване на моренцето!
Мими , честито почти здрава къща,дано на Катето и минават бързо сополите , та да сте здави всички Praynig

# 181
  • Мнения: 2 897
Привет!
Предупреждавам,че има вероятност да ви докарам главобол,но по-кратко не можа да стане Mr. Green
Най-напред да поздравя(на патеричка)рожденичките Правда и Цвети,както и именичките Мъни,Мимис,Мимито и двете кукли с красивото име Анна-Мария!
Честит племенник на Жани!
Честито на християнчетата Ивко,Криси,Галина,Калина!
Lanq,Надя,Мая,Аничка ,драго ми е да ви видя тук,пишете по-честичко!В тази връзка,липсват ми Пачи,Яни,Санито,Иля и Кокита,за Елс и МСбилт разбрах,че са на море.Хубаво време да случите,много шоколадови да се завърнете!
За нас:Почивката ни беше мега размазваща,по-хубава не съм имала от години.Грижите за Боби бяха поели изцяло една баба(свекърва ми) и две пра-баби(бабите и дядовците на мъжа ми живеят през една къща:) ).Справят се супер,мога единствено да хваля.Аз си отспах,четох книги,карах колело,правих си плаж,с две думи супер почивка.Боби за секунда не е скучал,а и компания не му липсваше от страна на братовчеди.Чистият въздух повлия благотворно и на апетита,но расте само на височина,за да почва да качва на килца трябва да го вържа.Речниковият запас набъбва стабилно,знае и казва вече няколко стихчета,пее песнички.За себе си говори във второ/трето лице:''искаш'',''не щеш'',''плаши се'',дай му''...От известно време ми се обяснява:''Мамо,обичам те!"Майка ми казва,че като го слуша получава приятно де жа ву.Само за нуждите си не казва упорито и перем гащи нон-стоп!Е,не може всичкото хубаво,както има една приказка!
---------------------------------------------------
Марти,много е хубава дъщеря ти,пу-пу!Прегръщам ви силно!
Чета,повечето се замислят за следващи наследници в близко време.И при нас е така!
Ани-бани,имаш голямо палцестискане от мен!Леко раждане и едно красиво и здраво бебче на финал!
Краси,ти ме уби с това кърмене на зъболекарския стол!Браво на теб!Неприятната случка в банята ме накара да настръхна,дано да нямате повече такива инциденти!
Ани,съжалявам за загубата ви!Надявам се Валко скоро да оздравее!Това,че сте си изкарали добре на почивката е прекрасно предвид всички неприятности,които ви се струпаха.Не мога да видя снимките,обаче,отваря ми се началната страница на сайта.
Габ,как е Вики,моят приятел със страхотните мигли?Стискам му палци да оздравява!Срещата и за нас беше незабравимо изживяване и повод за много усмивки!Дано имаме повече такива!
Вики,какво стана с почивката.Лоши неща гледам по телевизията...Съвпада ли с вашата дестинация?Много прегръдки за вас!
Хот,имаш моралната ми подкрепа!Ще издържиш,сигурна съм,и на безсънието,и на напрежението-ти си стабилна мадама!Как е Рада?
Веси,със здраве да си ползвате фотото и много хубави снимки да показваш!
Ели,малко съм недоволна,че няма снимки на Борката от морето,но не мога да не ви похваля за постиженията!Браво и на мама за чудесния подход!
Дани,силни прегръдки от мен!Помни,че след дълъг дъжд,денят ухае!Нещата ще си дойдат на мястото,само търпение!
Мими,много ви се е събрало и на вас!Радвам се,че сте по-добре!Дано и Катя оздравее скоро!
Гале,как сте вие?
МТВ, Hug
Жани,нищо не пишеш за почивката,ходихте ли на море?
Тане,весело изкарване в неделя,ще чакам с нетърпение да разкажеш как сте се справили!

Когото пропуснах-да не ми се сърди!
Снимки ще пусна тези дни,когато успея да кача(има и от срещата ми с Габи и Вики)
Хубава и спокойна вечер!

# 182
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 246
Зори , виж сега дали е наред всичко със снимките ми  Rolling Eyes
Много се радвам за теб и приятното ти прекарване !!!!!

# 183
  • Мнения: 2 897
Зори , виж сега дали е наред всичко със снимките ми  Rolling Eyes

 thumbsup

Разгледах ги,много сте хубави!По-чести забежки по такива местенца ви желая и все с хубави емоции,придружени!!!

# 184
  • Мнения: 80
Aaaaaaaaaaaaaaa Марти, много сладка тази твоя щерка! Пу-пу!!!! Как ми се пригусхшка бебе, лелеееее, умирам си! Толкова ми стана мило! Да сте живи и здрави още веднъж и бббббббббббббббббъъъъъъъъъъързо, неусееееетно възстановяване!

Поздрави на Мими за решението с хомеопата, да видим и аз кога ще направя тази крачка, че имам една гадна болежка, но си съжителствам с нея. В тоя ред на мисли, хомеопатите лекуват ли болки в ставите (колената и таза визирам)? Ако някой каже, че да, верно ще хукна вече и аз да се пробвам.

По повод втори наследник. Ами ние работим, понеже отскоро и понеже първият път отне бая време кой знае кога ще се случи, но добре, че бебеправенето е едно доста приятно занимание, та не доскучава  Party newsm53 newsm53

Поздрави на всички!

# 185
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 246
А  така Ланг действайте  2години и половина е добра разлика например  Laughing Laughing
само дето от време на време имам едни изблици на нервност и болки в сърдечната област , но това се забравя  Mr. Green Mr. Green

# 186
  • Мнения: 2 897
-------------------------------------------------

Плетката вече не е толкова ''редка'' и това ме радва GrinningСтилът ти на писане много ми допада!
Успех в бебеправенето!С постоянство всичко се постига,пък и щом го има желанието...няма начин да не стане Wink Mr. Green

Хайде,лека!
Яниии, Hug

# 187
  • Мнения: 1 033
Ех, успях да ви изчета:) Зори, мерси за гуш  за това, че липсвам на някого:) Изпуснала съм пак сума неща, станала съм по-рядка плетка от Ланг:)-не бях чела от 6 дни.
Марти, честита ви рожбичка прекрасна!!! Да расте здрава и весела и много да радва мама, тати и бати!

Голяма сладурка е малката душичка!

Габи, добре се завърнали във Варната! Обади се да поиграят Габуна и Вики някоя вечер!

Зечи, добре се завърнала и ти! Снимките са прекрасни, само дето от теб другите не се виждат-срамота Joy

Ани-бани, стискаме силно палци!!!

Мим, край нямат болестите при вас Sad По най-бързия начин да ги изгоните!

Веси, честито ви християнче, дано оздравява и Ивко мн бързо!

Правде, да ти е жива и здрава малката христианка! На теб честито на големи патерици Embarassed помъдряване:) Много положителни емоции !

Жани, честит ти племенник!

Мише, много пораснало наследството:) - много са готини!

Приятно изкарване на всички почиващи!

Аз малко в телеграфен стил и пак не мога да обхвана всичко, за което ще ме извините, моля!
За нас - все едната - работа, вкъщи, чат-пат забавления с каката (цирк-мирк, плаж , разходки). Но общо взето повечето е работа май- тез дни и доста "частно" имам, та се налаг да ставам към 5 да се оправям. Жорчо е добре, чуваме се по телефона - пее ни песни - мама, тати, кака.... Опитва се вече да говори и бил много сладък, хвалят го че и много послушен. Още не са махнали нощния памперс само.  Нямам търпение да дойде 5ти септеври, че да отидем да си го гушнем. Габуна особено тъгува вечер като сме вкъщи, много усеща липсата му. 

# 188
  • Мнения: 80
А  така Ланг действайте  2години и половина е добра разлика например  Laughing Laughing
само дето от време на време имам едни изблици на нервност и болки в сърдечната област , но това се забравя  Mr. Green Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha Ми а дано и моето око потрепва в нервен тик Simple Smile  bouquet
-------------------------------------------------

Плетката вече не е толкова ''редка'' и това ме радва Grinning
Ама никак не редка, дори на английски ластик го докарвам  smile3533

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Зори , добре дошла отново сред нас!Радвам се , че си успяла да си починеш!Благодаря за пожеланията , но кръщенето вече мина , беше вчера.Всичко мина идеално.Стилиян беше много послушен, с голям интерес наблюдаваше церемонията.Накрая като извадиха Краси от водата вика "Бавоо , тово!"(браво , готово!) Ето малко снимки :
http://tani4ka.multiply.com/photos/album/5
Яни, здравей!Радвам се , че намина!Сигурно е много тъжно да искаш да гушнеш Жорко , а той е толкова далече...
Ланг, успех в бебеправенето!Стискаме палци и чакаме да се похвалиш !Дано да намериш лек за болешките си Praynig
Мише , наистина са много сладки дечицата ти  Hug

Момичета , стискайте ми палци утре в 10 часа!Утре ще пиша за какво сте стискали и какъв е резултата!
 Лека нощ !Дано при вас няма комари , че нас ни "изядоха",мръсните гадини #2gunfire #Cussing out

# 190
  • Мнения: 940
Зори...връчвам ти титлата за най страхотната писателка тук,благодаря за питанката за почивката-ами за сега се очертава заминаване,урагани не ме спират. Naughty Grinning
Супер че сте изкарали толкова хубаво,щастливка си с толкова роднини около теб а и толкова любов от тях за вас.Действайте и вие за второ ,какво му мислите ,не ви виждам спирката,аз ако имах толкова роднини и 3то щях да дондуркам вече сигурно.А ти ме сбърка с говорните постижения на малечко,нямам търпение и Елла да стигне до тази фаза.

Ланг...честито с решението ,стискаме палци -да вземем всички да бебуваме пак по едно и също време че не ми се ходи в друга групичка Laughing

тане ...ама много сте хубави ,Стилян е голям красавец - и той май много приказва...сладур.

Ние се мъчим с този фитнес -2 пъти не рева и после 2 пъти реве-няма да се спирам обаче ще я водя докато свикне,момичето какво ли не прави ...играе с нея ...чете и ...гушка я ...ама не ...Елла я тегли за ръката към вратата и вика...мами ..дади....Иначе диването както говореше БГ думички за някои неща сега почна да ги обръща на англ ,преди казваше "пате"...сега "дъки" ,"топка" ...сега "болл".....- аз обаче упорствам и повтарям на бълг. Rolling Eyes

# 191
  • Мнения: 2 897
Тане,благодаря за топлото посрещане HugВярно,че за неделя ставаше въпрос dohВажното е,че се е сбъднало пожеланието WinkСнимките много ми харесват,вие сте големи красоти,пу-пу!Ех,как ми се ходи и на мен на кръщене...Нашето се очертава на пролет,не можахме да се класираме тази есен Tired

...ами за сега се очертава заминаване,урагани не ме спират. Naughty Grinning

Ей това е приказка!  bouquetНямам търпение да гледам снимки на красиви плажове с красиви хора! Heart Eyes

Пожелавам на всички хубав усмихнат и ползотворен ден!Боби вече почва с белите,ще ставам LaughingДо скоро!

# 192
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Минавам само, за да пожелая един прекрасен ден на всички - http://www.vbox7.com/play:7d6a32e0
Не мога и да не кажа: "Зори, добре дошла отново! Много се радвам за почивката ви! Браво! Разгледах всички снимки от морето ви тази сутрин! Страхотни са! А, ти си просто една чаровна красавица! "  Hug
По-късно повече.  Wink

П.П. Не, че съм фенка на Веско Маринов, но в тази му песен от снощи съм влюбена. Ето текста - http://textove.com/text.php?song=5115 За мен е страшно силен!   bouquet

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 08:49 от kadrokosa

# 193
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ееее, ама вие се излагате...много пишете, не мога да смогна да чета и да пиша.  Mr. Green
Почвам малко по-подробно. Хаххахаха
Зорито, както винаги си много обстойна. Браво! Още веднъж да кажа, че се радвам, че наистина си си починала добре!  Peace Поздравления за уменията на Боби със стихчетата, песните и въобще.  Wink Hug
Вики, дано няма урагани и т.н. и да си се насладите на почивката си!  Peace Упорита си относно фитнеса и бълг. език и това много ми харесва! Браво на теб!  Peace Hug
Ланг, Ланг, как ме изненада направо с тази новина за бебеправенето. Поздравявам те за смелостта! Дано имате успех в начинанието и то съвсем скоро.  Wink Hug Аз не мога да мисля все още за второ. Може би след 3-4 години, ама и за тогава не знам.  Joy
Тане, страхотни сте на снимките! Ппупупу! Стилиян като най-малък в отбора, а вече ни скрива в джоба си с приказки, а?  Hug
Марти, принцесата ви е приказна! Да е жива и здрава!  Hug Ти също изглеждаш много добре и наистина щастлива!  Peace Hug
Как са болничките с днешна дата? Пишете, мами!  Hug
Яни, радвам се, че се включи! Поздрави!  Hug
Мими, много хубаво, че най-накрая се отърва Боби с кашлицата! Дано Катето се оправи скоро и наистина да сте пълна къща със здрави хора!  Peace Hug Имам да се извинявам много, но ще го направя на ЛС.  Embarassed Praynig

Спирам, че умирам от глад и мозъка ми не мисли вече. Хехххехехе

П.П. Постарайте се да няма 3-ти мой постинг подред.  Joy

# 194
  • София
  • Мнения: 530
П.П. Постарайте се да няма 3-ти мой постинг подред.  Joy

  typeuu

 newsm10   smile3521   newsm51

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт