Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 13 190
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 375
В събота - голяма палачинка в тава, лазаня с кори за баница и парфе. В неделя - паниран хек и гръцкото кьопоолу.

# 31
  • Мнения: 867
днес-арабска мусака с кус-кус

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Кюфтенца със зеленчукова плънка; от вчерашната лазаня, таратор, торта с кисело мляко

# 33
  • Мнения: 3 416
Ани,ти като решиш да готвиш май се справяш добре
По темата-за днеска съм решила д аправя сърца от кренвирши с яйце,кашкавал и запечени в доматен сос,за десерт няй-вероятно диня,ако не се изморя много плодова крем пита.

# 34
  • Мнения: 154
Вчера: кекс, пълнен патладжан с кълцано месо, яхния от пиле с грах и картофи. Днес и утре и следващите няколко дни ще ядем това, дето го сготвих вчера.

# 35
Вчера Пълнени патладжани с ориз и пиле, за десерт - Сладкиш с ягоди измислен от мен. То пък взе че стана много вкусен и вече го няма ooooh!

# 36
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Вчера: постно зеленце.
Днес: наденички с картофена салата с копър.
За десерт: кексче.
http://images19.snimka.bg/003639575.jpg

# 37
  • Мнения: 216
За вечеря ще се готвят равиоли : или със спанаки три сирена, в алфредо сос, или със рак и скариди в маринара с моцарела- зависи от мъжа какво му се яде, че на мен тесто не ми се полаг атака или иначе

# 38
В момента приготвям вечерята-шницели, пържени картофки ,таратор.А за десерт -сладолед.Само да не ги изгоря!!!! Laughing Laughing Laughing

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тази вечер сме на кръчма и няма да готвя  newsm44

# 40
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Днес-стар фасул, салата домати

# 41
  • Мнения: 349
На 6 август – Преображение :
Позволяващата се в поста  риба /сайра с лимон - "морски възел"/;
пълнени чушки с шопска салата и "задължителното” грозде за днешната трапезата

# 42
  • Мнения: 1 030
Вчера: постно зеленце.
Днес: наденички с картофена салата с копър.
За десерт: кексче.
http://images19.snimka.bg/003639575.jpg
Рецепта за апетитния кекс,че доста добре изглежда направо с тия рецепти от хубави по-хубави! Hug

# 43
  • Мнения: 4 370
Ани,ти като решиш да готвиш май се справяш добре

ООО да! И то доста добре, защото за мен готвенето никога не е било задължение! Благодаря ти за мнението!  Hug Явно съм ви оставила с друго впечатление, но споко никой не е умрял от глад у нас, просто не винаги ми се яде готвено!

# 44
  • Мнения: 4 370
закуска - юфка
обяд - пилето с ориз от вчера + доматче
вечеря - 2 купени салатки

Общи условия

Активация на акаунт