епилация по време на бременност

  • 21 690
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
През цялата си бременност съм си правила кола маска на триъгълника - няма проблеми хем аз се водих по-рискова бременност.

# 16
  • Мнения: 177
Благодаря ви за споделените мнение! Събирам страх и отивам... пък ако ми е много неприятно винаги мога да си плюя на петите и да избягам  Mr. Green

# 17
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Моят лекар ми каза, че няма проблем, но мен много ме боли, може би заради повишеното кръвоснабдяване в тази област. Много ме дразнят космите там и ще направя втори опит  Rolling Eyes.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам не е опасно. Друг е въпросът дали ще имаш нерви да издръжиш. Аз не можех през бремеността.

# 19
  • Мнения: 497
Дано да издържиш  Mr. Green

Аз още си ползвам епилатора, е да малко повечко боли, ама  Sick Sick Sick трай баба за хубост  hahaha Mr. Green hahaha

# 20
  • Мнения: 96
И аз съм чувала, че е възможно да се предизвикат контракции от кола маската, но аз ходих по време на цялата бременност и не съм имала никакъв проблем.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
За триъгълника действах с бръсначката, но за другите места си ползвах епилатора докрая, никакъв проблем. Peace

И при мен беше така. Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 691
и аз съм с епилатор

# 23
  • Мнения: 8 769
Здравейте мили мами  Simple Smile
Обръщам се към вас по следния въпрос - Опасна ли е кола маската на триъгълника по време на бременност и по-специално през първите месеци? Има много разностранни мнение по този въпрос и вече съсвем се обърках...
Предварително ви благодаря Wink
През втората бременност си правих кола маска.
През първата козметичката ми не искаше, защото можело да се отлепи плода...
Смених козметичката.

# 24
  • Мнения: 4 555
Имам позната, която започна да ражда след посещение при козметичка точно за тази процедура. Още на място е получила контракции.
Аз не бих посмяла.

# 25
кола маска на триагалник си направих три дни преди да родя,това са бабешки глупости за контракциите,ако ще се появяват и без кола могат.спестяваш си едно бръснене от сестрата в болницата

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
За триъгълника използвах бръснач, но не поради страх от контракции, а заради болката. За другите места епилатор.

# 27
  • Мнения: 532
Как ги правите тия кола-маски, бе момичета?

Мен като ме дръпнат с тая лента и редовно получавам подкожни кръвоизливи - викат после, че ще се оправят .... да, ама някои си останаха като напукани кожни капилярчета.

А пък на интимните места ... веднъж ме дърпаха ... звездички видях  ooooh! и после ми "тупкаше" мястото цяла седмица.

Явно си е до човек и кожа  newsm78

И аз си действам с епилатора и бръснача, или с депилатоар за интимни места (разбира се, не по време на бременност). Тогава пък други проблеми ... подкожни косъмчета и други .... АМАН!

# 28
  • Мнения: 307
Аз редовно си правя кола маска на целия триъгълник – от самото начало на бремеността, и за сега не съм получила никакво контракции. А и болката е поносима. Спестяващ си неудобно бръснене в последните месеци и някоя несръчна сестра да те заколи като тръгнеш да раждаш. Моята козметичка каза че прави много бремени и никоя не е имала проблеми.

# 29
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ползвам за триъгълника машинка за подстригване без приставка. Подстригва много ниско косъмчетата и така ми е комфортно. Със самобръсначката понякога се получават пъпчици и косми обърнати на вътре.Абе неприятно е.

Общи условия

Активация на акаунт