дали заради това не става

  • 4 251
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Явно за всяко бебе,трябва нов мьж Thinking

# 16
  • Мнения: 1 446
Явно за всяко бебе,трябва нов мьж Thinking


Айде не си търси поводи!  Mr. Green

А на другите искам да кажа - не си търсете повод за притеснение   bouquet пожелавам ви успех!

# 17
  • Мнения: 165
Явно за всяко бебе,трябва нов мьж Thinking

и аз това и казах.колко семейства има с голяма разлика на децата.пък и не знам някоя от нас да има воля да пропусне 2 месеца секс при положение,че всеки месец е шанс за бебе. Hug

# 18
 Joy За всяко бебче нов мъж,не е зле.Не съм чувала това за отхвърлянето,но кой знае може и да е така.Аз още за първо се старая Simple Smile.Смятам по-скоро,че всичко опира до готовността на организмът за втора бременност.Просто имаи търпение,дано скоро ни се похвалиш newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Това е толкова смехотворно Laughing
Виждаш логика, а? Та къде точно е логиката newsm78

# 20
  • Мнения: 27 524
организма привиквал и  го отхвърля .

Това на 7000000... процента не е вярно  Naughty
Но казват и съм чувала от познати, че всекидневното правене на секс разреждало сперматозоидите. В смисъл, че ако искате бебе е добре да се въздържате примерно 2 седмици и да пробвате около овулацията ти. Тогава са по-концентрирани и има по-голям шанс. С това обяснение съм по съгласна, с привикването - изобщо.

# 21
  • Мнения: 712
Стига бе, това спермата да не е бактерия или вирус, че да си изградиш антитела срешу нея?!  #Crazy То бива, бива да има някаква памет на клетъчно равнище, ама не ми се вярва тялото ми да е чак толкова злопаметно  Mr. Green
А как се интерпретира тази теория при случаите, когато пазенето е дълго,ама с презерватив? Щото, де факто, телата не се познават...  Wink
Я оставете тия глупости и си правете бебетата без да се втелясвате. Достатъчно разционални причини има да не стават бебетата,айде да не си измисляме и ирационални  Peace

# 22
  • Мнения: 3 069
За 1-ви път чувам нещо подобно.
Някак не ми се връзва.По скоро не правите секса когато трябва..в смисъл когато е овулацията, а не при всеки е на 14-я ден.
За тази цел ние си купихме тестове за овулация.Знае се кога точноб да се бебеправи, чиста работа Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 716
За девет месеца все щяха да са уцелили овулацията. Wink
Посетете клиника по стерилитет, има причина.

# 24
  • Мнения: 1 091
Аз също съм чувала подобна теория, но наистина не вярвам да е така. Ние с мъжа ми се пазихме само първите 6 месеца от връзката ни, телата ни изобщо не бяха свикнали, а вече 2 години и 2 месеца след това, бебе не се получава. Може би е просто липса на късмет, но е хубаво да си направите някои изследвания (както и ние). Късмет и търпение ви желая.

# 25
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Но казват и съм чувала от познати, че всекидневното правене на секс разреждало сперматозоидите. В смисъл, че ако искате бебе е добре да се въздържате примерно 2 седмици и да пробвате около овулацията ти. Тогава са по-концентрирани и има по-голям шанс. С това обяснение съм по съгласна, с привикването - изобщо.
Да,ама за 2 седмици спермитата ще са дърти вече .Може да се разредят контактите през ден .Ама това ако мъжа е по-възрастен май.Иначе да си действат редовно около овуто.Или обратното беше  Thinking

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 15:09 от Кукимявка

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Явно ще сменям мъжа  Thinking То 13 години са все пак, явно затова не мога да забременея  Crazy

# 27
  • Мнения: 465
Това са пълни глупости!!
Ние с моят мъж сме заедно от ученици, синът ни е вече на 11 стана веднага щом решихме, малката по същия начин когато той беше на 9г..така че няма такива правила...
Желая ти успех...

# 28
  • Мнения: 165
За девет месеца все щяха да са уцелили овулацията. Wink
Посетете клиника по стерилитет, има причина.
посетихме я и този месец хванахме фоликула на мамеца-след 4,5 дена ще разбера дали сме успели.а тестове съм правила почти всеки месец и нищо.за поверието-просто споделих какво ми е казала приятелката и много се радвам,че повечето не сте съгласни с него.пожелавам успех на всички с дълготодишни или с по кратки връзки Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
За девет месеца все щяха да са уцелили овулацията. Wink
Посетете клиника по стерилитет, има причина.
Зависи. Моя приятелка ми казва, че правят опити, обаче  luvbed 2 максимум 3 пъти месечно. И аз й викам: "Че вие нищо не правите."посетихме я и този месец хванахме фоликула на мамеца-след 4,5 дена ще разбера дали сме успели.а тестове съм правила почти всеки месец и нищо.за поверието-просто споделих какво ми е казала приятелката и много се радвам,че повечето не сте съгласни с него.пожелавам успех на всички с дълготодишни или с по кратки връзки Hug
[/quote]
Дано да имате късмет!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт