дайте ми съвет относно два вида столче 9-18кг

  • 1 721
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
Столчето ми е необходимо само на кратки разстояния, пък и да спазваме закона Simple Smile Не ми се купува кошница сега,но като казвате така вече не знам #Crazy

столчето ти е необходимо най-вече за сигурността на детето ти. потърси и разгледай видео филмчета от тестове на катастрофи с бебета-манекени, които не са вързани в столче - ще се затърчиш моментално към магазина...
елементарна физика е - дори и при удар с 50 км/ч, не можеш да удържиш бебето в ръцете си. би трябвало да тежиш около 300 килограма, за да успееш.

# 16
  • Мнения: 4 181
Ние имаме XP, доколкото помня единствената разлика с SPS - a беше, че на XP има една допълнителна щипка отзад за по-добро закрепяне.
На моя син му е много удобно столчето, препоръчвам го определено  Peace

# 17
  • Мнения: 3 457
И аз ще съм с SPS  Sad След чикото дано сеега да съм намерила това ,което търся-макар ,че исках Тоби Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 329
Ние си купихме вчера чикото Simple Smile само искам да попитам мамите имащи чико на снимките в он лайн магазините подплънките върху колана за раменната са едни мекички и а нашите са едни като гумени, и имам чувството че ще запарват  Tired вашите какви са  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
нашите са гупини на мечета....аз пък по он-лайн магазините гледам, че са с надпис кей 1 нашите не са...те самите не запарват.
До скоро бяхме без климатик в колата и при над 30 градуса бебо се запарваше, сега вече сме с климатик и ще видим дали действа тази дишаща с-ма...
но в магазина ни бяха казали, че и от макси козито имали оплаквания че запарве (нищо че са от памучна материя) и трябвало да си купуваме летен калъф, който също не бил гаранция, че няма да запарва...

# 20
  • София
  • Мнения: 329
да и нашето е без надпис, а с такива като издълбани. за мен всичко запарва - просто децата трябва да са много прилепнали към самите седалки и затова се получава така, според мен де Simple Smile
иначе в магазина ни каза ха че било италианско Rolling Eyes, което мен искрено ме съмнява, но ако е истина супер  Hug

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 11:07 от npopova

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
ммм не знам, на моето не пише къде е мейдвано Simple Smile
но пък чико доста голяма част от продукцията си правят в китай така, че не бих се учудила и столчетата да са там...
може би е имала пред вид че фирмата е италианска....
Сега ги загледах, не били с мечета, а с нещо като човечета нашите колани....

# 22
  • Мнения: 3 457
Вече сме със стол и ние  Mr. GreenМакси Кози Приори СПС,бях доста скептично настроена,но сега като го видях много ме радва-материята няма нищо общо с на чико-имах чико преди няколко месеца Simple SmileМного по добра е,не вярвам да не запарва,но поне ми харесва Peace

# 23
  • Мнения: 4 181
Вече сме със стол и ние  Mr. GreenМакси Кози Приори СПС,бях доста скептично настроена,но сега като го видях много ме радва-материята няма нищо общо с на чико-имах чико преди няколко месеца Simple SmileМного по добра е,не вярвам да не запарва,но поне ми харесва Peace
честито , със здраве да си го ползвате   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 457
Вече сме със стол и ние  Mr. GreenМакси Кози Приори СПС,бях доста скептично настроена,но сега като го видях много ме радва-материята няма нищо общо с на чико-имах чико преди няколко месеца Simple SmileМного по добра е,не вярвам да не запарва,но поне ми харесва Peace
честито , със здраве да си го ползвате   bouquet
Mersi  Hug

# 25
  • Мнения: 3 926
да и нашето е без надпис, а с такива като издълбани. за мен всичко запарва - просто децата трябва да са много прилепнали към самите седалки и затова се получава така, според мен де Simple Smile
иначе в магазина ни каза ха че било италианско Rolling Eyes, което мен искрено ме съмнява, но ако е истина супер  Hug
Ако свалиш дамаската някъде трябва да има етикет с надпис къде е произведено и бар код на производителя Peace На моето Перего (количката) беше на доста "прибрано" място, но със сигурнос тимат някакво обозначение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт