Бихте ли сложили своя снимка за аватар?

  • 9 927
  • 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 473
Не мога да схвана къв е проблема със личните снимки, честно..

Масовите злоупотреби с личните данни в мрежата изобщо. Това в случай, че нямаш други лични мотиви да пазиш анонимност.

Имам предвид, че няма логика да се "криете", след като сте се виждали така или иначе...

На форумски срещи ходят една нищожна част от регистрираните. 100 към 5?000, ти сметни процента.


# 61
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
При мен аватара е въпрос на настроения - обичам да го сменям.
Също и подписа.
Старая се да е издържан, разни шаренийки не ми допадат.
До скоро си бях аз на аватар, но ми омръзна да се гледам.

# 62
  • Мнения: 103
Еми Стрелче мислиш ли, че ако някой реши да те вземе на прицел.. че и без аватар да си, в тия твойте 4 илядо постинга няма да намери достатъчно инфо? С какво точно - дай пример - може да ти навреди една малка картинка на която даже не с евижда кой знае колко добре как изглеждаш? Подскажи ми..

А иначе, естествено, всеки си има право на избор, който иска - слага, който иска - не слага. И няма смисъл от квалификации - ти си си сложил начи си еди какъв си, ти не си - начи си еди кво си, нали?

# 63
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не, по много прозаични причини - основно пиша докато съм на работа и на шефката няма да й стане приятно да ми вижда физиономията по незнам колко си пъти на ден във форума(предполагам, че чете, а не пише).
 Харесва ми когато виждам лицата на съфорумци като аватари - така ми се струва по-реално общуването(ако въобще може да бъде) и свързвам писанията с конкретен образ.

 Само аз ли си спомням големите снимки на Верги в подписа? Вярно, че не бяха на аватар, но все пак не всички са си изключили "цветното" оформление на форума Mr. Green

# 64
  • Мнения: 494
Да,бих си сложила снимката на аватара.Както не веднъж съм казвала-не се срамувам да се хваля с красотата си-не съм виновна за нея-от мама ми е. GrinningНа някое от децата ми обаче -не,не бих сложила техни снимки.Да не би те да пишат тук?
Когато обаче реших да пропиша във форума тук,а не само да го чета,се отказах от снимката.Горчив опит от други форуми ме кара да смятам,че анонимността на интернет е най-голямото му предимство.Пък и аман от обожатели..все пак...омъжена жена съм...така,де... married

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
Доста хора ме познават.Тук пишат мои познати,приятелки ,колежки. С много форумки съм се запознала от срещите на Форума. Не се крия.   Просто си харесвам този тип аватар. Sunglasses

# 67
  • Мнения: 4 473
Еми Стрелче мислиш ли, че ако някой реши да те вземе на прицел.. че и без аватар да си, в тия твойте 4 илядо постинга няма да намери достатъчно инфо? С какво точно - дай пример - може да ти навреди една малка картинка на която даже не с евижда кой знае колко добре как изглеждаш? Подскажи ми..

Естествено, че не мисля. Иначе нямаше да ме познават безброй много потребители на този форум. Редовно присъствам на форумски срещи, а по-явно показване от това - здраве му кажи. По-горе писах, че съм слагала снимки и на мен, и  на детето ми, така че не съм против идеята. Все ми се струва, че човек със злонамерена цел, ще трябва малко повече да се порови, за да открие и свърже инфо с визия. Опазил Бог сайта от такива.

# 68
  • Мнения: 22 963
Да,слагала съм моя снимка.на мен ми е интересно да знам с кого общувам отсреща.Но сега не съм на вълна аватари.

# 69
  • в Низината
  • Мнения: 705
По принцип бих.

# 70
  • Мнения: 103
Ок, явно си е индивидуално.. просто на мен винаги ми е хипер некомфортно да не знам с кого точно си говоря.. или примерно да ми седят насреща с черни та черни слънчеви очила Mr. Green Ни мой са то така да има скрито покрито.. близнашка му работа Wink

# 71
  • Мнения: 1 919
Верги имаше снимка с надпис - "Не можах да стана модератор, но се снимах с такъв"  Peace

Сложила съм само детето, защото не искам да се гледам - не ме кефи просто.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 176
Не съм слагала досега, иначе бих...даже понякога е по-добър вариант, понеже няма да видиш из форума същия аватар.

# 73
  • Мнения: 2 792
 Аз съм на аватара ми  Flutter

# 74
  • Мнения: 490
Аз съм си.

Общи условия

Активация на акаунт