НОЕМВРИйското коремче вече е голямо,бебче шава непрестанно

  • 12 364
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Аз продължавам да съм без комп. и не мога пълноценно да се включвам, за което ми е кофти - мъча се тука на лаптопа на мъжа ми, но не ми е никак удобно...
Вчера се бяхме запътили до Бейби Планет - исках да разгледам нещата там, но уви забравих, че е неделя...
Исках да ви питам и нещо важно - аз и друг път съм ви питала, но нали в последно време паметта не ми е най-силното нещо....Кажете, моля ви, къде да отида на 3Д или 4Д преглед, но не толкова за диагностика, колкото да ми запишат бебо на диск /като филмче/- просто много искам да го имам записан, не просто сниман...
Сега да ви се оплача, че чак в петък ще ходя на преглед и до тогава ще има да го мисля само - вчера най-накрая си взех една книга, която от много време чаках - "Какво те чака, когато чакаш дете" и вътре прочетох разни неща, които малко ме втрещиха, като например: избягвало се спинална анестезия, когато си с предна плацента....!?! или пък когато плацентата е предна, разреза при секцио не бил хоризонтален,а вертикален....ужас...втресох се...мисля си, че не може да е вярно и дано да бъркам, дано това са някакви щатски практики, защото се притесних яко... #Crazy
Момичета, пишете, ако знаете нещо по въпроса, моля ви

# 226
  • София
  • Мнения: 5
tsetseto  - не знам какво да ти кажа, освен, че тия лекари не са вред - ти го даваи само спокойно, че не знам вече....1 или 2 - дай Боже всичко да е наред само и да сте добре Praynig

# 227
  • Мнения: 157
Здравейте на всички!Аз до сега чистих и сутринта бях на кафе.Tsetseto  тези доктори найстина ще те побъркат но каквото е такова все пак се знае че има бебче въпроса е дали е едно или две но все ще се разбере.Мамита давайте предложения и на мен за готвене мойта щерка на 15 има рожден ден и още не съм го измислила.И аз успях да кача няколко снимки със дрешки за бебчо и една моя да ме видите на какво приличам може да не е станала много хубава зощото ме снима малката.

# 228
  • Мнения: 421
tsetseto  аз съм в шок, Shocked а за теб не искам да си представям. Хубаво е,че си силен човек и няма да се поддадеш на изличшно терзания - каквото има,ще го има Simple Smile  Мойто 6-то чувство е,че всичко ще е наред. Купи сега едното легълце,ако са двечки,отначало ще се гушкат   Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 2 437
Привет от мен!
Ние внезапно заминахме на моренце и снощи се прибрахме.
Заслужаваше си...малкият беше най-щастливото дете на света.
За разлика от миналата година, когато изкарахме цял месец на морето и не пожела дори да стъпи на пясъка, камо ли във водата  Laughing

Нагълтах се с хапчета предварително, пиех си ги и там, но определено не се чуствах добре. Нито по време на пътя, нито на плажа. Мислех да ви покажа снимка, но се разубедих...изглеждам ужасно огромна и като лелка.
От жегите ми прилошаваше, а на плажа нямаше шазлонги и се отказах да ходя. Нито можех да ставам от лежанка, нито да седя, абе...тромава отвсякъде. На всичкото отгоре всички ме гледаха Blush Стоях си в хотела на басейна под една дебела сянка. Във водата не съм влизала (освен в морето) защото ме беше страх от гъбички.
Изобщо всичко беше далеч от очакванията ми  Laughing Ако някой ми беше казал, че няма да се чуствам добре докато пътувам или съм на плажа, щях да му се изсмея в лицето  Laughing
Но пък, както писах, щастието в детските очи лекува всичко Heart Eyes Малкия беше доволен, татито си навакса изгубеното време с него, а аз бях щастлива да ги гледам.


# 230
  • Мнения: 1 546
Диана, аз най-накрая уврънках света на моите хора и те се съгласиха да ме заведат на море...но вече почвам да се чудя ще издържа ли пътя? Thinking И после...жегата....я има шезлонг, я не...ще мисля още.

мишунка, моята докторка каза нещо от сорта, че плацентата по предна стена наистина създава някакви препятствия при секцио, но това беше още в началото и много не помня. А последното пък,което аз научих било ,че плацентата се местела през цялата бременност! newsm78 Това пък дали е вярно?

цецето, какво да кажа...ама този доктор абсолютно ли изключи възможността да са две бебета?

Разгледах снимките на Тиха Вода, Канела, Данчето - сладурани! Hug

# 231
  • Мнения: 2 126
Диана,ето точно така и аз се чувствах на морето,ама все едно съм го писала аз това.Толкова точно си го казала Peace
За интимната прическа освен ако нее правена предният ден едва ли ще ви се размине в родилното.Правят я задължително навсякъде,даже и за секцио,аз си мислех че ще ми се размине,но уви.Трябва да ви кажа това да ви е най малкото притеснения Wink
Аз преди си ходех редовно на кола сега съм се разглезила,боли ме и не смея.С бръснача действам,ама си е гадно Tired
Цеце,просто и аз съм в потрес #Crazy И какво обяснение даде този доктор?

# 232
  • Мнения: 1 311
избягвало се спинална анестезия, когато си с предна плацента....!?! или пък когато плацентата е предна, разреза при секцио не бил хоризонтален,а вертикален....ужас...втресох се...мисля си, че не може да е вярно и дано да бъркам, дано това са някакви щатски практики, защото се притесних яко... #Crazy
Момичета, пишете, ако знаете нещо по въпроса, моля ви

Миналият път плацентата ми беше предна и разреза ми е хоризонтален. Не мисля, че има някакъв проблем от това. Виж за упойката не знам, аз бях с пълна упойка, защото тогава такава беше практиката във Втора градска.

# 233
  • Мнения: 177
Здравейте!
От каде ги извадихте тези работи за предната плацента ooooh!Само за това не се бях притеснявала ConfusedПак ще се провеждат анкети на чичо доктор Wink

mishunka , питаш за 3д-аз ходя във Фемина при Димитрова. Направи ми диск и с клипчета и със снимки. Може би над 15 клипчета и от 3д-то и от 2д-то. Мога да ти дам координати, ако искаш. Кофти е, обаче, че часовете й вървят с месеци напред, но ако си по-нахална може да се уредиш и за след няколко дни.

Приказливка , имам една питанка към теб. Би ли ми разказала за 2-ра градска (видях, че там си раждала). При кой, какво беше отношението на акушерките, условията как са...Ще съм ти много благодарна Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 3 435
Сега се прибрам от голямото скитане,хубу,че днеска беше хладничко,да се похваял ходих ей така на зъбар да видим какво положение са ми зъите-да се похваля,че за сега са супер и няма нищо за притеснение Party,само ми изпилиха малко зъба отпред,че нали едно парченце ми се беше отчупило Twisted Evil Повечето време днеска ми отне пазаруванетоуж се бях засилила бая неща да купувам и пак не може да се каже,че хладилник ами е добре зареден или нещо друго за домакинството ми е пълно. разпределих менюто за няколко дни напред поне Sunglasses Обаче сега така ме болят краката и са отекли,че се чудя за тая къща къща колко време отнема-то готвене,чистене,подреждане ooooh!Почвам да се нервирам за щяло и нещяло и одеве определено мъжо ме вбеси,беше гладен и ми изрева нещо от сорта на"дай да ям",можеше поне да ме помоли,ауу как съм бясна,много съм го разглезила,не стига,че му сервирам всичко без да се помръдне и всеки ден гледам да има нещо различно за ядене,ами и заповеди ще ми раздава Crossing ArmsНе знам другите как са,ама моя чат-пат почва много да ме дразни Twisted Evil Има една А н и от готварския форум и като гледам тя как се грижи за мъж и дете,ако аз съм така ще ме изгонят май...
Diana_T,кофти работа това с морето...вместо да се върнеш изпълена с положителни емоции от морето..ама аз затова все разправям,че жегите хич не са подходящи за бременни..моренце да,ама ако имаш кураж септември,щото пък тогава месеца е 8-ми и..е малко страшно.Иначе за себе си вече съм решила живот и здраве началото на септември ще се ходи на море,не тая година,а по принцип.
Цеци,от одеве се чудя какво да ти пиша...ама нищо не ми дойде направо съмпотресена Shocked.Единственото,което мога да те посъветвам е да идеш при Мазнейкова,станала е груба и комерсиална,но истината е,че е най-добрата на УЗ,братовчедка ми работи там и имам инфо от първа ръка,ако това ще те успокои пробвай-тя поне ще ти даде категоричен отговор Peace
Отивам да нагледам манджата и се връщам да видя снимките в албумчето!

# 235
  • Мнения: 3 435
Цеци,Красито вече е посетила ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214281.0 ,но е хубаво и ти да погледнеш там,най-ще те мотивира оже би как всички искат двечки наведнъж,а и каточетох темата ми изникна въпроса-ако са ти слушали тоновете досега на бебето би трябвало да са чули двата тона Thinking и все пак посети Мазнейкова-няма да съжаляваш Peace
Аз щях да гледам снимки ooooh!

# 236
  • Варна
  • Мнения: 208
А последното пък,което аз научих било ,че плацентата се местела през цялата бременност! newsm78 Това пък дали е вярно?

Да вярно на мен преди 3 дни на консултацията именно това ми казаха. че плацентата се е измести долу вдясно била задна а бебето право вляво тропа хорце върху левия яйчник.

Друго което ме радва че хемоглобина го качих от 92 на 128 - направо като за учебни - и ми е интересно от какво пих известно време малтофер но Hb продължаваше да пада  - после пиех малтофер витамини за бременни Гравижил - в котито също имаше фолиева киселина и желязо и отвара от шипки. Предполагам че ще е от тази комбинация. Е верно че се изръсих бая за тия витамини ама има файда.

Лошото че имам нещо в урината и ще ми взимат посявка че сега по тази линия ще плащам за лекарства.

Цеце тия лекари са безсърдечни - веднъж има веднъж няма. Каквото и колкото да са нека да са живи и здрави.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 19:31 от Valenciq

# 237
  • Мнения: 3 435
Е ама мами то това си е живо безобразие никой да не влизал вечерта тука Naughty Аз си качих по сностни снимки на шкембо и  сега кой ще ме убеди,че няма странна форма Shocked

# 238
  • Мнения: 827
Леле ама хич не пишем.
Цеце направо ме разби #Shocked Тия лекари да вземат и да се стегнат.Тамън се нагласиш за едно и то...Абе колкото и да са, да са живи и здрави Heart Eyes
Това с плацентите и аз не го знаех.Аз мойта не знам каква е ама утре съм на консултация и ще питам.Има ли отношени колко е голям корема с плацентата newsm78 Щото ако съдя по това моя корем е от по малките значи плацентата е задна(дано не съм се изложила) Blush

# 239
  • Мнения: 3 435
Разгледах снимките и съм на мнение,че грозни бременни и дебели в нашата темичка няма Naughty Тия дето твърдите,че сте слончета не е вяно-просто има по-едри и по-дребни,аз с моите 167 см как ме виждате иначе ShockedТака,че всикчо си е нормално и гледам всичките имате страхотни бебешки придобивки,а аз още нищо,но ще поизчакам още малко-сега само набелязвам.

Общи условия

Активация на акаунт