Дъжд ли вали, слънце ли грее, ЮНЧЕто наше на воля дивее!

  • 19 167
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 440
Гледах снимки до сега. Чудни са всички! Hug
Ние с мъж ми се върнахме от море във вторник, сега 3 дни съм в офиса и в събота заминаваме с децата. Малко ме е шубе понеже ще им е първото море. Най-вече ме е страх от вирусите там. Дайте съвети как да ги предпазя предварително и какво да избягвам там.
Иначе и те вече са се подготвили, не без помощта на бабите - въоръжени са последните чудеса в бранша на пясъкообработващите съоръжения - лопати, гребла, кофи и т.н. Вчера бяха на фризьор - чудни са станали, само дето трудно си ги познах  Grinning
Септември ще ги водим и на планина за 5 дена, стига това да не ми съвпадне с новото образование, което смятам да подхвана.
Това е за сега цунки на всички!

# 46
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Нансе, кръстихме Гого на 13-ти, защото на 15-ти е храмовия празник на Троянския манастир и лудницата е ужасна. Бях записала ден и час преди 2 месеца. Гого не искаше да се съблича и затова рева Simple Smile

Гледах снимки - Маги, Васко май е по-фен на лодката отколкото на морето Simple Smile

# 47
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Маги, Васко май е по-фен на лодката отколкото на морето Simple Smile
Party
Ако някой беше ми казал преди 3г, че съществуват таквиз деца, щях да му се изсмея. Само казваше: "Мамо, бръчка!", което означаваше, че са му гъбясали ръцете и трябва да излезе на хавлията, докато се оправят JoyПросто наистина успяхме да си починем! bowuu
Лилу, най-важното е да използвате само бутилирана вода и огромно количество мокри кърпички. Ние отидохме и се върнахме здрави - пожелавам и на вас същото!Иначе аз си нося хомеопатично Арсеникум албум п/в повръщане и разстройство. Щастливи и незабравими мигове ви пожелавам през почивката! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 516
Здравейте, напоследък само чета а не се включвам Confused Тази работа как ме завъртя направо нямам думи, докато си взема Росинка от майка ми, докато приготвя вечеря, докато............. и то станало да лягаме ужас ooooh! 
Покрай нас почти нищо ново, освен че Роси вече много приказва и то много смислено и много слушка баба учат се на какво ли не и като си я взема след работа започва едно разказване много е сладка. Сигурно и вашите слънца са вече така?
Маги, много сте готини на моренцето, много е пораснал Васко Hug
Теди, Маринка е един сладък бонбон кога ли ще успеем да се видим да я намачкам Heart Eyes Ти как си мила не сме писали скоро newsm78?
Ели, честито ви християнче, да ви е жив и здрав хубави снимки Peace

# 49
  • Мнения: 592
Хайде и аз да седна на спокойствие и да погледна какво става в любимия форум. Последните дни само прехвърлям постингите на две-на три и все не ми остава време да изчета всичко.

Започвам под ред на номерата Simple Smile
Бремелинките Петя и Илиянка хич да не се спотайват ами да се покажат с коремчетата - хайде мамчета - направете по една фотосесиика - срамота, бебоците ще се родят ние не сме ви видяли като барбарончета (така казваше че изглеждала по време на бременността си на мъжа ми сестричката му - като татко Барба Simple Smile ) - макар че и за двете се съмнявам да сте барбарончета  - понеже и двете сте доста финни мами Simple Smile как реагират бъдещите каки - все още не разбират за какво става дума, но съм сигурна че веднага щом се родят мъничетата ще ги обсипят с цялата си обич. Пазете се момичета.

Нансе хубаво че имате възможност да си ходите да си видите малката сладурка - наистина е много лошо когато не можеш да си видиш детенцето. Но е хубаво когато си спокойна и сигурна - малката е с родителите ти, те дават всичко от себе си да не й липсва нищо. Сигурна съм че след като тръгвате й обясняват как мама и тати отиват да работят да изкарат парички за да купуват на Луси разни нещица Simple Smile а колкото до село - и аз никога не съм си ходила на село - спомням си като бях малка отидох при братовчедка ми за няколко седмици - и това ми беше. Затова сега може би ми е много хубаво и спокойно когато отиваме да видим на мъжа ми бабини му на село.

Сети - как си душко? Какво прави малката бонбонка Лорка. Гледам само с честитка се записваш във форума - всичко наред ли е? Или не можете да допрете до РС-то от разходки Simple Smile Да ми я нагушкаш сладуранката.

Хот Ели - как си мацка - как е Емма-та, сигурно както всички останали юнчета лудее и се наслаждава на хубавото време Simple Smile

Ели - честито ви християнче, да ви е живо и здраво. Много хайманорите ей Simple Smile - по-хубаво от това няма де. И на мен ми се иска ама няма за сега. Само така сладури - много хубави снимки и се присъединявам към мнението на адашката ти че ти ходи много прическата Simple Smile.
 
Маги драскай по някой ред когато имаш възможност - радвам се да те видя-чуя Simple Smile Успях да разгледам и вашите снимки - прекрасни са двамата сладури.

Сиси - тези дни ще те дебна да те засека в ICQ-то за отчет Simple Smile  Hug. Цунки на Росинка

Стига съм дрънкала че стана много дълго - аз бивам, стискам зъби и чакам времето да мине. От много стискане - в понеделник съм на зъболекар - пломба ще ми слагат - мразя да ходя на зъбар, ама няма начин Simple Smile Приятен ден момичета - утре пак.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 974
Теди, ами моя корем не е особено голям и още не е интересен за показване, а понеже и апарата ни се счупи сега имам една-две снимки от телефона, ако мъжа ми го качи на компа ще ги пейстна Hug Качила съм иначе 3 кг и хората казват, че не ми личи. Нооооо Петя трябва да даде снимки тя е като еталон за бременни само да я гледаш пу-пу.

Като каза зъболекар се сетих за Мона, някой чувал ли се е с нея?

Моето дете вече не му спира устата, говори абсолютно всичко, че и бисери ръси. Онзи ден, ми казва нещо, а аз я питам "лъжеш ли ме?", те отвръща "Лъжеш малко, но няма побем.." Joy Joy
А аз имам проблем, защото от известно време все си пъха нещо в устата, намира си нещо и хоп в устата, вадя от там копчета, винтчета, ластици...всякакви боклуци! Незнам при вас така ли е? Тя като малка нямаше този навик. Незнам кога ще ходим в спешното...  ooooh!
Хайде целувки мацки!!

# 51
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте!

И на мен ми прави впечатление, че Мона не се е явявала скоро, както и Бубанка!

Забравиха ни тез моми!

Илиянче, и  Луси пъха всичко в устата, явно е някакъв период, дано скоро отминава.

# 52
  • Мнения: 151
Здравейте момичета!
Отдавна не съм се включвала да пиша, но си ви чета.

Малката Маринка е страхотна сладуранка. Много ми харесва снимката с чадъра. Теди и друг път съм ти казвала че много ми прилича на мойта Акса.

Илиянче хубава новина, цункай голямата кака Вава.

Изабела много хубави снимки, Бобсъна е прекрасен Hug

Ели честито Християнче, да ви е живо и здраво.

Ние ходихме на море за седмица на Черноморец. Изкарахме добре без особено големи сътресения. Като изключим факта, че мойте хубавци умират да се дрязнят един друг и покрай нас непрекъснато се чуваха викове и писъци всичко щеше да е перфектно. Аз се специализирах в копането на дупки и правенето на замъци, покрай нас само кратери имаше Mr. Green Децата непрекъснато бяха във водата и за да излязата малко на пясъка спасението беше в копането на дупки.
Акса говори много, задава непрекъснато въпроси "Къде" и "Защо" и не те оставя докато не й отговориш а като й отговориш започва наново. Махнахме напълно памперса без никакви проблеми точно за два дена. Ходи на ясла- всяка сутрин като стане казва " Ани няма плаче, Ани голама кака" и като влезем в яслата очите й се напълват със сълзи и вика "Ани плачееее Ани малка" направо ми се къса сърцето. Вече кара малкото колело на батко си. Игрите й са само с динозаври, коли и мотори. Куклите не ги поглежда.
Е това е от нас.
Снимки от морето http://family.webshots.com/album/560106562qYpTou

# 53
  • Мнения: 592
Алекс напълни ми душата с тези страхотни снимки от морето. Двамата сладури са просто прекрасни. Голяма игра е паднало, ама и тати май май много им е угаждал - любимите ми снимки са в банята с хавлиите на главата и тази където са двамата сладури в дупката а тати им прави зайчета отзад Simple Smile Много хубави снимки - изпълнени с любов - прекрасни сте. Кокото до маката кукла Акса - ами ангелско дяволче е май май - има да въздишат ергените подире й Simple Smile Голяма чаровница. Hug

# 54
  • Мнения: 3 356
Снощи се върнах и аз от обиколка на Бг-то.В петък отидох на Габрово,да си видя детето,в събота го закарахме на Върщец при майка ми,а вчера се прибрахме с мъжо сами.И ми е толкова криво... newsm45

# 55
  • Варна
  • Мнения: 974
Да бе, като са с нас ревем от тях, а като ги няма ревем за тях Joy Joy Joy Joy
Момичета я кажете къде да идем да почиваме? Искам да е на Юг, да не е allinnclusive, да е що-годе близо да плажа, климатик в сатяат и бар на плажа задължително (това за мъжа ми).
Ей това са ми изсикванията. Дайте съвет моля!!
Иначе Вава изкара някакъв вирус, с Т и сополи, но вече е по-добре, само с хрема.
Хайде лек ден!!!

# 56
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Илиянче, аз знам, че Варненци много си падат по Несебър, та що не се пробвате там?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 974
Ами сега за там гледам оферти, но незнам дали не е много гъч:)

# 58
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Илиянче не е гъч. Ние си ходим там при една приятелка с хотелче, та от нея знам, че Несебър половината е празен, защото на редовните посетители там - сърби, руснаци, македонци и тем подобни им удариха визи.

# 59
  • Мнения: 1 072
Привет отново!
Момичета, ама вие сте се попрекръстили:-)) Илянче, честито, макар че не се знае, може и изненада да се получи:-)
Ели, честито кръщене господне! И ние миналата година на Богородица се кръщавахме.
Значи не само мене ме поканиха на 2 януари да се запишем отново за детска градина за другия септември Shocked Close аз доста се учудих, все пак сме се записали още миналата година, а се оказа, че сега наново се рядяла опашката. А ако искам да заминем по нова година и да се върнем на 7 януари, туку виж  няма вече места....
За морето ние и тази година сме като миналата - два пъти за 24 май и в началото на септември. През май беше много приятно и сега пак се стягаме другата седмица да заминем. Кой град беше Мичурин нещо ми изскочи от главата, но там ще сме на къща.
При мене общо взето е все така. Да ви кажа - много съм доволна от жената, която гледа Марк, оказа се свестна и на много неща го учи. Има си малки недостатъци, но като цяло бих й дала отлична препоръка.

Общи условия

Активация на акаунт