Вече нямам желание за секс

  • 2 343
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Ще се оправиш  Peace

# 16
  • Мнения: 4 496
Не се притеснявай,нека мине още малко време.Недей да мислиш за това като за проблем.Хубаво е да поговориш с мъжа си,за да не те кара(без да иска,разбира се),да се чувстваш виновна,че не искаш секс.Ах,колко им е лесно понякога на тез мъже!... smile3516

# 17
  • Мнения: 620
За разлика от теб, организмът ти възприема секса не като чисто и просто удоволствие, а като способ за забременяване. Е, предпазва се в момента, да не вземеш да го забременееш пак и да го изтощиш. Хитър е Simple Smile
А да не говорим за умората, бебето в спалнята, болката.... Ще ти мине. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 593
За разлика от теб, организмът ти възприема секса не като чисто и просто удоволствие, а като способ за забременяване. Е, предпазва се в момента, да не вземеш да го забременееш пак и да го изтощиш. Хитър е Simple Smile
А да не говорим за умората, бебето в спалнята, болката.... Ще ти мине. Simple Smile
Много точно Peace

# 19
  • Мнения: 2 096
И аз тъй.. дано мине..

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Спокойно,желанието ти ще се възвърне с времето. Wink

# 21
  • Мнения: 660
И аз нямам  Embarassed ...(още  Grinning )

# 22
  • Мнения: 4 451
Рано ти е още. Simple Smile Това е нормален период. Докато се адаптираш към новият начин на живот, ще мине още малко време. И аз съм минала по този път.

# 23
  • Мнения: 27 524
Спокойно, нормално е, и аз бях така - още като забременях изгубих желание и това продължи цели 2 години общо  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 677
Период е. Нормално е. С времето всичко ще мине.

# 25
  • Мнения: 3 069
Не съм имала такъв проблем.
Знам, че не ти е леко но и на мъжа ти едва ли му е добре.Предполагам, че се чуства доста отхвърлен...а това не е добре за семейството.
Бих те посъветвала да опиташ а апетита идва с яденето Peace

# 26
  • Мнения: 1 121
Нормално е, все пак бебето отнема огромна част от времето и енергията ти. Разбираемо е в малкото свободни минутки да ти се иска да подремнеш или да свършиш нещо малко за себе си.

# 27
  • Мнения: 226
Не съм имала такъв проблем.
Знам, че не ти е леко но и на мъжа ти едва ли му е добре.Предполагам, че се чуства доста отхвърлен...а това не е добре за семейството.
Бих те посъветвала да опиташ а апетита идва с яденето Peace
И аз пробвах така, но не се получи. Така или иначе мозъкът ми не се включи в процеса, а той е най-важният за удоволствието.

# 28
  • Мнения: 3 634
О, аз нямам търпение да свърши бременността, за да правя нормален секс. Обаче съм се подготвила, че ще ми се случи около Коледа  Laughing Смеем се с мъжа ми, че сигурно съм забравила какво точно се прави  Crazy

# 29
  • Мнения: 291
Период е, като всичко останало  Simple Smile При мен основната причина за нежеланието беше външния ми вид - качените килограми ме депресираха и убиваха всякакъв секс. И не кърменето ми пречи, а това, че реално гърдите ми са неизползваеми - правя секс със сутиен  Sick

Общи условия

Активация на акаунт