А сега накъде?!

  • 3 830
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381
Съжалявам и аз.  Cry Бях чела в една тема, че ще ви се забавят резултатите.
И аз мисля, че ти трябва да му съобщиш. Битката ви за бебче е обща.
Успех!  Praynig  Praynig  Praynig
  bouquet

# 16
  • Мнения: 118
roxanne25,изчакайте 3-5 дни повторете спермограмата, ако искате го направете в "Кандиларов" и с нея отивайте при д-р Кацаров, той е на работа  и със сигурност ще ви приеме Hug Hug  bouquet
ГОРЕ ГЛАВАТА !!!!!

# 17
  • Мнения: 1 950
Кандиларов изобщо не е добро място за спермограми. Naughty
В клиниката на Щерев спермограмите са абсолютно достоверни, ако се налага да я повторят трябва да отидат в друга репродуктивна клиника, не в обикновена лаборатория.

# 18
  • Мнения: 902
Кандиларов изобщо не е добро място за спермограми. Naughty
В клиниката на Щерев спермограмите са абсолютно достоверни, ако се налага да я повторят трябва да отидат в друга репродуктивна клиника, не в обикновена лаборатория.

Напълно подкрепям. Спермограма - само в клиника по стерилитет.

# 19
  • Мнения: 3 453
Рокси,
как сте? Никак не ви е лесно в момента, но не падайте духом! Hug
Повторете спермограмата! Дано има някаква грешка! Praynig

# 20
  • Мнения: 712
Благодаря ви толкова много за подкрепата, момичета! Наистина, нямам думи да изразя колко се възхищавам за това, че в собствената си болка имате сили да успокоявате другите   bouquet
Моето момче го прие мъжки. Без да навлизам в много подробности му казах, че това е сериозна диагноза, която , ако се потвърди, няма да имаме възможност да имаме дете по естествен начин и ще трябва да се надяваме на асистираните технологии. Той ... просто каза, че нещата са такива и не можем да го променим, остава ни само да направим всичко, което е нужно, за да имаме дете  Peace

Записах час за д-р Кацаров за 20.08 - другата седмица ще сме на море и няма да можем да ходим по лекари и изследвания, така че повторната спермограма ще я направим след посещението при д-р Кацаров.
Първата я направихме при Щерев, мисля втората да бъде в клиниката на Владимиров - доколкото знам, при Стаменов са в отпуска до 4.09 (затова и отидохме при Щерев, въпреки, че аз исках при Стаменов да бъде спермограмата). Надявам се лабораторията при Владимиров да не е в отпуска - аз си записах час за него (чак през октомври  Sad) и ми се иска и спермограмата да е правена там.
Това е, което успяхме да свършим вчера. Някак все ми се струва, че е грешка, не мога да повярвам, че това се случва на нас. Но подозирам, че всички с този проблем се чувстват така...  Sad Rolling Eyes
От разговора с него не ми олекна  Sad Като че ли остава нещо недоизречено, скрито, сякаш носим мъката си всеки за себе си, а се усмихваме един на друг и се прегръщаме през сълзи. Предполагам, още не сме свикнали с мисълта. Поне аз не съм.
А иначе... има си и хубави страни  Confused вече не чакам с трепет датата за цикъла и не купувам тестове 5 дни предварително с фанатичната вяра, че няма начин този месец да не е станало. Някак си... успокоих се  Confused

Така стоят нещата. Не сме се отказали. Не сме се сринали. Започваме нашата малка лична война за дете и ще я спечелим!

# 21
  • Мнения: 3 453
Започваме нашата малка лична война за дете и ще я спечелим!

Точно така! Независимо как, независимо кога, всички ще имаме дете! Трябва да вярваме! Отклонения от пътя има, има и черни дни, по-важно е оптимистичните да са повече! Peace Hug
Отидете на почивката, починете си, а после - при Кацаров. Ще се справите, вярвам в това!  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 950
roxanne25, браво Hug, свършили сте много добра работа. Много хубаво, че си записала час за д-р Владимиров, не се притеснявай времето до октомври ще мине бързо. А и до тогава може да направите биопсия за да видите има ли нещо в тестисите за да сте готови за АРТ.
Знам колко е трудно, усещанията които имате в момента няма да отшумят толкова бързо. Ще имате моменти на спад и моменти на възторг. Трудно е много. От където и да го погледнеш живота ви ще се промени. Но с лошото ще дойде и хубавото в това не спирайте да вярвате Hug
Пожелавам ти една прекрасна почивка, наслаждавайте се един на друг и остави мислите за есента Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 209
Рокси една силна прегръдка от мен  Hug Hug Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Рокси,само така,Няма място за отчаяние-смело напред!

# 25
  • Мнения: 712
Благодаря  Blush Искам да попитам още нещо.
За прегледа при андролог... вие заедно ли ходите? Иска ми се да отида с него - от една страна за кураж, а от друга, за да чуя какво ще каже лекарят - милото не е особено много словен и знам, че после няма да мога да измъкна кой знае колко информация от него, ако не я чуя лично  ooooh!
Но не искам да го притеснявам, а и не знам доколко е практика двойките да ходят заедно.
Затова питам вас - заедно ли ходите или любимият отива сам?

# 26
  • Мнения: 1 950
Заедно разбира се.
Влизате заедно, говорите си с доктора, а самия преглед той си го извършва в друга стая. После пак сядате и пак говорите. Задаваш въпроси и това е.

# 27
  • Мнения: 902
Заедно разбира се.
Влизате заедно, говорите си с доктора, а самия преглед той си го извършва в друга стая. После пак сядате и пак говорите. Задаваш въпроси и това е.

И ние така. Grinning Аз задавах въпроси, а мъжът ми мълчеше.

# 28
  • Мнения: 3 453
Борбата със стерилитета е обща борба, независимо в кого е проблема!
Обезателно отиди с него! Иначе рискуваш нищо да не ти разкаже! Laughing И моят съпруг не е от разговорливите! Wink
В началото аз бях с проблеми - в гинекологичния кабинет влизахме заедно. Сега той има проблеми - в понеделник ще ходим при д-р Кацаров заедно.
И други двойки познавам, всички ходят заедно. Пък и съпругът ти ще е по-спокоен. Мъжете блокират в подобни ситуации и, ти трябва да си там, за да отговаряш изчерпателно на въпросите, ако той се притесни!
Не се тревожи! Всичко ще е наред! Hug  bouquet

Заедно разбира се.
Влизате заедно, говорите си с доктора, а самия преглед той си го извършва в друга стая. После пак сядате и пак говорите. Задаваш въпроси и това е.

И ние така. Grinning Аз задавах въпроси, а мъжът ми мълчеше.
Мдааа, явно при всички е така! Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 950
Естествено white  Wink. По едно време доктора се усети, обърна се към мъжа ми и вика, ами те жените, таковата нали четат по форуми и са по-запознати Wink Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт