Обезкосмяване, мъже, къде?

  • 11 863
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 966
Еми моя машинката ползва.Важно е да не е чистак голо за мен.Може да се подава и един милиметър,но да се усеща ,че има нещо...

# 121
Гласувах с първи отговор като най-подходящ от изброените.Предпочитам по тялото на мъжа да няма косми на подмишниците и слабините.А за космите по гърдите-обожавам ги.Ако приятелят ми реши да си ги маха ще имаме голям спор.

# 122
  • Мнения: 185
Извинете ама за какви кози дължини говорите, че чак намесихте и ножицата  ooooh!
от по 8см.да речем Joy

# 123
  • Мнения: 4 778
Баси ужаса Sick Представих си ги тия 8 санта косми на какъв фитил ще са станали под душа ooooh!

# 124
  • София
  • Мнения: 4 966
Брутални сте Mr. Green

# 125
  • Мнения: 185

Баси ужаса Sick Представих си ги тия 8 санта косми на какъв фитил ще са станали под душа ooooh!
Като лама ще е сигурно Rolling Eyes Thinking

# 126
  • Мнения: 103
Липсва ми спокойния живот в Стара Гъзора Flutter Mr. Green
Т'ва много двузначно прозвуча.
              Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А конкретно за слабините-май повечето харесват охлювите,аз предпочитам машинката. Wink

Ай стига търси под вола теле бе Mr. Green Двузначно, тризначно, ми така си му викам на града на липите.. там бях достъчно глупав да търча само след разни фусти.. които вече са с мъже и деца.. пък аз съм си с.. все още опазено дупе hahaha Няма страшно, купил съм си коркова тапа, пък и нали от първия път не се ставало Mr. Green

С машинката, кой номер? Навсякъде ли? Аз мисля че засега се справям добре с ножичката.. Не искам да си мисля какво ще стане ако машинката.. аййййй, чак се дръпнах нагоре като си помислих, пу пу пу, опази Боже Joy

# 127
  • Мнения: 103

Баси ужаса Sick Представих си ги тия 8 санта косми на какъв фитил ще са станали под душа ooooh!
Като лама ще е сигурно Rolling Eyes Thinking

Чудя се дали да илюстрирам и това, хахахаха.. ма Буба я нямааа, така че няма повече снимки newsm65

# 128
  • Мнения: 3 830
Хубаво е да не е много окосмено, ама съвсем гладко ако е.....  Shocked Crazy

# 129
  • София
  • Мнения: 4 590
Най-много държа да е обезкосмен под мишниците,а интимните чаркове може само да са подстригани,да не се развият някакви космаци по 10см. Mr. Green

 Peace

# 130
  • Мнения: 185


Чудя се дали да илюстрирам и това, хахахаха.. ма Буба я нямааа, така че няма повече снимки newsm65
Е па виж колко жени сме тука,все ще те оценим Mr. Green

# 131
  • Мнения: 103
Да бе да..

А някой ще ми обясни ли ква е тая глупост с гъзните заигравки.. тя и козметичката спомена, че идвали при нея разни за процедури там.. според мен тия леко не са у ред и са си направо за 4км (или Раднево, ако са СЗ-ци).. ииииии, сега то ясно, че съм 20 години назад със сексуалната култура ма не мога да схвана какво общо има жена с мъжкия задник и чий ще го дири там та биха и пречили косми там?!?!? Някой да разясни.. ако е сремежлив мое и на ЛС Joy

# 132
  • Мнения: 185
Е твоя задник обикалят ли го жените,като си легнете,не го ли пипат поне?

# 133
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Първа опция,но без гърба защото там няма косми  hahaha

# 134
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Хубаво е да не е много окосмено, ама съвсем гладко ако е.....  Shocked Crazy
ще заприлича на гол охлюв

Общи условия

Активация на акаунт