ВИТАМИНИ ЗА КРАСОТА

  • 10 091
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
селма,съмнявам се ,че е удачно да се пият от бременни и кърмачки,въпреки това,че са просто витамини,моят съвет е да не рискуваш.има специални добавки за кърмачки.потърси такива,но не рискувай с други  bouquet
       Simple Smile тогава ще изчакам докато приключа с кърменето(дано дотогава не остарея и не загрознея безнадеждно и без обратно:mrgreen:)

# 16
  • София
  • Мнения: 6 258
Пила съм Мерц два пъти и двата пъти бях доволна.

Селма, вторият път като ги пих синът ми беше на 5м и беше още само на кърма. Не мисля, че му е навредило. Peace Питай все пак в аптеката или най-добре педиатъра.

# 17
  • Мнения: 7 418


Селма, вторият път като ги пих синът ми беше на 5м и беше още само на кърма. Не мисля, че му е навредило. Peace Питай все пак в аптеката или най-добре педиатъра.
   Thinking

# 18
  • Мнения: 556
пиша за тези,които се интересуват.според информацията,която получих,хранителните добавки на фито,а вероятно и други ще спрат да се внасят в бг,защота след поправки в закона ни,трябва да се промени статута на добавките като лекарства.и за да избегнат тези затруднения,много производители предпочитат да спрат да внасят насам,отколкото да си усложняват живота с нашите изисквания.на мен от аптеката момичето ми препоръча една добамка на фирмата GNC комплексна за коса,кожа и нокти.още нямам впечатления,защото ги пия 2 дни,но по нейното мнение много щели да ми харесат.засега е това от мен  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 685
пиша за тези,които се интересуват.според информацията,която получих,хранителните добавки на фито,а вероятно и други ще спрат да се внасят в бг,защота след поправки в закона ни,трябва да се промени статута на добавките като лекарства.и за да избегнат тези затруднения,много производители предпочитат да спрат да внасят насам,отколкото да си усложняват живота с нашите изисквания.на мен от аптеката момичето ми препоръча една добамка на фирмата GNC комплексна за коса,кожа и нокти.още нямам впечатления,защото ги пия 2 дни,но по нейното мнение много щели да ми харесат.засега е това от мен  bouquet

 PeaceЦ Ц Ц Ц -лоша работа-не бях го чула това още-ще ни лишат от много хубави и полезни продукти #Cussing out #2gunfire Mr. Green
А тези които си купила как точно се казват и колко струват newsm78

# 20
  • Мнения: 636
Аз се дрогирам с витамини Laughing
Калмацин, Мерц, Геритамин. Повечето съм ги изпробвала Laughing
Имат резултат. Но ако ще е за косата нищо не може да се сравни с шепа орехи Peace Ех да не бяха калориите Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 917
 Thinking Днес видях един билборд във Варна за таблетки за коса и кожа Omega Beaute. Някой да ги е ползвал?

# 22
  • Мнения: 556
таблетките,които взех са на фирмата GNC . пише на тях GNC woman и отдолу коса,кожа,нокти.60 таблетки са .пият се по 2 на ден и струваха 18.60.смятам да изпия тази опаковка така и като си взема втора да ги пия по 1 на ден.ааа,и пишеше също ,че действат на кожата хидратиращо,както тези на фито,които търсех...а са на 1/3 от цената.е,за качеството още не мога да доложа.а тези омега бюти не съм ги чувала дори.не знам.може да са хубави.опитай и ще кажеш Grinning

# 23
# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
как въздействат на кожата витамините от които сте доволни? аз съм пила геритамин и дермабион, освен повишен апетит друг ефект не съм забелязала май... Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 858
На мен от Геритамин Нео,започнаха да ми растът зверски бързо космите на краката Confused

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
От Мерца ми излизаха по една две пъпки всяка седмица, спрях го. Ползвам си Центрум поради факта, че приемам малко плодове и да регулира предимно вит. С. Не зная какво да следя, за да съм наясно дали има положителен ефект (косъма ми е здрав, ноктите също, но това е генетично), но пък негативи няма... засега.

# 27
  • Мнения: X
На мен от Геритамин Нео,започнаха да ми растът зверски бързо космите на краката Confused
Laughing И на мен - крака, ръце, ...., козметичката ми изпада в ужас и винаги знае кога съм пила Герикапс ooooh!
Поне и косата на главата "намазва" от бързия растеж   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт