Кръстова гора

  • 150 162
  • 349
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 155
не ти казвам какво да споделяш и не мисля да се карам с теб,проличава си от поста ти какъв човек си..всеки има право на мнение, но пък нека хората сами преценят на място ако решат да посетят с.Борово....така че недоволни и доволни....всеки сам си преценява...аз просто казвам че съм доволна и ще продължа да отсядам при Кети и Кольо....защо  пък да не си кажа мнението...
приключвам тази тема с теб.
Посетете мястото и сами  ще прецените дали ви харесва.
това е моето мнение,повече от 10г ходя на кр. гора и Бориките Simple Smile


byba75

Не ми казвай какво да споделям и какво не.Да беше много кофти в тази къща.Аз също съм с дете с увреждане и всичко , което съм написала е точно така. И да , влизам в положение на човек инвалид, но не така по този начин.За тебе може и да е перфектно, но за нас не е ... и както казах, никога повече няма да стъпя там.Надявам се и моите познати и приятели също, за да не си развалят почивката така.А това, че ти си много доволна си е лично твой проблем.

# 331
  • Мнения: 7
,проличава си от поста ти какъв човек си..



И какъв човек съм?????
Крайно недоволна от посещението ми в тази къща.
Споделих мнение противоположно на твоето и правиш вече изводи....

# 332
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз пък не мога да разбера какво толкова гледате на Кръстова гора, че чак оставате да спите. Тази година я посетихме. Един ненормалник със джип така се беше засилил, че едва спряхме. Разгледахме за час-2 и си тръгнахме. В Църквата беше много неприятно изказването от типа "не се разхождайте със свещите, защото капе по пода". И къде ако не в църквата мога да запаля свещ и да разгледам.
Миналата година спряхме на Черепишкия манастир, Мизерен и неподдържан, нищо че под терасата продаваха кебапчета. Запалихме свещички и веднага след нас ги изгасиха. Не го разбирам това. Само парите от стоката ли е важна.

# 333
  • София
  • Мнения: 3 505
На Кръстова гора ходят хора, които са изгубили надежда за изцеление и оцеляване (е, има и други, които лющят ракиите и надуват чалгата...). Първите се задоволяват и под открито небе да стоят... вторите на всичко намират кусури- само те са читавите...
Ходят и други- просто от любопитство... или да изпият няколко бири на въздух- ми, шарен свят.
Там не се ходи просто да се разгледа и да се запали свещичка.
Там се ходи в петък на нощната литургия, която започва в 0:00 часа и свършва в 2:00- 2:30 (затова оставаме да спим). Там е някакво "странно" място, величествено, свещено- енергията му е просто осезаема, има магия...

# 334
  • Мнения: 7 120

Аз посетих Кръстова гора на 29 и 30 юни тази година.Спахме в манастира,но предварително се бяхме обадили.Нощувката е 10 лв.на човек.Като застанете с гръб на хотелската част има пътечка която води до една поляна,там сега има една каравана и могат да ви приготвят всичко което искате да хапнете,има и дървени маси и пейки..На лични мога да дам тел.номер на отец Евтимии който отговаря за хотелската част.

Бих искала и аз да помоля за телефон за контакти. И ние с мъжът ми мислим да отидем в началото на септември до там.

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 152

Аз посетих Кръстова гора на 29 и 30 юни тази година.Спахме в манастира,но предварително се бяхме обадили.Нощувката е 10 лв.на човек.Като застанете с гръб на хотелската част има пътечка която води до една поляна,там сега има една каравана и могат да ви приготвят всичко което искате да хапнете,има и дървени маси и пейки..На лични мога да дам тел.номер на отец Евтимии който отговаря за хотелската част.

Бих искала и аз да помоля за телефон за контакти. И ние с мъжът ми мислим да отидем в началото на септември до там.

Може ли и на мен на ЛС телефон за контакти, че сме решили да ходим за РД на малкия до там. Благодаря предварително Simple Smile

# 336
  • Мнения: 3

Аз посетих Кръстова гора на 29 и 30 юни тази година.Спахме в манастира,но предварително се бяхме обадили.Нощувката е 10 лв.на човек.Като застанете с гръб на хотелската част има пътечка която води до една поляна,там сега има една каравана и могат да ви приготвят всичко което искате да хапнете,има и дървени маси и пейки..На лични мога да дам тел.номер на отец Евтимии който отговаря за хотелската част.

Бих искала и аз да помоля за телефон за контакти. И ние с мъжът ми мислим да отидем в началото на септември до там.

Може ли и на мен на ЛС телефон за контакти, че сме решили да ходим за РД на малкия до там. Благодаря предварително Simple Smile


Може ли и на мен номера за манастира, благодаря предварително Simple Smile

# 337
  • София
  • Мнения: 3 505
Утре е Кръстовден!
А тази вечер- на 13- ти петък е нощната литургия. Какво ли е времето там?

# 338
  • Мнения: 12
Утре е Кръстовден!
А тази вечер- на 13- ти петък е нощната литургия. Какво ли е времето там?


Не знам,но ми направи впечатление,че само в област Смолян няма да има буря.

Аз пак ще ходя на 5 и 6 октомври.Някой ходил ли е по това време за да каже какво е времето тогава?

# 339
  • Мнения: 7 120
Утре е Кръстовден!
А тази вечер- на 13- ти петък е нощната литургия. Какво ли е времето там?

В момента сме в Поморие - студ, дъжд и силен вятър, мога само да предполагам какво е там...

# 340
  • Мнения: 1
Много Ви моля които има някакви номера на манастира  да каже  за да мога да попитам дали има свободни места за конкретни дати ? Благодаря ви момичета

# 341
  • Мнения: 10
Аз също се интерисувам от телефон на Манастира, за да питам за свободни стаи за конкретни дати , за Кръстовден
Моля, който е ходил там и е пренощувал в манастира да сподели.

Благодаря

# 342
  • Мнения: 309
Здравейте! Планирам ходене до Кръстова гора, но ме притеснява преспиването. Иска ми се да е там, а не в Борово. Има ли други стаи, освен тези с по 15 и 20 легла? И каква е цената? Моля, който има по-прясна информация, нека се включи Hug

# 343
  • Мнения: 155
Здравейте! Планирам ходене до Кръстова гора, но ме притеснява преспиването. Иска ми се да е там, а не в Борово. Има ли други стаи, освен тези с по 15 и 20 легла? И каква е цената? Моля, който има по-прясна информация, нека се включи Hug
Ношувките са по 10 и 15 лв зависи в коя част,най долу където има стай с до 5 легла са по 10лв на човек, а най горе по 15лв- но 3-ки т.е 45лв е апартаментчето и 7лв обшите помещение

# 344
  • Мнения: 7 120
Ние спахме в тройка,  взеха ни 30 лв. за нощувката, но ходихме няколко дни след Кръстовден.

Общи условия

Активация на акаунт