В ЯНУАРСКИТЕ тумбаци, ритат напето моми и юнаци!

  • 14 499
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Морги, супер си е новичкото. Аз на една остъклена тераса как си се радвам, пък ако е нова кухня не знам какво ще е. Ама ще почакам за ремонти, нали сме новодомци от три години само. Хайде и после да покажеш снимки.
Слънчоглед, аз искам да отбивам, ама Мартина не иска. Бяхме намалили кърменията на 4 само преди и след сън, но сега пробиват последните 3 кътника и сме като скачени съдове. Надявам се да се отбие сама, кърмата ми наистина драстично е намаляла.
За храните-първия път страшно ми се ядяха плодове, аз по принцип не си падам много по тях. Но пък ми ставаше гадно от кайма и агнешко, след раждането се нормализираха нещата. Сега пък съм полудяла по солетите. Като купувам на дъщерята, взмам и два-три пакета на мен CrazyОт кайма сега нямам проблем, днес ще разбера как съм с агнешкото. Свеки и тя е Мария и ще прави курбан и агнешко.

# 256
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАМАИ, МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ  baloni

Аз не пия още никакви витамини, достатъчно хапвам плодове и зеленчуци. Относно храната - в началото ми се повдигаше от всичко, но вече ми се възвърна апетита и не се ограничавам. А вчера се мерих, качила съм 2 кг  Mr. Green

За усещането на бебо - сутрин и вече сме най - активни, докато пътувам сутрин на работа е направо като футболист  Crazy

Весело море на всички мами-отпускарки, аз вече бях там и искам пак.........и пак...  Tired

# 257
  • Мнения: 79
vqra_svilka моля те разкажи как става записването при Балев. Аз звъннах да си запазя час и ми казаха да звъна  Петък в осем часа сутринта. Звъннах в Петък в осем и ми казаха че от другата седмица д-р Балев е в отпуска да съм звъннела на 03.08 да ми кажат дали щял да преглежда от  следващата седмица и от тогава съм се отказала да звъня. Ще съм ти много благодарна ако кажеш как става, защото ми казаха че бил най-добрият във Варна.

# 258
  • Мнения: 30
Честит Имен Ден на всички прекрасни дами, носещи святото име Мария!

# 259
  • Мнения: 42
честит имен ден и от мен на всички носещи името Мария!
и аз искам да попитам тези от вас които вече усещат бебоците-къде точно ги усещате да знам от къде да чакам шутове Grinning

# 260
  • Мнения: 802
честит имен ден и от мен на всички носещи името Мария!
и аз искам да попитам тези от вас които вече усещат бебоците-къде точно ги усещате да знам от къде да чакам шутове Grinning

ми то не е само на едно място
на мен специално ми почуква ту на една място, ту на друго място - после пък усещам как се върти, все едно се превърта ...
просто ще усетиш как някой вътре се вълнула  Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 3 689
Здравейте момичета сега се връщам от ФМ при д-р Марков.Всичко е наред с бебето:)Ще се видим с него пак към 30г.с,но ме успокои че всичко ще е наред до края:)

Ииии Алекс можеш да ми сложиш едно розово щъркелче до името:)

# 262
  • Мнения: 68
Бебчето го усещам малко под пъпа -  когато съм седнала, когато легна по гръб, определено не му харесва и почва да се намества и тогава сякаш го усещам и по-нагоре. Сега съм в 19-та седмица, преди 2-3 седмици беше по-скоро като гъделичкане, съвсем нейно.Сега бебчето загрубя и си е подбутване от време на време, а като почне да се намества чак на мен ми иде да се обърна и се обръщам де. Как се усеща най-лесно- чаша студена вода или по-добре безалкохолно, че е газирано и то чува, или сладолед, лягаш по гръб или на лявата страна- това, което мърда е бебчето, защото реагира на студеното.
слънчоглед- много хубаво, че имаш добри резултати и честито ти момиченце, много е хубаво да си имаш момиченце вкъщи:))

# 263
  • Троян
  • Мнения: 141
При мен с яденето единствено не понасям риба,а преди много обичах.Сега само като ми подмирише и Confused Също ми е странно ,че не ми се яде много сладко,не се сещам с дни,а преди сама си изяждах шоколадче и оше исках.

# 264
  • Мнения: 51
Мойто първо ме шутира ниско под пъпа, даже се чуди дали е то, после си сложих ръката там и вече бях сигурна, то това стана сега в събота.
Но иначе онзи ден ритна и около пъпа и малко по нагоре, различно, зависи къде се подвизава.

# 265
  • Мнения: 30
и аз искам да попитам тези от вас които вече усещат бебоците-къде точно ги усещате да знам от къде да чакам шутове Grinning
Ами аз усещам бебчо малко под пъпа. Като бях на ФМ се оказа, че там са му крачетата  Simple Smile. Отначало наистина го чуствах като гъделичкане, но сега си е истинско почукване.
slan4ogled , толкова много се радвам, че всичко при теб е наред. Честито розово щъркелче!

# 266
  • Мнения: 2
  Ок разказвам за записване при Балев за тези които пожелаха. Записването е само в петък и ти дават час за следваща седмица- понеделник и сряда. В петък в 7.30 h бях пред болницата на Темелков. Имаше вече 6 човека,  дойдоха още около (по моя преценка) 20. Регистратурата, от където се вземат часове отваря (поради ремонт) в 9.00 h. Ремонта е до 20.08. Като свърши ремонта нормалното отваряне е от 8.00h.
  Ми май общо взето е това ако нещо пропуснах да кажа питайте. Само един съвет- ако имате кого да изпратите да ви вземе час направете го!! Няма къде да се седне, стоиш прав умаляваш всички хора, които идват се струпват около вратата и като отключат никой не пази реда си всеки се прави на гръмнат, затова трябва да стоиш на едно място през цялото време. На мен по едно време като ми причерня... УЖАС!!! 
 
 П.С. Забравих да кажа че по телефон ако някой успее да си запише час заслужава награда защото е почти невъзможно.

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 17:20 от vqra_svilka

# 267
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз го усещам от дясната страна на нивото на пъпа, а понякога 3-4 пръста под пъпа. Явно си се разхожда спокойно, защото квартирата  още не му е отесняла, но след някой и друг месец... Laughing.
Забелязах, че в в последния месец ми се ядат чушки под всякаква форма - миш-маш, чушка бюрек, пържени чушки с домати. Като гледам не съм единствена. Явно на бебчовците нещо им трябва и си го искат. Heart Eyes

# 268
  • Варна
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Както спомена Ваня, днес беше почивен ден за всички във Варна, голям кеф  Laughing Нямаше ме цял ден в нас, и колко много сте изписали.. Whistling Наближило времето за нова тема, тъй че очаквам предложения ако има  Grinning

Сега хапвам и излизаме, по-късно ще се включа пак по-подробно  Grinning

# 269
  • Мнения: 206
    За първи път усетих бебка на 06.08 вечерта, лекичко като почукване, но усещането е под пъпа разбира се. Матката ми е пораснала до пъпа. И аз го усещам навсякъде из матката - ту около пъпа, ту от дясната страна..... С всеки изминал ден го усещам все по- осъзнато.

 Пипилота  преди да бях съвсем сигурна, че е бебка, постоянно усещах често потрепване, вечер, точно под ребрата. Оказа се, че не е бебето а червата

Общи условия

Активация на акаунт