За един странен навик на туристите

  • 2 536
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Ама не е смешно  Crossing Arms   Никак не е приятно всеки ден по 2 3 пъти да влизаш в подобна тоалетна  Sad

# 16
  • Мнения: 2 353
  Сигурно заради тоалетните казанчета с фотоклетки.

# 17
  • Мнения: 212
може да ги е гнус ... на мен пък ми е интересно , защо обществените тоалетни не са с клекала ?... някой сяда ли изобщо на седалките  newsm78
Това за седалките и на мен ми е било винаги интересно. Аз в обществена тоалетна не сядам на седалката ... ама ние можем да пикаем прави и само за голяма нужда трябва да сядаме ама вие жените как сядате на тия мръсни седалки ви се чудя направо... мен и копчето за пускане на водата ме е гнус да пипам щото знам с какви ръце са го пипали преди мен ама се прежалвам. но преди това поглеждам дали има сапун да си измия ръцете. ако няма сапун карам като Монк  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 353
  Е, ти пък как си представяш, че сядаме на тях?!

# 19
  • Мнения: 1 813
Аз и в хотелите не сядам на седалките,вие за обществена ми говорите и натискам копчето с пръст увит в тоалетна хартия,без майтап.

# 20
  • Мнения: 212
  Е, ти пък как си представяш, че сядаме на тях?!
Клякането на тоалетна чиния предназначена за сядане си е цяла акробатика....

# 21
  • Мнения: 216
Не е задялжително сядането_ така се правят яки крака и дупе, а тук пак си имаш покривала за еднократна употреба че ако те домързи( да стоиш не да не си пускаш водата) ги ползваш тях.

# 22
  • Мнения: 1 813
Не е задялжително сядането_ така се правят яки крака и дупе, а тук пак си имаш покривала за еднократна употреба че ако те домързи( да стоиш не да не си пускаш водата) ги ползваш тях.

Ъъъъ тук си нямаме,но аз слагам по цялата седалка тоалетна хартия.

# 23
  • Мнения: 46 518
Клякането на тоалетна чиния предназначена за сядане си е цяла акробатика....

Стойка "скиор" се казва  Mr. Green не помня коя мама я беше казала  Blush

Аз лично, ако не е супер мизерно, минавам с тоалетна хартия и после слагам парчета от нея, става нещо като тези седалки, които с за еднократна употреба  Mr. Green

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 155
За някакви общи вц-та в хотела ли говорим?
Предполагам, че повечето хора смятат, че като е обществена тоалетна, това означава, че е мръсна, нехигиенична и просто е безсмислено да се пусне водата. В общи линии все едно да се изпикаеш в храстите. Каква ти вода  Whistling

Признавам, че аз също съм го правила,  Mr. Green но когато просто няма как да се пусне. Липсва я казанче, я дръжка...

А за клекалото и седалото - болна тема ми е...  Не знам кой малоумник го е измислил това за обществени тоалетни. От тъпо по-тъпо.  ooooh! Иначе и аз се спасявам като Никол - постилам половин руло тоалетна хартия и пак едва я докосвам. Щото пък съгласете се поза "скиор" не винаги е успешна и понякога може да стане фал...  Whistling

В една голяма русенска фирма бяха вложили  много пари за нови вц-та. Новите собственици решиха да се подмажат на почти 100% женския персонал... с тоалетни със седалки. В резултат на което те излязоха на протест пред завода.  (Само дето май не ги поправиха тоалетните.)

# 25
  • Мнения: 1 813
За някакви общи вц-та в хотела ли говорим?
Предполагам, че повечето хора смятат, че като е обществена тоалетна, това означава, че е мръсна, нехигиенична и просто е безсмислено да се пусне водата. В общи линии все едно да се изпикаеш в храстите. Каква ти вода  Whistling

Признавам, че аз също съм го правила,  Mr. Green но когато просто няма как да се пусне. Липсва я казанче, я дръжка...

Ми тези са си хубави,красиви тоалетни,чисти,минават камериерки постоянно,не разбирам защо така се правяяяяяяяят  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 835
Това с рулото тоалетна хартия, ми припомня един случай, описан тук във форума.
Как една мила мама, след подобно упражнение, хартията й се закачила някак си, някъде си, и се разходила така през университета, а после и до тях. Един вид имала си нещо като шлейф, май така се казваше. Mr. Green Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 813
Това с рулото тоалетна хартия, ми припомня един случай, описан тук във форума.
Как една мила мама, след подобно упражнение, хартията й се закачила някак си, някъде си, и се разходила така през университета, а после и до тях. Един вид имала си нещо като шлейф, как се казва не знам. Mr. Green Joy Joy Joy
тиии в една друга тема,не ми ли каза,че  си лягаш  newsm78

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз пак питам - за тоалетните по стаите ли иде реч или за тези, например, в бара, ресторанта и т.н. към хотела?

Ако е второто, дори и да са облизани от 300 съвестни камериерки, пак си остават обществени, ползвани от хиляди хора, тоалетни. Което за много хора значи, че са си мръсни, колкото и да са чистени, и съчетано с анонимността - ей го на твоето терзание - не пускат водата.

Това за закачената хартия - аз като ставам винаги си броя хартииките, които изхвърлям (по горепосочената причина)  Blush

# 29
  • Мнения: 1 813
Аз пак питам - за тоалетните по стаите ли иде реч или за тези, например, в бара, ресторанта и т.н. към хотела?

Ако е второто, дори и да са облизани от 300 съвестни камериерки, пак си остават обществени, ползвани от хиляди хора, тоалетни. Което за много хора значи, че са си мръсни, колкото и да са чистени, и съчетано с анонимността - ей го на твоето терзание - не пускат водата.

Ми тези във фоайето и не минават хиляди,по 30 40 човека на ден са сигурно  Rolling Eyes Не знам при капацитет 300 400 човека примерно,колко ще минават на ден точно от там? Баси гнусарите.
Сетих се и за друго нещо.Администраторки са ми казвали,че им връщат хавлии от стаите целите в ла*на  Sick

Общи условия

Активация на акаунт