Дойде и моят ред да съм....бясна!!!!

  • 4 847
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 326
С риск да си навлека яростта на "природозащитниците" ще кажа, че единственият начин е този на кмета на Букурещ преди години.
Разпоредил една нощ всички ловни дружинки в Букурещ  да излязат и отстрелят бездомните псета. Осъмналите румънци надали вой до Бога, заплашвали го, имало протести, но всичко се забравило след няколко месеца.
Резултатът - повече в статистиката на този град нямало ухапани деца, старци, мръсотия и изпражнения от псета по улиците и воня също липсвала. Peace

# 76
  • Мнения: 5 370
Най-нарая темата започва да влиза в правия път.. ще се сетите, че всичко тръгва от хората и там трябва и да свърши.. "помиярите" са просто collateral damages, жертви по между другото Rolling Eyes
Хами, ама аз това го знам, само че не ми помага.
Какво предлагаш-да почна да тепам и хюманите ли? newsm78
Щом требе.....

# 77
  • Мнения: 103
Да, заеми се с хюмъните Mr. Green Макар че това е обречена мисия Peace

Грешната - според мен - дума в цялата тая тема е това "тепане".. изобщо не говоря за ничие тепане..

Аnettе никаква ярост не можеш да си навлечеш: тук яростта е от друго място Sunglasses

# 78
  • Мнения: 326
Hamaelleon ™, знам само, че на чуждо д**е  и 100 ухапвания са малко... Wink Wink

# 79
  • Мнения: 103
Ако беше чела внимателно какво писах тук и в спамърскаат по въпроса щеше да си наясно, че съм лично потърпевш преди години и този ти коментар щеше да липсва.

# 80
  • Мнения: 326
Hamaelleon ™, споко, човече! "Коментарът" ми по-горе няма ни най-малкото намерение да те засегне лично. Айде, със здраве и лека вечер!

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 21:07 от Anette

# 81
  • София
  • Мнения: 6 373
Сърдечко, нямам опит в организирането на подобни подписки, но вероятно най-удобна ще е формата от bg-petition, която е ползвана и за други обществени проблеми. ще се подпиша на всяка цена. вероятно, ако се включи и сдружение НБМ, ще има повече тежест?
въпросът е сериозен и е време някой отново "да разлае кучетата", защото 18 години не стигат...

не разбирам, защо изобщо влизате в разговор с Hamaelleon? игнорирането на троловете е единственият начин за борба с тях.
 

# 82
По повод кастрирането на уличните помияри и пускането им обратно на свобода, една жена каза по тв-то преди време "Ама те не ни изнасилват, а ни хапят" Simple Smile

# 83
  • Мнения: 13 512
Мразя бездомни псета. По отношение на тях съм за крайни мерки, не ме интересува и на парчета да ги кълцат, само да ги разкарат. Кастрация, не знам какво си - ясно се вижда не само, че няма файда, ами и че се множат гадовете. Не е нормално да се чудя от къде да мина и да изтръпвам от ужас, когато съм с детето.
Ама няма да стане, защото еколозите отново ще излязат да протестират, ще обяснят какви са невинни гадинките и какви ужасни неща им причиняват по приютите и въпроса ще приключи в полза на кучетата. Отново.
aбсолютно съм съгласна с мението.В Балчик също няма нито едно бездомно куче- и там местната ловна дружинка е решила проблема.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 654
Да не говорим за любимците на пенсионерите около блока, които са нахранени, напоени и почесани зад ушите...Разхождат се като господари и лаят по майки с колички, деца с колелета и т.н. Няма покой от тях! Мисля че трябва да се подходи радикално-старите, болните и агресивните да се евтанизират, за останалите кастрация. Но за това е нужно време и пари, които сигурно ще потънат в нечий дълбок природозащитнически джоб Sick

# 85
  • Мнения: 5 370
Не получих никакъв отговор от Нова ТВ, дето викаше Деяна, ако няма изяден до кокали-не ги интересува.
Чудя се оттук нататък дали да се обадя на т.нар. "Екоравновесие"?
Или на кого въобще?

# 86
  • София
  • Мнения: 6 373
не обаждане, душко.
писмо с входящ номер.
до общината с копие до който се сетиш (медии и пр.) за тежест, до Екоравновесието.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 484
С риск да си навлека яростта на "природозащитниците" ще кажа, че единственият начин е този на кмета на Букурещ преди години.
Разпоредил една нощ всички ловни дружинки в Букурещ  да излязат и отстрелят бездомните псета. Осъмналите румънци надали вой до Бога, заплашвали го, имало протести, но всичко се забравило след няколко месеца.
Резултатът - повече в статистиката на този град нямало ухапани деца, старци, мръсотия и изпражнения от псета по улиците и воня също липсвала. Peace

Ето това за мен е вариант, хапало ме е бездомно куче и не, не съм го предизвикала - дори не видях откъде дойде, само зъбите му преди да ги забие!
Не виждам смисъл да се дават още пари на Екоравновесие, кучкарници, диспансери и т.н., видя се, че работа не вършат - за толкова години кучетата не намаляха.  Напоследък съм с усещането, че нормалният българин ще стане малцинство - от толкова толерантност към кучета и цигани!
Ноооо , за съжаление идват избори , така че не очаквам никакви мерки дотогава и по двата въпроса.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Мразя бездомни псета. По отношение на тях съм за крайни мерки, не ме интересува и на парчета да ги кълцат, само да ги разкарат. Кастрация, не знам какво си - ясно се вижда не само, че няма файда, ами и че се множат гадовете. Не е нормално да се чудя от къде да мина и да изтръпвам от ужас, когато съм с детето.
Ама няма да стане, защото еколозите отново ще излязат да протестират, ще обяснят какви са невинни гадинките и какви ужасни неща им причиняват по приютите и въпроса ще приключи в полза на кучетата. Отново.
aбсолютно съм съгласна с мението.В Балчик също няма нито едно бездомно куче- и там местната ловна дружинка е решила проблема.
и в Бургас няма между другото! Което определено мн ме радва.

# 89
  • Мнения: 912
Подобен случай, днес на този светъл празник ми се почерни деня, нито можахме да се доберем до храма да запалим свещичка, щяхме да се обърнем на няколко пъти с триколката по тези тротоари, а при Бързаков на уж направената писта за колички, направо се хлъзгахме като за световно по фугурно пързаляне и почти я обърнах по глава, разбира се никой не помогна...  Като за капак на всичко на KFC в Люлин също едва се покатерихме по стълбите, после ни прередиха доста хора ( ако тези хора работеха така в Aмерика, с неспазването на опашки, пренебрегването на родители с деца, бавно и мудно обслужване, досега да са ги изгонили!  #Cussing out ) и накрая след като благополучно  седнахме с храната, малката естествено искаше на пързалката, и току станах, за да я пусна, обръщам се и гледам гълъби накацали на масата ни и отнасят пилешкото, а наоколо само бездомни кучета и...просячета, a на съседната маса майки се смееха при вида на нашата злополучна случка с храната, е това просто ме вбеси- едва ли го има в друга държава, пък било то и Румъния, каквото искат и да нив тълпяват нашите политици! Просто нищо в този град не е устроено за деца, инвалиди, възрастни и т.н. Rolling Eyes
Ох, извинявайте за офф-а и за черногледството, ама напоследък само чета за деца блъснати от колелета, нападнати от бездомни помияри и какви ли още не безумия, повярвайте ми, все още се ядосвам, защото избрах да се върна тук, а то се оказа, че правя не крачка назад, ами се връщам светлинни години назад, много сме зле!
Дано поне сме духовно щастливи, защото нали любовта хранела душата  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт