Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 281
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Откакто се е родил малкия сме само на такива и не смятам да ги сменям занапред.

# 16
  • Мнения: 184
от както се е родил сина ми само памперс ползвам и съм доволна

# 17
  • Мнения: 180
да доволна съм от Pampers, ползвала съм и Либеро и други но в крайна сметка си останаха те

# 18
  • Мнения: 888
Ами стават Peace, ние сме ползвали различни, но честно казано за мен няма голяма разлика!Аз така или иначе сменям често на малката памперса, все пак е лято и малко да е пишкала пак може да зачерви дупето!А каката си върши работата на гърнето!

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ами, аз бях доволна, но бебо - не и се изрина жестоко  ooooh! Оттогава сме на Хъгис ли са, Хъджис ли ...  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз съм от доволните от Памперс.
Но най-много ми харесват Хъджис, но пък цената им не ме кефи особено.

# 21
  • Мнения: 538
Ами и ние сме на Памперс и сме доволни ,един-два пъти ми е преливал от към гръбчето ,но не мисля че е от него ами беба се справя добре с нуждите  Laughing ,но ми се иска да пробвам и други марки от чисто любопитство ,но като чета ,че някой се изриват и ме хваща страх.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Доволна съм.От Хъджис също съм доволна.

# 23
  • Мнения: 492
Засега сме доволни. Понякога пропускат, но тя доста се върти докато ги слагаме и най-вероятно затова пропускат.Без да пробваш няма как - при всяко бебче е различно. Вземи се отначало 5-6 броя и пробвай.

# 24
  • Мнения: 724
Доволна съм-ДА.От Хъджис имам оплаквания!

# 25
  • Мнения: 689
Не съм доволна от Памперс. До скоро ползвах Либеро, но сега ги развалиха и минахме на Еvy baby - имитация на Либеро и на доста добра цена.

# 26
  • Мнения: 720
Аз съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 393
 Не,сега вземам Кан бебе.Нямаме проблеми с тях.

# 28
  • Мнения: 2 622
Само от Памперс съм доволна!

# 29
  • Мнения: 288
Много съм доволна ,само тях ползвахме и никога не са пропускали

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 12:13 от pisanka2001

Общи условия

Активация на акаунт