Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 291
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Мили мами ,доволни ли сте от памперсите на " Pampers" ако не, от кои памперси сте доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами като всички останали памперси са.Ние не сме от най-пикливите,обаче някои мами се оплакват,че памперс са им прекалено тънки и яко пропускат.Пробвала съм де що памперси има и бих казала,че разликата м-у по-скъпите и по-евтините не е кой знае каква.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
ПОлзвах ги почти две години,останах доволна от тях.След това преминах на ЛИберо и те ми харесаха.

# 3
  • Мнения: 1 877
Че защо да не съм доволна?Само дето от цената не съм доволна и затова отдавна сме на Канбебе...

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много доволна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 374
Бях доволна от тях, особено след като се обрина от два други вида, а и тях ги напикаваше за отрицателно време, та след като пробвах и други, после изцяло до махането на памперса останахме на "Памперс".

# 6
  • Мнения: 11 025
Доволна съм и ползваме само такива. Досега не се е обривала и не са пропускали.

# 7
  • Мнения: 207
Аз лично съм доволна! Бях взела веднъж на Кан бейби ама не ми допаднаха въобще!

# 8
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace

# 9
  • Мнения: 6 627
Доволна съм.

# 10
  • Мнения: 353
Всичко зависи от кожата на бебето. Аз съм доволна от кан бебе. А по въпроса защо се обриват някои бебета от тези на Pampers - защото има химични гранули за  да абсорбират по - добре от другите  памперсите. Това е мнение на лекар, който ме посъветва след като се обрива да не ги използвам.

# 11
  • Мнения: 106
Благодаря Ви, за бързите отговори.Моето бебе е на два месеца досега ползвахме само Huggies, но много яко се подсече и още се оправяме,незнам вече какво да купя,Момиченце е  и реших, че като толкова ги хвалят , че ще са хубави да ама не.Искам да разбера дали сте доволни от памперс, взех и Либеро, ама много дебели и твърди ми се сториха, затова вас питам Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 452
Да, доволна съм.
И "Хъджис" и "Либеро" съм ползвала, без забележки.

# 13
  • Мнения: 617
От както се е родил Калоян сме все на "Памперс"

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 894
да и аз съм за памперс Peace
веднъж пробвах молфикс и се обрина детето #Cussing out

# 15
  • Мнения: 3 376
Откакто се е родил малкия сме само на такива и не смятам да ги сменям занапред.

# 16
  • Мнения: 184
от както се е родил сина ми само памперс ползвам и съм доволна

# 17
  • Мнения: 180
да доволна съм от Pampers, ползвала съм и Либеро и други но в крайна сметка си останаха те

# 18
  • Мнения: 888
Ами стават Peace, ние сме ползвали различни, но честно казано за мен няма голяма разлика!Аз така или иначе сменям често на малката памперса, все пак е лято и малко да е пишкала пак може да зачерви дупето!А каката си върши работата на гърнето!

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ами, аз бях доволна, но бебо - не и се изрина жестоко  ooooh! Оттогава сме на Хъгис ли са, Хъджис ли ...  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз съм от доволните от Памперс.
Но най-много ми харесват Хъджис, но пък цената им не ме кефи особено.

# 21
  • Мнения: 553
Ами и ние сме на Памперс и сме доволни ,един-два пъти ми е преливал от към гръбчето ,но не мисля че е от него ами беба се справя добре с нуждите  Laughing ,но ми се иска да пробвам и други марки от чисто любопитство ,но като чета ,че някой се изриват и ме хваща страх.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Доволна съм.От Хъджис също съм доволна.

# 23
  • Мнения: 492
Засега сме доволни. Понякога пропускат, но тя доста се върти докато ги слагаме и най-вероятно затова пропускат.Без да пробваш няма как - при всяко бебче е различно. Вземи се отначало 5-6 броя и пробвай.

# 24
  • Мнения: 724
Доволна съм-ДА.От Хъджис имам оплаквания!

# 25
  • Мнения: 689
Не съм доволна от Памперс. До скоро ползвах Либеро, но сега ги развалиха и минахме на Еvy baby - имитация на Либеро и на доста добра цена.

# 26
  • Мнения: 720
Аз съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 393
 Не,сега вземам Кан бебе.Нямаме проблеми с тях.

# 28
  • Мнения: 2 651
Само от Памперс съм доволна!

# 29
  • Мнения: 288
Много съм доволна ,само тях ползвахме и никога не са пропускали

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 12:13 от pisanka2001

# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Доволна съм, не са ни пропускали и са сравнително тънички и като цяло, и между крачетата. Струват ми се по - удобни от повечето, които са си направо квадратни и супер дебели...  Sick

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз не съм доволна от Памперс. Naughty Първият и вторият размер бяха добре, но тройката и четворката ми мокреят яко отдолу и мокрят и дрехите на беба. Ползвам Либеро и нямам такъв проблем.

# 32
  • Мнения: 438
Не съм ползвала други-мн съм доволна! Grinning

# 33
# 34
  • Мнения: 4 451
Аз много. Ползвам само тях. Peace

# 35
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Не,сега вземам Кан бебе.Нямаме проблеми с тях.

И ние правим така  Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 563
най-доволна съм точно от Памперс. От любопитство съм купувала и на Хъджис, Либеро, Дайперс и Хепи, но Памперс за мен са най-добри.

# 37
  • Мнения: 397
Доволна съм.От Хъджис също съм доволна.
Peace На Хъджис са много добри памперсите за проходили деца (гащичките).

# 38
  • Мнения: 3 360
Ооо,да!Само тях ползвах и за двете деца Peace

# 39
  • Мнения: 2 577
Аз много. Ползвам само тях. Peace
  Peace

нямаше ли да ти е по-лесно с анкета?

# 40
  • Мнения: 2 381
Взимах на "Pampers" в началото, когато бебка се роди, но откакто попаднах на фалшива партида ползваме единствено "Libero" Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 865
Ползвам Памперс.Не мога да препоръчам друга марка.

# 43
  • Мнения: 1 233
Категорично не. Дъщеря ми направи алергична реакция от тях. Ползвам Happy и съм страшно доволна.

# 44
  • Мнения: 471
Доволна съм

# 45
  • Мнения: 307
Да, пробвах и други марки, но най-доволна съм от Pampers.  Peace

# 46
  • Мнения: 1 243
Доволна съм Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 077
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace

Мхм. И "Либеро".

# 48
  • Мнения: 1 925
Доволна съм от Памперс 3-ка, но 1 и 2 са пълни биклуци и имат огромна разлика в качеството с 3-ката. 1 и 2 бях доволна от Либеро и Хъджис, но пък сега за 3-ката Хъджис са с лошо качество - много странно, но факт.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 928
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace
Peace

# 50
  • Мнения: 3 069
Много съм доволна.
С тях сме от самото раждане до момента, само че сега разнообразяваме и с Памперс гащи.

# 51
  • Мнения: 8 242
Не съм ги ползвала  Mr. Green
Всичко повече от 20тина ст./бр. ми се струва безсмислено..
Позваме "наливни" вносни памперси, опаковани тук - Пипи, Джули, Бебе Конфорт.. Ей такива от сорта - чудесни са! Не сме имали проблем нито с кожата, нито с изпускане.. А и не ми бъркат дълбоко в джоба  Crazy
За мен е глупаво да се хвалят някои марки колко много попивали и как не изпускали и не знам си какво.. При условие, че са 2-3 по-скъпи. Предпочитам (и съм го правила) да сменя 10 пъти памперса за 2 лв., сместо да го държа цял ден с 2 памперса.. за 2 лв.  Whistling

# 52
  • Мнения: 1 269
аз не сьм доволна от pampers 3-ка.до скоро използвахме 2-ка сега използваме huggies и е по-добре Peace

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 956
да, и затова не съм ги сменяла Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 6 285
Ами не. Харесвам Либеро, но вече не се намират истинските. Хъгис не са лоши, но са ми малко твърди. Сега ползвам едни полски хепи и съм доволна, удържат фронта за сега  Laughing

А къде могат да се намерят Еви Бейби и Кан бейби? Не съм ги виждала

# 55
Не само не съм доволна,но и съм им бясна.Два месеца детето ми беше мокро до ушите.На ден сменях поне по 15-20 памперса.И не сменях марката защото си мислех,че щом тая голяма марка толкова пропускат,какви ли ще са другите.Но един ден ми писна и си казах,така и така ще е целия мокър ще взема най-евтините та поне финансово да съм по-добре.Тогава взех Bebek турски.Мале,родих се нямаше един дето да ми пропусне.Иначе сега съм на Pipi които са по 10 в пакет или Baby Komfort .И съм много доволна едните 29ст.другите 28ст.
Става въпрос за 12-25кг.С ластиче отзад,страхотни са.

# 56
  • Мнения: 1 092
Да Peace.И с  двете си деца  ползвам само тях  bouquet

# 57
  • Мнения: 5 393
Много съм доволна от Памперс, от раждането на Иво ползвам само тях.

# 58
  • Мнения: 520
Да, доволна съм!

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пробвали сме какви ли не,но от Pampers съм наи-доволна.

# 60
  • Мнения: 3 695
Стават за ползване, ако не ти пречи миризмата на гела. Напоследък ползваме Либеро.

# 61
  • Мнения: 1 449
Стават за ползване, ако не ти пречи миризмата на гела.
Peace

# 62
  • Мнения: 1 919
и аз към тях съм се насочила,така че ще следя темата

# 63
  • Мнения: 2 950
Да. Ние сме ползвали от номер 2 до номер 4 + и не сме имали проблеми.

# 64
# 65
  • Мнения: 490
Бях доволна само от 1-цата/ но всичко си зависи от детето/. После пробвахме и Либеро, и Дайперс, Канбебе...Пачиочино и накрая установих, че сме най-добре с Молфикс, а и цената ме устройва.

# 66
  • Мнения: 5 026
Да, доволна съм!

# 67
  • Мнения: 122
много сме доволни
гласувам с двете ръце за

# 68
  • София
  • Мнения: 7 102
До 1,5 год. синът ми беше само на Памперс и бях много доволна. Явно след това оцелих някакви ментета и с три пакета Памперс детето беше непрекъснато мокро. Преминах на Молфикс - никакъв проблем. След втората годинка купих някакви Пипи и също бях доволна.

# 69
  • Мнения: 1 523
През нощта бебка е с Памперс, а за следобедния сън и слагам от някоя друга,по-евтина марка.Миналата седмица купих"PEGVENIN",отскоро ги внасяли .

# 70
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Бях доволна до момента, в който не сложиха допълнителния зелен слой.

# 71
  • Мнения: 1 371
Не, много пропускат.

# 72
  • Мнения: 3 356
Доволна съм само от Ню Борн ,но за жалост много кратко го ползвахме.От тук нататък всичка (за мен) е боклук.Ползвам Либеро и съм 100% доволна.

# 73
  • Мнения: 1 155
 и аз съм доволна от Pampers

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 907
Доволна съм, използвала съм за кратко и Либеро, но от Памперс съм по - доволна.

# 75
  • Мнения: 72
Бях доволна от Памперс 1, но от 2 бебка се изрина.

# 76
  • Мнения: 398
само от пелените Памперс съм доволна  Peace

# 77
  • Мнения: 311
Доволна съм за сега от " Pampers", не съм пробвала други.

# 78
  • Мнения: 1 044
да - няма обриви и зачервявания. Понякога пропускат, особено актив бейби модела, но при количествата вода, които пиехме, това е повече от логично.

# 79
  • Мнения: 498
Не,дъщеря ми се обрина от тях....първите дни след раждането още.Смених ги веднага с Либеро и от тогава сме само с тях.

# 80
  • Мнения: 46 572
Не.

Доволна съм от "Либеро" и "Дайперс".

# 81
  • Мнения: 814
не, не бях доволна и от много време сме на Либеро.

# 82
  • София
  • Мнения: 431
Да, доволна съм. В началото имаше няколко пропускания, но до там. Пробвала съм и Дайперс, Молфикс и Премиум, ама въобще не ми харесаха.

# 83
не съм доволна от Памперс, ползвам Либеро, супер са!

# 84
  • Мнения: 1 064
Не Naughty
Взех още в началото Pampers new Born Baby, но почти всеки път Теди беше мокър...смених ги с Либеро и оттогава ползвам само тях...много съм доволна - дълбоки, с ластички и непропускат Peace
Веднъж се наложи да купувам памперс в движение и понеже нямаха на Либеро, взех Pampers...тази прословута зелена лента, която толкова хвалят, мирише силно и се усеща дори през дрехите ooooh!

# 85
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
В началото бях с Памперс - пускаха от към гръбчето.
Пробвах с Кан бебе - хубави са, но са малко твърди и не дишат според мен.
Случайно попаднах на Молфикс - те дишат определено.
От магазина където си купувам пелените, момечето ме посъветва дапробвам Еви бейби, щото освен Либеро и Хъджис всички били турски. Пробвах и останах много доволна - имат ластик и на гръбчето и дишат. Освен това цената е супер.
Под дишат имам впредвид, че като се наведш към дупето на бебо, се усеща и като е напишкано и наакано.
С Памперс и Кан бебе не се усещаше.

# 86
  • Мнения: 2 677
Единствено Pampers използвам.

# 87
  • Мнения: 666
Пробвах няколко други марки но от Памперс съм най-доволна.

# 88
  • Мнения: 1 097
Всички възможни видове на пазара и по складовете сме пробвали, от ПАМПЕРС 4 номер страшно се обрива.  Иначе от номер 2 и 3 нямахме проблем и бях доволна.
Либеро и Хъджис също са много добри, но най-харесвам МАМИА, но оригиналната с мечетата - тънки, с разтегателни лепки и не пропускат, ако ще да са напикани и наакани до горе  Joy Което по принцип не се случва, де  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 319
Да! Доволна съм. Peace

# 90
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Не съм доволна и затова преминах на Либеро.

# 91
  • Мнения: 500
Да,доволна съм.Бях пробвала и други,но от "Pampers"най!

# 92
сега сме на 1год ползваме само на памперс никакви други и не съм имала никакви проблеми случи се веднъж да и сложа друг и после дупето и стана на рани затова не ги сменям с никакви други марки а що се отнася до дишащи и недишащи и от тях се усеща че се е наакала а за пропускане зависи колко часа седат на дупето до сега не съм имала такъв проблем ползваме 4

# 93
  • Мнения: 313
Доскоро ползвах Либеро, защото малките номера на Памперс не ми харесаха (изпускаха отгоре), но от четворката съм доволна

# 94
  • Мнения: 314
 Ние сме на 6.5 месеца и ползваме Pampers  доволна съм , ползвала съм и Молфикс - актив бейби  един пакет не са лоши ,но не попиват толкова добре като Pampers  , на мен ми ги носят от Турция на моя приятелка от Испания  и имат разлика незнам защо така

# 95
  • София
  • Мнения: 44 245
доволни сме, до сега др не ни се е налагало да ползваме...

и от игрите сме им доволни Wink

# 96
  • Мнения: 57
" Pampers"  са  хубави , но не колкото "Libero". Ползваме "Libero" и съм много доволна.

# 97
# 98
  • Мнения: 24 467
Ползвам само това вече година и три месеца и никога не сме имали неприятни инциденти. Не мисля да сменям марката.

# 99
  • Мнения: 220
Доволна съм , досега не се е случвало да пропуснат.

# 100
  • Мнения: 842
Аз съм доволна, много рядко ми се случвада пропуснат  Peace

# 101
  • до канала
  • Мнения: 518
Не!

# 102
  • Мнения: 2 005
Да  PeaceПолзвали сме ги доста дълго време , докато разбрах , че има също толкова хубави , но по-евтини-Мамия HugИ слава Богу , че вече не ползваме памперси Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 7 723
Да, ползвала съм само ПАМПЕРС и съм била доволна...

# 104
  • Мнения: 337
Доволна съм и ползваме само такива. Досега не се е обривал.

# 105
  • Мнения: 1 264
Да!  Peace Пробвала съм и други, но пак се връщам на Памперс.

# 106
  • Мнения: 1 230
Не. Пропуснаха ми 3ти номер и ги смених с Мамия. Продължавам вече почти година с последните  Peace

# 107
  • Мнения: 106
Мами, страхотни сте.Благодаря на всички, купих  един пакет "Pampers" и засега нямам оплаквания от към качество,ако няма червено дупе оставам на тях.Има и много евтини, но за такова малко бебе не ми се рискува, като стане по-голяма може Simple Smile

# 108
  • Мнения: 139
пробвай Huggies. Подозирам, че ще останеш още по-доволна

# 109
  • Мнения: 159
За сега съм доволна.И детето се чувства добре!

# 110
  • Мнения: 216
Да, ползвала съм само ПАМПЕРС и съм била доволна...

# 111
  • София
  • Мнения: 3 524
Засега да, но ползваме отскоро  Laughing от размер 1 съм доволна- пропуска само ако аз не го сложа добре Peace

# 112
  • Мнения: 1 081
Ами доволна съм. Ползвала съм и Молфикс известно време, излизат малко по-икономични от Памперс и са по големи, но съм доволна и от двата вида. Всички си имат някакви предимства.

# 113
  • Мнения: 1 216
Единичките са супер!
Пускат само като са препълнени!
За другите скоро ще разберем!

# 114
  • Мнения: 4 496
Много съм доволна!За трети път ги използвам!!

# 115
  • Мнения: 640
Все още сме с Pampers newsm10  за съжаление. Отдавна трябваше да минем на гърне Grinning

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Много съм доволна, от както се е родил Велизар сме с такива.Само веднъж пробвах Молфикс, но нещо не ми харесаха и повече не съм сменяла марката  Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, доволна съм за сега.

# 118
  • Мнения: 27 524
Да, много. Опитах почти всичко възможно и се убедих, че са най-добрите  Peace

# 119
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Преди бях доволна, но явно са ги развалили. Вчера взех Хъджис, но и те не ми харесват-много са дебели и пропускат. Като ги изхабим, не знам какви ще взимаме.

# 120
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз лично не съм доволна от марката  Pampers  Naughty

Има доста теми изписани за памперсите, коя марка е най-добра, има и доста противоречиви мнения. Всеки си решава от собствен опит.

Аз съм доволна от Либеро  Peace

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Не мога да кажа, аз съм ги ползвала веднъж, но после преминах на Can bebe и те ми допаднаха

# 122
  • София
  • Мнения: 6 011
Досега сме ползвали само Памперс,вече 9,5 месеца.Последния пакет обаче много миришеше на хиликали.Съответно когато бебето пишкаше направо вонеше отвратително.Уплаших се,че детето ми има уроинфекция и дори пуснах 2 стерилни урини.Нямаше проблем с урината,явно тази воня е от химикалите.Пробно взех памперси Мамиа и засега съм доволна от тях повече от Памперс.

# 123
  • Мнения: 1 101
Доволна съм.

# 124
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Не съм доволна и не ги и ползваме, ползваме единствено и само ХЪГИС.

# 125
  • Канада
  • Мнения: 494
Ползваме само "Памперс".Имах един подарен пакет "Хъгис" ,но толкова много пропускаха,че и аз ги подарих Mr. GreenВеднъж пробвахме една друга марка,даже не си спомням и името,но пък миришеха меко казано ужасно.Та затова само "Памперс"

# 126
  • Варна
  • Мнения: 506
Засега съм доволна.

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Всички пелени  са еднакви, а и вършат една и съща работа.

# 128
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От продуктите на Памперс харесвам гащичките и номерата за първите дни...
Харесвам Либеро и Хъгийс  Peace
Синът ми отдавна не носи памперс, но по спомени 3 номер доста пропускаше, не е за пикливи бебета.

# 129
  • Мнения: 238
 Засега съм доволна. Но чета че създават проблеми, ако се появи ще ги сменя.  Peace

# 130
  • Мнения: 169
Да,доволна съм  Peace

# 131
  • Мнения: 4 784
Ползвам Памперс - доволна съм .Ползвала съм и Хъджис, но закупени от Англия, уверявам ви - нямат нищо общо с тези, предлагани на нашия пазар и са супер. С памперс по същия начин.

# 132
  • Мнения: 271
Не, въобще не съм доволна! Малчо вечно беше мокър около кръстчето. Сега ползваме Дайперс и съм много доволна от тях, е и цената им е хубава...   Wink

# 133
  • София
  • Мнения: 6 296
Да! А, ако им сложат и ластичета на кръста ще са идеалните памперси!

# 134
  • Мнения: 479
Не не са еднакви всички пелени.

Аз ползвам памперс и съм страшно доволна. От други марки сме се обривали.

# 135
  • Мнения: 229
Не, въобще не съм доволна! Малчо вечно беше мокър около кръстчето.
Thinking newsm11

# 136
  • Мнения: 1 420
В началото не бях доволна - все имах чувството, че пропускат. Оказа се, че нещо все не мога да нагодя номерата. За сега сме с Памперс 3ка и съм много доволна. По принцип само Памперс купуваме. Друга марка, от която също съм доволна е Huggies  Peace
Molfix съм пробвала, но не ми харесват - дупето на Кари беше все мокро.

# 137
  • Мнения: 262
при нас вечно пропускаха,а от моуфикс се изрина. взимам на Шампион или Мамия-само опаковката е различна. цената е 0.34лв и при положение,че пишка много издържат до3.5-4часа без инциденти. а на разтройството никой памп. не може да устои!!  bouquet

# 138
  • Мнения: 1 230
при нас вечно пропускаха,а от моуфикс се изрина. взимам на Шампион или Мамия-само опаковката е различна. цената е 0.34лв и при положение,че пишка много издържат до3.5-4часа без инциденти. а на разтройството никой памп. не може да устои!!  bouquet
Потърси по-изгодни оферти. Там откъдето купувам, Мамия номер 4 излизат 28 ст.  Peace
Сори за спама, обаче памперсите са си голям разход  Embarassed

# 139
  • Мнения: 244
Много съм доволна,в момента сме на размер 3  bouquet

# 140
  • Мнения: 649
Много съм доволна, но.. с нараставне на номера ни излизат ммного соленичко, и сега ги смених.

# 141
  • Мнения: 184
много съм доволна,от самото начало си ползваме pampers

# 142
  • Мнения: 2 849
Да ,но от тукашния Памперс,в България само Либеро .Разликата от тукашния и Памперса на българския пазар е от земята до небето .Тук са меки и ароматизирани ,българските твърди .

# 143
  • Мнения: 209
не, доволна съм от Либеро  Peace

# 144
  • Мнения: 2 936
да,доволна съм  Peace сега слагам само през ноща

# 145
  • Мнения: 887
Доволна съм и не използвам други памперси.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 618
Не съм доволна, направо съм в нервна криза от тях последната седмица. Едно че се обринахме, второ че пропускат нон стоп. Пера поне по 2 чаршафа и безброй дрешки. Много се ядосах. Сега взехме Либеро - те пък ужасно твърди на коремчето, егати. Взела съм и едни неизвестни - Премиум - много са мекички и хубавки на вид, ама ще видим дупе какво ще каже

# 147
  • Мнения: 98
Да доволна съм , но ми излиза доста скъпо. Затова ползвам Премиум , и те са много мекички , но ги ползвам само през деня , а нощно време - с пелена и пликченца.

# 148
  • Мнения: 1 165
Да, доволна съм.Пробвах и няколко други марки, но твърдо реших да си остана на Памперс.

# 149
  • Мнения: 990
И до сега ползвам само на Памперс. Никога не са ми пропускали .

# 150
# 151
  • Мнения: 5 362
До 10-я месец ползвахме пелените на "Памперс".После минахме на други марки-"Мамиа" и "Кан-бебе".Но като цяло бях доволна от "Памперс".

# 152
  • Мнения: 124
Само  Peace Памперс.
От съображения за цената преди време пробвахме и с други пелени, но Памперсчето се оказа най-доброто за нашето дупе.

# 153
  • Мнения: 102
Честно казано въобще не съм доволна.С баткото ги ползвах около 2-3 месеца но постоянно беше мокър.За дъщеря ми също взех в началото от тях с надеждата след 4години нещата да са се променили но...уви-същата работа.Сега съм на Либеро и съм много доволна

# 154
  • Мнения: 1 733
И аз, и бебо сме много доволни!

# 155
  • Мнения: 317
Ползвам ги от самото начало , но откакто минах на четворка непрекъснато ми изпускат . Май ще пробвам Либеро! Wink

# 156
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, доволна съм от Памперс. Винаги съм ги ползвала. Пробвала съм и други марки -ей така, от любопитство, но от Памперс по-добри не съм срещала - едни са по-твърди, други пропускат, трети не се залепват добре.... ooooh!

# 157
  • Мнения: 377
Вече твърдо НЕ. 1 беше ОК, 2 - горе долу, сега сме на тройка и е ужас.Много чести изпуска, а и там където е заланикавата лента, която абсорбира, кожата му се зачелвява. Незнам кои памперси да купувам? Кои се добри?

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз не съм доволна.Няколко пъти пропуснаха.По-евтините не пропускат.

# 159
  • Мнения: 2 336
Аз не съм доволна и на мен на няколко пъти ми пропуснаха и минах на Либеро

# 160
  • София
  • Мнения: 6 285
Вече твърдо НЕ. 1 беше ОК, 2 - горе долу, сега сме на тройка и е ужас.Много чести изпуска, а и там където е заланикавата лента, която абсорбира, кожата му се зачелвява. Незнам кои памперси да купувам? Кои се добри?
Аз минах на Хепи, по-евтини са и са хубави, с ластиче отпред и отзад, до сега не са ми пропуснали

# 161
  • Мнения: 4 447
Да, много! По едно време бяхме на Хъгис няколко месеца, но преди месец и нещо се върнахме на Памперс, нямам проблеми! На 4+ сме.

И мокрите кърпи са ни на Памперс също!

 Peace

# 162
  • Мнения: 406
Когато се роди започнах с PAMPERS и се подсече-не можех да поярвам : #CrazyСмених ги с MAMIA и сега от скоро пак сме с PAMPERS Peace

# 163
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Абе нещо май попаднахме на кофти партида на Памперс- всеки втори пропускаше. И това само от пакета от 78бр. Преди това изхабихме един от 24бр и нямаше проблем.  newsm78 Сега сме с Хъджис, но не ми харесват, та май пак ще пробваме с Памперс, като ни свършат тези.

# 164
  • Мнения: 306
Не съм доволна.Мислех, че е от партидата, но след като направиха обрив който стана на рана се отказах.

# 165
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Не съм доволна.Мислех, че е от партидата, но след като направиха обрив който стана на рана се отказах.

То това по-скоро е нещо като алергия към лосиона вътре.

# 166
  • Мнения: 254
Като цяло да. Особено предвид големите жеги са подходящи, защото са тънки. Но в няколко случая на "големи добиви" Laughing са пропускали отзад на гръбчето smile3516 За това имам и Либеро, които имат ластик отзад и "държат" по-добре, но пък за доста плътни и за това ги ползвам, когато е хладно и няма такава опасност от подсичане.

# 167
  • Мнения: 306
Да обрива беше алергичен, а памперсите пропускаха.

# 168
  • Мнения: 561
Навремето бях най-доволна от тях, скоро смятам пак  с тях да почна.

# 169
  • Мнения: X
Да, доволна съм, пробвах и молфикс и се подсече веднага, а и са корави, големи, много дебели, нямат гел лента и изобщо ужасни са, като в картонена кутия му е дупето. Памперс са върха! newsm10 newsm10 newsm10

# 170
  • Мнения: 683
Доволна съм от Pampers, ползвала съм и Либеро - също нямам оплакване

# 171
  • Мнения: 191
МНого стяга крачетата и пропускат понякога, но за най-малките бебета са добри, защото не причиняват дразнене. Либеро са по-добри. След 6тия месец започнах да ползвам едни памперси My Baby - Много са добри, с ластични лентички, не пропускат.

# 172
  • Сливен
  • Мнения: 197
И ние в началото само Памперс ползвахме,но взеха да му стискат на крачетата и кръстчето и минахме ма Мамиа и бях много доволна от тях.Само на едно място в Сливен зареждаха от тях и вече спряха newsm45 и сега още се чудя към кои да минем

# 173
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
От Pampers не съм доволна. Купувам Daipers.

# 174
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да само тях използвам  bouquet

# 175
  • Мнения: 568
ponjakga propuskat otgore pri kruscheto, njakoi po-evtini modeli sa s lastik tam i problemut e reshen. Inache po inercija gi polzvam. Haresvam i novija im vunshen vid - s cvetjata.

# 176
Доволна съм . Само имахме проблеми при преминаването от един размер на друг - пропускаше в кръста по време на сън и малкия ставаше целия мокър.Тогава смених сума ти видове и пак на "памперс" newsm10 се върнах.

# 177
  • Мнения: 3 478
Докато си бяхме в БГ ползвах Памперс и Либеро, и двата ми харесаха Peace

# 178
  • Мнения: 6 443
Доволна съм много от Памперс.Дупенцето му е сухичко винаги,когато го сменям,а то нали това е целта Peace

# 179
  • Мнения: 1 672
не са лоши ние използваме тях



# 180
  • София
  • Мнения: 2 968
Ползвам ги и ги харесвам.

# 181
  • Мнения: 1 483
Понякога изпускат,но съм доволна от тях.

# 182
  • Мнения: 1 416
Доволна съм. За Маргарита са най-добрите...

# 183
  • Мнения: 660
Да, пробвала съм всякакви други, но все нещо не ми допадаха и си се връщах на "Pampers" въпреки цената! Peace

# 184
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не.  Peace

# 185
  • Мнения: 4 447
Да, пробвала съм всякакви други, но все нещо не ми допадаха и си се връщах на "Pampers" въпреки цената! Peace

Въпреки цената? Либеро-то не са по-добри а са на егати цената. За Молфикс-а да не говорим, пак са на ебати цената.  Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 4 621
Доволна съм и използвам само тях Peace

# 187
  • Варна
  • Мнения: 1 921
Ползвахме докато Марти стана ок. 5 мес., тогава бях доволна.
Сега не съм нмер 4 и 5 са по-малки като размер, в срявнение с други и макар че детето е слабико, не ги предпочитам. Naughty

# 188
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ДА

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Доволна съм, сменях ги с Хъджис и Нанис, главно заради това, че е по-слабичка и Памперс изпускаха, особено като преминаваме на следващия номер, а гореспоменатите имат нещо като ластик на кръста и прилепват по-добре според мен. А колкото до цената, взимаме ги от Метро, най-големите опаковки и то по 2 наведнъж, излизат доста по евтино Wink Обриви и зачервявания никога не е имала, с каквито и памперси да е била. Явно всичко е строго индивидуално!

# 190
  • Мнения: 724
Доволна съм да

# 191
# 192
  • Мнения: 204
Az ne bjah dovolnai sega polzvam Libero. Ot Libero sum mnogo dovolna. S purvoto dete izpolzvah Pampers no sega sa gi razvalili.

# 193
И ние имахме проблеми с дупенцето от тях... Сега сменяме почти всяка седмица марката, като пробваме такива, които ни препоръчат. В момента сме на Бейби Ситър и за щастие на този етап няма оплаквания Simple Smile Laughing

# 194
да доволна съм.Подариха ми един палет либеро които трябваше да използвам от кумова срама  както се казва,но те са по твърди и ние се подсякохме от тях.между другото цената на памперс и либеро е 2-3лв. това не е голяма разлика. Thinking

# 195
  • Мнения: 10 758
И двете си деца съм "отгледала" с Памперс.Доволна съм.

# 196
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да, но и най-евтините памперси ( 50 бр за 12 лв ) ми вършат същата работа, така че не ползвам памперси на Памперс

# 197
  • Мнения: 238
Добри са, само тях ползваме.

# 198
  • Мнения: 389
Не съм ама изобщо доволна. newsm11
Молфикса са си друго нещо, няма при тях постоянно пропускане и мокро дупе (както беше докато ползвах Pampers).

# 199
  • Мнения: 1 800
Добри са, само тях ползваме.

 Peace

# 200
  • Мнения: 183
Ползваm Либеро и Huggirs

# 201
# 202
  • по света
  • Мнения: 1 587
Доволна съм,не сме имали никога проблеми.

# 203
  • Мнения: 498
НЕ-ужасни са

# 204
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Направо отвратителни, твърди, дебели, лошо ми миришат, детето се изрина, измъкват му се и му падат сами, направо, отврат, пропускат. Нямаше от къде да вземем Хъгис и взехме Памперс, просто пълна порнография.

# 205
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
горе-долу Thinking

# 206
  • Мнения: 2 498
За мен ПАМПЕРС са най-добрите Peace

# 207
  • Мнения: 423
Не съм доволна. Постоянно изпускат.

Общи условия

Активация на акаунт