Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 288
  • 207
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 307
Да, пробвах и други марки, но най-доволна съм от Pampers.  Peace

# 46
  • Мнения: 1 243
Доволна съм Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 076
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace

Мхм. И "Либеро".

# 48
  • Мнения: 1 925
Доволна съм от Памперс 3-ка, но 1 и 2 са пълни биклуци и имат огромна разлика в качеството с 3-ката. 1 и 2 бях доволна от Либеро и Хъджис, но пък сега за 3-ката Хъджис са с лошо качество - много странно, но факт.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 928
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace
Peace

# 50
  • Мнения: 3 069
Много съм доволна.
С тях сме от самото раждане до момента, само че сега разнообразяваме и с Памперс гащи.

# 51
  • Мнения: 8 242
Не съм ги ползвала  Mr. Green
Всичко повече от 20тина ст./бр. ми се струва безсмислено..
Позваме "наливни" вносни памперси, опаковани тук - Пипи, Джули, Бебе Конфорт.. Ей такива от сорта - чудесни са! Не сме имали проблем нито с кожата, нито с изпускане.. А и не ми бъркат дълбоко в джоба  Crazy
За мен е глупаво да се хвалят някои марки колко много попивали и как не изпускали и не знам си какво.. При условие, че са 2-3 по-скъпи. Предпочитам (и съм го правила) да сменя 10 пъти памперса за 2 лв., сместо да го държа цял ден с 2 памперса.. за 2 лв.  Whistling

# 52
  • Мнения: 1 269
аз не сьм доволна от pampers 3-ка.до скоро използвахме 2-ка сега използваме huggies и е по-добре Peace

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 956
да, и затова не съм ги сменяла Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 6 280
Ами не. Харесвам Либеро, но вече не се намират истинските. Хъгис не са лоши, но са ми малко твърди. Сега ползвам едни полски хепи и съм доволна, удържат фронта за сега  Laughing

А къде могат да се намерят Еви Бейби и Кан бейби? Не съм ги виждала

# 55
Не само не съм доволна,но и съм им бясна.Два месеца детето ми беше мокро до ушите.На ден сменях поне по 15-20 памперса.И не сменях марката защото си мислех,че щом тая голяма марка толкова пропускат,какви ли ще са другите.Но един ден ми писна и си казах,така и така ще е целия мокър ще взема най-евтините та поне финансово да съм по-добре.Тогава взех Bebek турски.Мале,родих се нямаше един дето да ми пропусне.Иначе сега съм на Pipi които са по 10 в пакет или Baby Komfort .И съм много доволна едните 29ст.другите 28ст.
Става въпрос за 12-25кг.С ластиче отзад,страхотни са.

# 56
  • Мнения: 1 092
Да Peace.И с  двете си деца  ползвам само тях  bouquet

# 57
  • Мнения: 5 393
Много съм доволна от Памперс, от раждането на Иво ползвам само тях.

# 58
  • Мнения: 520
Да, доволна съм!

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пробвали сме какви ли не,но от Pampers съм наи-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт