Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 317
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Не съм доволна.Мислех, че е от партидата, но след като направиха обрив който стана на рана се отказах.

То това по-скоро е нещо като алергия към лосиона вътре.

# 166
  • Мнения: 254
Като цяло да. Особено предвид големите жеги са подходящи, защото са тънки. Но в няколко случая на "големи добиви" Laughing са пропускали отзад на гръбчето smile3516 За това имам и Либеро, които имат ластик отзад и "държат" по-добре, но пък за доста плътни и за това ги ползвам, когато е хладно и няма такава опасност от подсичане.

# 167
  • Мнения: 306
Да обрива беше алергичен, а памперсите пропускаха.

# 168
  • Мнения: 561
Навремето бях най-доволна от тях, скоро смятам пак  с тях да почна.

# 169
  • Мнения: X
Да, доволна съм, пробвах и молфикс и се подсече веднага, а и са корави, големи, много дебели, нямат гел лента и изобщо ужасни са, като в картонена кутия му е дупето. Памперс са върха! newsm10 newsm10 newsm10

# 170
  • Мнения: 683
Доволна съм от Pampers, ползвала съм и Либеро - също нямам оплакване

# 171
  • Мнения: 191
МНого стяга крачетата и пропускат понякога, но за най-малките бебета са добри, защото не причиняват дразнене. Либеро са по-добри. След 6тия месец започнах да ползвам едни памперси My Baby - Много са добри, с ластични лентички, не пропускат.

# 172
  • Сливен
  • Мнения: 197
И ние в началото само Памперс ползвахме,но взеха да му стискат на крачетата и кръстчето и минахме ма Мамиа и бях много доволна от тях.Само на едно място в Сливен зареждаха от тях и вече спряха newsm45 и сега още се чудя към кои да минем

# 173
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
От Pampers не съм доволна. Купувам Daipers.

# 174
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да само тях използвам  bouquet

# 175
  • Мнения: 568
ponjakga propuskat otgore pri kruscheto, njakoi po-evtini modeli sa s lastik tam i problemut e reshen. Inache po inercija gi polzvam. Haresvam i novija im vunshen vid - s cvetjata.

# 176
Доволна съм . Само имахме проблеми при преминаването от един размер на друг - пропускаше в кръста по време на сън и малкия ставаше целия мокър.Тогава смених сума ти видове и пак на "памперс" newsm10 се върнах.

# 177
  • Мнения: 3 478
Докато си бяхме в БГ ползвах Памперс и Либеро, и двата ми харесаха Peace

# 178
  • Мнения: 6 446
Доволна съм много от Памперс.Дупенцето му е сухичко винаги,когато го сменям,а то нали това е целта Peace

# 179
  • Мнения: 1 672
не са лоши ние използваме тях



Общи условия

Активация на акаунт