Моля, препоръчайте ми бебефон!

  • 3 044
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Филипс!  Peace

# 16
  • Мнения: 204
моят е Чиполино, около 60 лв., много съм доволна, дори при мръдване сигнализира

# 17
  • Мнения: 745
С първото си дете имах бебефон Бреви ,много съм доволна чуват се всички звуци в реално време и не пръщи, но дъщеря ми като порасна и го счупи, сега с второто си дете купих на ТСМ с камепа, но е пълен боклук и много пръщи след което след дълго проучване си купих бебефон на филипс и съм много доволна въобще не пръщи има 16 канала.

# 18
  • Мнения: 3 698
С първото си дете имах бебефон Бреви ,много съм доволна чуват се всички звуци в реално време и не пръщи, но дъщеря ми като порасна и го счупи, сега с второто си дете купих на ТСМ с камепа, но е пълен боклук и много пръщи .........
Ние комбинирахме двата.Бреви е страхотен бебефон, изобщо няма страничен шум, много съм доволна от него.
За видеобебефона на ТСМ също съм съгласна с elikaragyozova , бях чела за него и го купих с пълното съзнание, че става за картина и нищо друго.Намалявам му звука, използвам го само за наблюдение, а с другия слушам.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Още един глас за Филипс.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз съм много доволна от този модел на Philips http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=129&products_i … a7aebe294557a9f9b

Общи условия

Активация на акаунт