За морето на юг сега и до момичетата, които питаха за бунгалата

  • 13 967
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 839
То вече да не смее човек да препоръча плаж по наш`то черноморие  ooooh!
В града не препоръчвам ни един. В краен случай - най-южния, този преди Морска гара, пред бар A Lounge. Там поне го чистят от заведението.
Иначе извън града - Кабакум. Говори ли ти нещо? На километър-два преди входа на Златните е.
Още .. понеже гледам дивото те зове Mr. Green, пиши на Gvendolin да ти каже как е на Камчия. Тя ходи там

# 46
  • Мнения: 5 370
То вече да не смее човек да препоръча плаж по наш`то черноморие  ooooh!
В града не препоръчвам ни един. В краен случай - най-южния, този преди Морска гара, пред бар A Lounge. Там поне го чистят от заведението.
Иначе извън града - Кабакум. Говори ли ти нещо? На километър-два преди входа на Златните е.
Още .. понеже гледам дивото те зове Mr. Green, пиши на Gvendolin да ти каже как е на Камчия. Тя ходи там
Мне, благодаря, значи, Кабакум ще да е, колежката говореше за него, изглежда. точно така го описа, преди Златните.Благодаря ти, а има ли регулярен транспорт до там?
Иначе аз това диво много си го обичам, де да беше Резово с що годе нормален плаж-там щяхме да ходим. Peace

# 47
  • Мнения: 2 839
Благодаря ти, а има ли регулярен транспорт до там?

Има, ама не знам колко е редовен. Автобуси 109 и 409 спират там. Спирката се казва Журналист. Ето сайта на транспорта във Варна, виж им маршрутите. Удобни са, обхващат голяма част от града.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ай стига рекламирахте Кабакум.  Twisted Evil
После човек да не може да стъпи там... ooooh!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Като казахте спирка Журналист, преди време там беше станцията на МНЗ. Сега какво е?

# 50
  • София
  • Мнения: 3 887
Какво му е хубавото на този Кабакум,някой може ли да отговори?!Аз бях там за един ден в частта му откъм Златните.Вярно имаше хора,не е като да няма.Има голяма ВИП зона с чадъри и шезлонги,но какво от това - пясъка е толкова едър,че ти остъргва стъпалата отвсякъде,да не говорим,че като се напече едва се стъпва-като нестинарка по жарава ходих и вечерта установих,че стъпалата ми са изгоряли! Stop
Шани,към теб един въпрос Магнолиите в южния край на Кабакум ли се намират и там такъв ли е едър пясъка или не?

# 51
  • Мнения: 2 839
Като казахте спирка Журналист, преди време там беше станцията на МНЗ. Сега какво е?
БЕше почивна станция на писателите, но собственик е друга организация, не знам коя. Може и МНЗ да е. Писателите от миналото лято не са там.
veka, Кабакум е единствения що годе чист плаж, който не е платен и не е ужасно пренаселен.
Аз честно казано говоря по чужди впечатления, по-близо от Албена не съм била на плаж това лято  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 3 887
С две неща съм съгласна за Кабакум,че не е пренаселено много и че все пак има и свободна зона,където можеш да си боднеш чадърчето.Аз чадърче не нося и обикновено си плащам,но ми направи впечатление,че свободната зона е доста малка под самата станция на журналистите едно пространство и след 4-та линия чадъри около заведенийцата.Това видях в частта откъм Златните.
И въпреки всичко едрия пясък там убива всяко мое желание да се възползвам от малкото спокойствие,което има на този плаж.

# 53
  • Мнения: 2 839
А, забравих. Ситен е пясъка пред НОЙ. Това е най-южната част на въпросния плаж, която е най-близо до Варна.

# 54
  • Мнения: 1 299
И аз се зарадвах на плажа на Кабакум, че има голяма зона без чадъри и, че беше направо празен в сравнение с другите плажове. Пясъка е по-едричък, но на мен това не ми беше направило впечатление докато не ми казаха. Слязох до плажа с един лифт - много му се накефих - старичък е и ме върна назад във времето   Mr. Green

# 55
  • Мнения: 7 107
Ооооо, че какво му е лошото на едрият пясък??? Аз пък му се кефя, защото точно с едно движение на ръката пада половината, чисти се много по-ледно от ситния.

# 56
  • Мнения: 5 370
Аз заминавам след половин час и ви обещавам да кажа впечатления от едрия пясък след няколко дена. Mr. Green

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Аз заминавам след половин час и ви обещавам да кажа впечатления от едрия пясък след няколко дена. Mr. Green
Хайде приятно изкарване, и да знаеш, че лично аз ти завиииииииждам Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 1 062
Блонди, аз се опитах да ти намекна индиректно, че Ахтопола не го бива, ама се спрях, викам си, айде, ако е хубаво мястоото, дето ще спите-що да не.
Аз лично заставам зад ей това мнение:

Поне към момента за нищо на света не заменям Синеморец и Резово. По-красиви места няма на нашето черноморие. Друг е въпроса, че вече полека-лека и там застрояват. Но поне засега е малко и сравнително приятно строителство, като изключим Бела Виста на Бутамята, който без извинение о.ра всичко. Но, хората там, особено лодкарите на Велека...ееех, никога не съм разговаряла с по-ерудиран човек от бай Стефан. Да е жив и здрав, сега сина му кара лодката. Дори мизерията при Васко Паяка в Резово ми е приятна някакси...
За Ахтопол - никога не бих отишла там на почивка, но моето мнение си е субективно.
Но който търси по-големи хотели и забавления, определено на север е по-подходящо.

Елексир, предлагам догодина да се органайзим заедно и да ходим в комплект. Mr. Green
И аз не смятам скоро да се махам оттам, намерила съм си хубаво място, с хубави хора, дето ми резервират един месец напред без капаро, а след края на ваканцията-ме изпращат със здравец. И не смятам, че цената от 45 лева за тройка стая е много за качеството, което ми се предлага.
Ако ме искате догодина идвам с вас. Mr. Green

М, проблемът е единствено, че ние ходим съвсем в началото на юни, когато няма никой на морето. Включително и ахтополските магазини не работят още. Иначе ходим само майки с деца. Бащите ги оставяме за август-септември. Та, ако има желаещи за догодина (Блонди, заповядай Simple Smile ) - моля да се обаждат до края на март, защото тогава организираме всичко. Блонди, ти търсиш град. Аз - село. Затова може би не ти харесва много Синеморец. Иначе си е хубаво там  Hug

# 59
  • Мнения: 27 524
Блонди, ти търсиш град. Аз - село. Затова може би не ти харесва много Синеморец. Иначе си е хубаво там  Hug

О, не, винаги съм бягала от градовете и съм избирала села и или градчета тип село, каквото си е и Ахтопол. Хареса ми, аз и преди съм ходила. Но като такъв тип предпочитам Варвара например. Абе, всеки си вижда и харесва нещо, друг друго и така  Hug

Общи условия

Активация на акаунт