Stokke или Quinny Buzz

  • 10 721
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
виждам, че тук има мами с колички stokke, та да си задам въпросчето и тук (пуснах отделна тема, но никой не ми отговаря). интересува ме проходимостта на количката. добра ли е по неравни терени? предимно сме на разходка в гората и искам да знам дали си струва да си взимам такава. и второ въпросче: има ли пълно изправено положение на гръбчето (90 градуса)? не съм виждала наживо. гледах и клипчето и ми се струва, че има, но да попитам и вас. благодаря!  Hug
стоки за всичко друго става ,но не и за гора  Laughing
За гора,ако искаш скъпа количка- Bugaboo.

# 16
  • Мнения: 875
ох, то така прозвуча, че все едно все в гората стоим.  ooooh!
но, да, теренът ни е много неравен и минаваме през разни необлагородени местности.  Grinning 
мерси, момичета!  Hug

# 17
  • Мнения: 4 422
виждам, че тук има мами с колички stokke, та да си задам въпросчето и тук (пуснах отделна тема, но никой не ми отговаря). интересува ме проходимостта на количката. добра ли е по неравни терени? предимно сме на разходка в гората и искам да знам дали си струва да си взимам такава. и второ въпросче: има ли пълно изправено положение на гръбчето (90 градуса)? не съм виждала наживо. гледах и клипчето и ми се струва, че има, но да попитам и вас. благодаря!  Hug
стоки за всичко друго става ,но не и за гора  Laughing
За гора,ако искаш скъпа количка- Bugaboo.


 Peace

# 18
  • Мнения: 1 144
След доста колебания между Чико, Куини и Неонато, накрая и аз се спрях на Стоке. Наистина са безкрайно удобни, няма други такива, пробвах я в 9+, а освен това имат и фантастичен дизайн. На Куини не ми хареса плата, нещо ми евтинее. Нямам претенции да разбирам безкрайно много от колички, но все пак съм отгледала две деца и знам какво искам. Това с височината на количката, е действително голям плюс. Ако имате възможност, вземете си най-доброто. Точно от количката, с която ще прекарате месеци наред по улиците (а дори и по горите, както някои мами пишат) и на която трябва безотказно да се разчита, не е редно да се пести.

В 9+ имаше четири разцветки, зелено (олив), синьо, оранжево и черно. Имаха и всички допълнителни аксесоари. Разгледах и столчетата Стокке, (трик-трак или нещо такова) също са супер. И леглата им са много интересни. Питам се дали има вносител на другите им мебели, в сайта им видях, че имат и някакви шезлонги за възрастни и т.н.

# 19
  • Мнения: 2 663
Stokke е страхотна количка, в това няма спор, но грам, ама грам не е подходяща за неравни терени, ще ме прощавате...
Има вносител да, магазините му са срещу Южния парк, на входа от към Нишава и на бул. Мария Луйза, до автогарата.Представителя на Чико за Бг внася и Stokke

# 20
  • Мнения: 622
Имам Buzz и съм супер доволна! Stokke е уникална, извънземна и каквото се сетиш спор няма. Бих си взела и нея, но на Konstans имам 100% доверие  Wink -като бутала хиляди колички хай-добре знае.

# 21
  • Мнения: 4 422
Имам Buzz и съм супер доволна! Stokke е уникална, извънземна и каквото се сетиш спор няма. Бих си взела и нея, но на Konstans имам 100% доверие  Wink -като бутала хиляди колички хай-добре знае.

констанс никъде не казва ,че Бъзз-а е по-добра количка/понеже на нея имаш доверие /-казва,че не е за неравни терени,но Бъзз-а още по-малко е за неравности.За такива терени си има други колички.` Stokke и Buzz са градски колички! 

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз имам друг въпрос.
Каква е цената на Stokke?

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Констанс продаваше нейната ,ако не се лъжа за 1300,така,че нова май беше около 2000 newsm78

# 24
  • Мнения: 4 422
Аз имам друг въпрос.
Каква е цената на Stokke?

Цената зависи от това какви аксесоари закупиш към базовия модел!!2000 е горе-долу междинна цена,ако закупиш всички предлагани аксесоари доста надвишава тази цена.На констанс с тези аксесоари ,които има е към 2000 лв май ...или 1900 лв нещо такова,но може тази цена да се надвиши доста ако закупиш и бебешкия кош и комплекта към него,адаптаро за кошница ,резервен текстилен сет и пр и пр... цената зависи от това !!!! Започва от 750 евро и нагоре  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 663
Имам Buzz и съм супер доволна! Stokke е уникална, извънземна и каквото се сетиш спор няма. Бих си взела и нея, но на Konstans имам 100% доверие  Wink -като бутала хиляди колички хай-добре знае.

констанс никъде не казва ,че Бъзз-а е по-добра количка/понеже на нея имаш доверие /-казва,че не е за неравни терени,но Бъзз-а още по-малко е за неравности.За такива терени си има други колички.` Stokke и Buzz са градски колички! 
Мимозке, мила, ако трябва да сравнявам Бъза и Стоке по проходимост Бъза бие на 100%!!!Аз се разхождам предимно около нас, което е извън града и улиците никак не са в добро състояние и в центъра на София, т.е. по всякакви терени и никой не може да ме убеди , че Бъз-а и Стоке са еднакво проходими!С бъз-а разходката около нас си беше ок, но със Стоке е леко мъка.
Иначе ако тръгна пак да продавам  моята(бях се отказала) вече в комплекта ми е пълен, имам  всичките аксесоари без раничката

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 22:15 от konstans

# 26
  • Мнения: 4 422
Ами не знам за такъв терен,бутала съм и двете ,но пир градски условия.Е верно дупки,баири и пр...не съм впечатлена от Бъзз-а,по -добре от него се справяше ЧИКО 6 ВД Тех ,но пък тя беше тежка и обемна и дизайна -нищо особено..
А за комплекта чудесно-имаш ли резервния текстилен сет ,а бебешкия кош за новородено с комплекта-завивки/май си има точно име/,адаптори за кошница и пр.Не говоря за стандартните допълнения като зимно чувалче,чадър и чанта.Ако е така кажи колко излезе целия комплект с абсолютно всички аксесоари вкл. и тия ,които изброих?

Двоумя се за един резервен текстилен сет да си ги сменям ,ама още не ми е омръзнало червеното.

П.С. Дори и непълен комплект цената ,която беше определила беше много добра за евентуален купувач,пък и твоята си беше като нова почти  Peace
Аз агитирах една желаеща тогава,не знам защо се отказа  newsm78  може би ти си се отказала тогава..

Имам и въпрос на лични  Grinning

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 15:20 от mimozata

# 27
  • Мнения: 2 663
Значи имам адаптери за кошница ПегПерего, кош за новородено, одеялце, чадърче, чувал за крачетата за летния вариант, още един сет в червено...ами май е това.........значи нямам чувалчето, което е за коша за новородено се оказва , за него бях забравила и раничката, за която писах в предния пост  Peace

# 28
  • Мнения: 31
Само са ви питам, защото и аз се колебая между 2-те колички....въпреки че Стокето е доста по-скъпа...Предните колела на Стокето нямат застопоряване и това не създава ли много неудобства при изкачване на тротоари и преминаване на дупки....около нас всички улици са с павета и затова се чудя?! Иначе бях решила да си взема Бъз newsm78

# 29
  • Мнения: 4 422
Само са ви питам, защото и аз се колебая между 2-те колички....въпреки че Стокето е доста по-скъпа...Предните колела на Стокето нямат застопоряване и това не създава ли много неудобства при изкачване на тротоари и преминаване на дупки....около нас всички улици са с павета и затова се чудя?! Иначе бях решила да си взема Бъз newsm78
Не не създава трудности ,даже е много по-лесно отколкото при Бъзз-а с неговото едно предно колело.Платформата ,която е над предните колела прави качването на тротоари много лесно,а за повече стъпала -я сгъваш на 2колесна и още по-лесно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт