Търся апокрифна, почти неоткриваема книга..

  • 3 848
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Кажи колко пъти си я чувал(репликата), май това искаш да разчепкаш, ако и реално си така напорист, не се учудвам, че ти е казвана.

# 16
  • Мнения: 103
Оооо, чакайте малко, аз имам предвид следната ситуация.. мъжа или жената харесва жената или мъжа.. но по една или друга причина им се разминават представите за бъдещата връзка.. мъжа или жената искат да е интимна, а отсрещната страна казва "Хайде да си бъдем само приятели"? За тази ситуация говорим, нали?

---

иИ те кво, м, Кас?

# 17
  • Мнения: 7 723

Ай ма, ква си такваз лаконична.. от домашното дето ти зададох ще да е Mr. Green Почнала си да говориш на китайски, браво, ма е некъв много постен диалект Crossing Arms
Дзинг чон пянг дзен (демек- ако харесваш някоя и сте били интимни,
няма такава опция, като да си останете само приятели) Grinning

# 18
  • Мнения: 7 723
Оооо, чакайте малко, аз имам предвид следната ситуация.. мъжа или жената харесва жената или мъжа.. но по една или друга причина им се разминават представите за бъдещата връзка.. мъжа или жената искат да е интимна, а отсрещната страна казва "Хайде да си бъдем само приятели"? За тази ситуация говорим, нали?
...
Аха- в тая ситуация или ставате интимни,
или спирате да се виждате- "приятелство" не съществува Grinning

# 19
  • Мнения: 103
Кажи колко пъти си я чувал(репликата), май това искаш да разчепкаш, ако и реално си така напорист, не се учудвам, че ти е казвана.

О, кифло, ти ли си в 5-ката Mr. Green

Не на живо съм срамежлив, скромен и с очила Mr. Green Сдухльо. Сигурно ще ме харесаш, може би си приличаме hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Разбрах те.
Мислех че говориш в ситуацията да съм била с някой и при прекратяването на връзката да си предлагам приятелството... Mr. Green

Ами не,в твоя случай не съм я използвала репликата.
Нещата или се случват,или не се случват...Импулсивно...
Без предварителни уговорки и фрази...

# 21
  • Мнения: 103
Оооо, чакайте малко, аз имам предвид следната ситуация.. мъжа или жената харесва жената или мъжа.. но по една или друга причина им се разминават представите за бъдещата връзка.. мъжа или жената искат да е интимна, а отсрещната страна казва "Хайде да си бъдем само приятели"? За тази ситуация говорим, нали?
...
Аха- в тая ситуация или ставате интимни,
или спирате да се виждате- "приятелство" не съществува Grinning

Ти ме утрепа: явно не съм от тоя свят.. трябва да проверя в гуглето дали на Луната живеят хамелеони Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 792

О, кифло, ти ли си в 5-ката Mr. Green

Не на живо съм срамежлив, скромен и с очила Mr. Green Сдухльо. Сигурно ще ме харесаш, може би си приличаме hahaha
  Какво е 5-ката ? По това описание не си приличаме, аз съм на аватара си.
 
  И какво и е на ситуацията, всички знаем, че това е индиректно отрязване като не те кефи някой. Жените го правят преди първия секс, мъжете след първия секс.
 

# 23
  • Мнения: 7 723
Оооо, чакайте малко, аз имам предвид следната ситуация.. мъжа или жената харесва жената или мъжа.. но по една или друга причина им се разминават представите за бъдещата връзка.. мъжа или жената искат да е интимна, а отсрещната страна казва "Хайде да си бъдем само приятели"? За тази ситуация говорим, нали?
...
Аха- в тая ситуация или ставате интимни,
или спирате да се виждате- "приятелство" не съществува Grinning

Ти ме утрепа: явно не съм от тоя свят.. трябва да проверя в гуглето дали на Луната живеят хамелеони Mr. Green
Ми щи кажа как е при нас- на Земята-
ако чак толкова много харесваш някой, че чак те бори-
няма да можеш да издържиш на болката да сте само приятели... Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 750
Уф, тая фраза... "любима" ми е. Тъпа е, защото е неискрена. Не съм я използвала. Има много по-интелигентни начини да разкараш някой, без да го нараниш, много  Wink А и на мен не са я казвали. Умея да усещам, когато няма да си паснем с въпросния човек и се отдръпвам навреме.

# 25
  • Мнения: 7 723
Уф, тая фраза... "любима" ми е. Тъпа е, защото е неискрена. Не съм я използвала. Има много по-интелигентни начини да разкараш някой, без да го нараниш, много  Wink А и на мен не са я казвали. Умея да усещам, когато няма да си паснем с въпросния човек и се отдръпвам навреме.
Това е като пролог към моето мнение  Whistling

# 26
  • Мнения: 103

О, кифло, ти ли си в 5-ката Mr. Green

Не на живо съм срамежлив, скромен и с очила Mr. Green Сдухльо. Сигурно ще ме харесаш, може би си приличаме hahaha
  Какво е 5-ката ? По това описание не си приличаме, аз съм на аватара си.
 
  И какво и е на ситуацията, всички знаем, че това е индиректно отрязване като не те кефи някой. Жените го правят преди първия секс, мъжете след първия секс.
 

Мчи и аз съм си на аватара: само че съм малко по-шарен от теб (Photoshop му се вика еваларка hahaha)

Да, точно така, някой като не те харесва физически/сексуално.. но все пак има някакви симпатии към теб, за да не те засегне ти казва "Хайде да си бъдем просто приятели", нали така? Изобщо не говорим за състоял се секс.. още преди него се развива действието. Правилно ти схванах мислата, нали?

# 27
  • Мнения: 103
Уф, тая фраза... "любима" ми е. Тъпа е, защото е неискрена. Не съм я използвала. Има много по-интелигентни начини да разкараш някой, без да го нараниш, много  Wink А и на мен не са я казвали. Умея да усещам, когато няма да си паснем с въпросния човек и се отдръпвам навреме.

Слушам те с интерес!

# 28
  • Мнения: 7 723
...Правилно ти схванах мислата, нали?
При така развила се случка значи,
че чувствата ви не са взаимни- много е просто! Wink

# 29
  • Мнения: 103
Ема Руске ма, слушаш ли, отсрещната страна наистина предпочита само да сте приятели.. пас си така или иначе..

Общи условия

Активация на акаунт