Търсене/размяна/продажба на книги

  • 10 162
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 213
Аз си търся не книга, а списание - на National Geografic - специалното издание от месец юли за фотографията, навсякъде е изчерпано, поне на местата, където проверих...Ако някой има и ня
ма да чете повече или ако някой го стещне в някой РЕП да се обади
Провери в централата на НГ, Санома Блясък. Намира се около площад Възраждане в София. Там имат стари неща аз бях затрила един брой на НГ и след  месеца ходих да купувам.

# 31
# 32
  • Мнения: 3 647
Търся книги на Агата Кристи
  мога да разменя  по късно  ще ти  дам  заглавията
 Peace

Страхотно!
имам за размянка  "Пътник за Франкфурт", " Илюзия с огледала", "безмълвния свидетел", "Анонимния подател", "Проклятието на огледалото", "празника на Вси  светии", "Хикари Дикари Док", "Мъжът с кафевия костюм"
 Twisted Evil за книги на  Пратет или  друго  фентази или фантастика  Peace

# 33
  • Мнения: 1 568
Търся "Излекувай тялото си" на Луиз Хей  и "Мъжете са задници"!

# 34
  • Мнения: 1 568
"Седемте навика на високоефективните хора" Стивън Кови

и тази  Peace

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Гогол-"Избрани творби"-з-те тома;Шолохов-Донски разкази и Съдбата на човека;
Тургенев-Дворянско гнездо и В навечерието;Ал.Куприн-Избрани произведения;
Повести за любовта/ Пушкин, Одоевски, Лермонтов, Тургенев, Горки, Чехов, Бунин, Куприн и др.-700стр/;Чарлз Дикенс-3-те тома;Иван Бунин-Избрано;
Мопасан-Нормандска шега;Шарлот Бронте-Вийет;Стефан Цвайг-1 том;Стендал-4 тома
Емил Зола-Труд;Балзак -Шагренова кожа;
Хемингуей-Старецът и морето и Отвъд реката сред дърветата
До тука на Издателство Народна Култура
От тука на Световна класика:
Ромен Ролан-"Жан Кристоф"-2 тома
Толстой-Ходене по мъките
Бронте-Джейн Еър и Брулени хълмове
Гончаров- Обломов; Харди- Тес от рода Дърбървил; Мериме-Избрани творби;
Жорж Санд-Мопра Орас; Съветска новелистика-1и 2 том;Гогол-Мъртви души,Ревизор и Женитба;Дефо-мол Фландърс и Дневникът на чумавата година и др.
Кой каквото го интересува да пише! Всичко е в перфектно състояние

# 36
  • Мнения: 7 803
Despina, много книги, много нещо  Peace ама другия път ги снимай откъм гърба, да четем за кво иде реч. така дори да ми е познат автора не бих рискувала, ако не знам за какво става дума в книгата.

# 37
  • Мнения: 3 036
Продавам 36 томната голяма руска енциклопедия.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 917
Търся книги на Агата Кристи
  мога да разменя  по късно  ще ти  дам  заглавията
 Peace

Страхотно!
имам за размянка  "Пътник за Франкфурт", " Илюзия с огледала", "безмълвния свидетел", "Анонимния подател", "Проклятието на огледалото", "празника на Вси  светии", "Хикари Дикари Док", "Мъжът с кафевия костюм"
 Twisted Evil за книги на  Пратет или  друго  фентази или фантастика  Peace

А продаваш ли ги?

# 39
  • Мнения: 3 647
имам за размянка  "Пътник за Франкфурт", " Илюзия с огледала", "безмълвния свидетел", "Анонимния подател", "Проклятието на огледалото", "празника на Вси  светии", "Хикари Дикари Док", "Мъжът с кафевия костюм"
 Twisted Evil за книги на  Пратет или  друго  фентази или фантастика  Peace

А продаваш ли ги?
Thinking може да се замисля, но  проблемът е, че съм  от Варна
 а и  незнам колко парички да им искам - книгите са издавани  90-те години, но са   запазени
 Mr. Green ти колко  би дала за книжка  newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 917
имам за размянка  "Пътник за Франкфурт", " Илюзия с огледала", "безмълвния свидетел", "Анонимния подател", "Проклятието на огледалото", "празника на Вси  светии", "Хикари Дикари Док", "Мъжът с кафевия костюм"
 Twisted Evil за книги на  Пратет или  друго  фентази или фантастика  Peace

А продаваш ли ги?
Thinking може да се замисля, но  проблемът е, че съм  от Варна
 а и  незнам колко парички да им искам - книгите са издавани  90-те години, но са   запазени
 Mr. Green ти колко  би дала за книжка  newsm78

И аз съм във Варна  Hug. Моля те, назови някаква цена, не ми е проблем. Интересувам се от безмълвния свидетел", "Проклятието на огледалото", "Хикари Дикари Док",

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Despina, много книги, много нещо  Peace ама другия път ги снимай откъм гърба, да четем за кво иде реч. така дори да ми е познат автора не бих рискувала, ако не знам за какво става дума в книгата.
Ами те тия са от старото поколение книги дето нищо не пише отзад поне на повечето.
Ако си харесаш нещо като картинка кажи ще напиша какво е съдържанието с няколко думи.
А книгите наистина са много и са много хубави, но ние нямаме вече място за тях.

# 42
  • Мнения: 7 803
ок, ще разгледам подробно и ще драсна едно лс  Hug

# 43
  • Мнения: 2 591
аз напоследък си набавям доста книги от разните антикварни сергии - продават страхотни неща на безценица... последното ми попадение беше "Грехът на Малтица".... къщата на родителите ми я напълних с бумаги, сега пълня моята  Mr. Green

деспина, като имаш толкова много книги за продан, защо не ги дадеш наведнъж някъде - виждала съм много обяви, че изкупуват стари книги (но предполагам, че цените няма да са кой знае колко високи  Rolling Eyes)

# 44
  • Мнения: 3 647
аз напоследък си набавям доста книги от разните антикварни сергии - продават страхотни неща на безценица... последното ми попадение беше "Грехът на Малтица".... къщата на родителите ми я напълних с бумаги, сега пълня моята  Mr. Green

деспина, като имаш толкова много книги за продан, защо не ги дадеш наведнъж някъде - виждала съм много обяви, че изкупуват стари книги (но предполагам, че цените няма да са кой знае колко високи  Rolling Eyes)
Peace много си  права, изкупуват ги на по  50стотинки - никоя книга не  заслужава унижението да  бъде продадена за  жълти стотинки  Flutter Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт