2 години прави вече СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 14 090
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Иви, това е пластелинът http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=168118

# 241
  • Мнения: 1 052
Хилоу от мен! Само накратко да кажа, че пътувахме добре, не драйфахме благодарение на едни хомеопатски хапове, и сега гледам морето и една огромна луна, коята аха аха да цопне в него, но за сметка на това има прекрасно и огромно отражение.
Детето бе чудесно, сега спи, крадем интернет и това е рая на земята Joy

# 242
  • Мнения: 467
Момичета, малко закъснително да честитя на Александра и всички производни скрити зад никове и близките имSimple Smile Днес беше св. княз Александър Невски!  bouquet  bouquet  bouquet

Много се радвам за всички ви, гледам хубави снимки на красиви и щастливи деца и мами! Чета приятни и положителни постинги и се радвам, че май почти всички са здравички! Дано все така! Praynig Hug Peace

На Ивето юнака ми напълни душата на снимките какъв е сладък мъникSimple Smile) Иве, ще ти пускам ЛС утре, че имам да те питам нещо.

Фрида - много се радвам!!!! Айде да изкарате чудесно море със здраво дете!Да си починете и да се повеселите!:-) Наистина и аз се радвам, че звучиш свежо - айде давай все в тоя дух!

И да се похваля!!! Камък ми падна от сърцето - днес най-после кръстихме детето! Grinning Sunglasses bowuu
Мина добре. С порядъчно як рев, не за друго, а защото госпожицата беше потресена до дън душа, че трябва да бъде съблечена на обществено място, пред непознат мъж с брада, било то и "деди поп"Simple Smile))))Преди този момент беше кротка, съсредоточено и много заинтригувана от обстановката, четенето на свещеникаSimple Smile
Поствам само една ухилена снимка с хубавата  кръстница, че снимките са предимно от пицарията след това и тепърва ще ги качвам. В черквата снимахме с камера и още незнам какво е станало и ще можем ли да вадим снимки(че камерата не е наша и не сме я разучили).


Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 23:03 от Winny

# 243
  • Мнения: 393
Фрида
Детето бе чудесно, сега спи, крадем интернет и това е рая на земята Joy
   hahaha hahaha hahaha Все така да я карате Heart Eyes
Роси, колко се е променила Веронката....ама то всичките ,де, колко порастнаха за тези 2 години LaughingНашите лекарства стоят заключени още от времето когато баткото беше малък та и до днес Peace
Пипи 67, хайде приятен път и весело изкарване, и после пак да покажеш снимки, поне да гледаме Mr. Green
Пепи, а кога е сватбата?
jul нищо не виждам от линка за пластелина  Sad И мен ме заинтригува Laughing
Момичета, аз мисля да правим РД-то в *Тримата мускетари*- ето малко снимки от там http://kemyto.multiply.com/photos/photo/7/46 Много ми допадна, обезопасено е , има и вътре хубава зала с детски кът ,ако е лошо времето Laughing Утре ще ходя да видя какви дати от септември са свободни, дано нашата да е  Praynig
Снощи мойто диване въобще не спа, мята се ,хленчи и вика ooooh!Отивам да спя, поздрави Hug

П.П.
Winny, честита именничка и на теб и честито християнче!! Господ да бди над нея и нищо лошо да не я достига Hug Hug Истинска малка принцеса Hug

# 244
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Уини-честито ти християнче Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДа е жива и здрава  bouquet

  Честит имен ден на всички именяци!   bouquet  bouquet  bouquet

Фрида-само така Peace Hug Joy

Роси-хубав подарък си е избрала Ронката LaughingАз предпочитам кучетата пред котките честно казано, страх ме е от котка покрай детето, че неговите ласки са малко грубички и като нищо ще го надере някоя, ако и настъпи опашката примерно ooooh!

Пепа-мястото наистина е много приятно.Голямо, мнооооооого играчки, мотори, камиончета и т.н, чисто, каките са много внимателни и не е безбожно скъпо.

Алекс-почивай си и си пий хапчетата редовно Hug Hug HugОще малко остана  bouquet

За подаръците- Иво получи доста дрешки, колело от дядо си(още не сме го видели,чакаме да го донесе), голям камион-пожарна, със стълба към него, куфар с инструменти(много се изкефи, щото иначе ходи и пипа на баща си бормашините, отвертките и т.н), огромна плюшена мишка от другия дядо, надуваема топка с дръжки от тези дето сядаш върху тях и подскачаш насам-натам, строител, дъска за писане, багер,количка мини-купър.....май това е.

Утре ще нося компютъра на ремонт, че нещо съвсем се скапа миличкия, та няколко дни няма да се вясвам. Sad
Приятна вечер на всички.До скоро Hug

Пипи-приятно изкарване и на вас Party

# 245
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Диана на мама ojja



Да е жива и здрава, весела и засмяна!

# 246
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Диана на мама ojja! Много щастлив и усмихнат празник от нас!


Уини Аличка е прекрасна! За косата и очите и нямам думи  Heart Eyes Просто е принцеса!
Алекс далеко ще ни е... Кеми къде са тия Мускетари? Днес денят ми беше пълен отивам да спя  Tired
Джул и при мен не се видя пластелина
Мечо да си връщате бързо компа

# 247
  • Мнения: 1 052
Добро утро!

Честито на покръстените, рождениците и на всички, които имат си нещо за празнуване!

Понеже слънцето бие в прозореца с/у нас ще ставам рано и ще поднасям кафето



и вестник давам:)

# 248
  • Мнения: 467
Добрютро! Laughing

Да е здравичка и щастлива Диана на Оля:-)))  bouquet Praynig Heart Eyes

Фрида, кой не си е прострял кърпите да му пазят сянкаа, аааа Laughing (Това ни спасяваше сутрин:-))

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Ми явно съм спяла докато съм го пускала линка Blush
Сега съм на работа и не мога да го пусна пак, ама се открива лесно- категория семейство-деца-пластелин.

# 250
  • Мнения: 823

Честито ти християнче, Уини!  Heart Eyes 

# 251
  • Мнения: 823
Добро утро   Hug

Честит рожден ден на Диана! Здрава и щастлива да расте[/i]   bouquet

Jul, мисля, че го открих. Това ли е пластелина? http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168118&photo=1

Фрида, мерси за кафето. Ама какъв вестник си ни приготвила за четиво...  Grinning А за слънцето как завидях, думи нямам Simple Smile Тук пак едно сиво небе се вижда и това е. Надявам се утре да е хубаво времето  Praynig

Кеми, утре е сватбата. В залата има уеб камера и ще я пуснат, за да може родителите ни поне да гледат церемонията в реално време.  Grinning

Лек ден   bouquet

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Пепа, това е. Само не ми стана ясно аз как съм копнала линка, че нищо не се вижда newsm78
Много приятно да ви мине утре сватбеното тържество Laughing

# 253
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Ехо, здравейте и от мен! Grinning
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИАНА НА ОЛЯ! newsm59 newsm51ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕНЦЕ ДА РАСТЕ! Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВАСКО! nbirthdayДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ПАЛАВНИКЪТ, УИЛИ!  bouquet
Уини, честито ви християнче. Heart Eyes
Пепи, весел купон утре и чакаме разкази и снимков материал от КУМАТА. Hug
Джул, с радост ще се отзова. От утре съм в отпуск. Ще ти пратя тел. на лични. Обади се когато имате време и ще го измислим. Heart Eyes При кой лекар ходиш?
кеми, не знам дали мога въобще да предполагам, но май и ние влизаме в пубертета. ooooh!Чудя се, не е ли малко раничко - през май навърши 10, но последните месеци е неузнаваем. Противоречи, тръшка се, нервничи. Не знам. ooooh!
Фрида, весело прекарване на отпуската. Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИАНА!!! ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!! newsm18 newsm18 Tada

nia905, за съжаление раничко ги подхваща пубито Mr. GreenИ Радо е на моменти -докато е най-милото дете на света, след 2 минути е способен да се разсърди за няма нищо Rolling Eyes
jul, много добре изглежда пластелина, откъде ли да го намеря обаче??
Иви, Мускетарите се намират срещу затвора , точно над дом Младост има една пресечка, която води към затвора, там е  Hug
Пепа, много весело изкарване утре и повече слънце Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт