2 години прави вече СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 14 087
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 599
Здравейте мами Simple Smile
Искам да чиститя на всички, всичко, но ако някой пропусна, много се извинявам...пак нещо сте се раписали Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честит рожден ден на Диана и Васко! Да растат здрави, умни и щастливи деца!
Уини, честита ви християнка

Ние тук си я караме по старо му. всеки ден едно и също. Ади все още не може да с еоправи като хората, но се надявам до началото на яслата да е ок. А на мен ми се е свило сърцето за тази ясла. Не знам защо така...все си мислех, че много ще се радвам, ама ей на...
Ади както не говореше, сега доста неща е понаучил и повечето думи, които говори са на английски. Аз му я казвам на български, а той на мен на английски. направо ме убива. И брои от 1 до 10 на англисйки като вместо 4, 5 и 7 си ги измисля разни или казва пет   Mr. Green очаквам скоро и да смята колко пари д аму давам  Joy сега си иска някой лев само да плаща по магазините Simple Smile Simple Smile Simple Smile


 

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 22:35 от Maris

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Честито на днешните рожденици ДИАНА И ВАСКО!!! Да са живи и здрави!

Уини, честито малко християнче!!! Али е толкова сладка и пораснала Heart Eyes

Кеми, и на мен ми хареса Тримата мускетари, но като че ли по-скоро за големите момчета. Много е просторно и има оградки навсякъде, но ние скоро като бяхме там на РД и освен нашия имаше още 4-5 рожденика ooooh! А залата е доста малка и вътре няма почти нищо. Ако има само един РД ще стане но иначе - не знам Thinking Всъщност тогава не бях взела Леда с нас, но ако беше там трябваше да търча из цяяяяялото заведение след нея, а имаше доста по-големи деца Rolling Eyes

# 257
  • Мнения: 3 595
Честит Втори Рожден Ден на Макси, Виктория и Тонислав! Да са ви живи и здрави дечицата! Да се наиграят хубаво и да имат най-прекрасния Рожден Ден!

Благодаря за пластелина Джул, ще потърся такъв  Hug

За Коликите, Нина ми беше пратила Миликон за Елито като имаше проблем със стомахчето и сега ги морим или с него или с хомеопатия, но понякога като го боли твърде силно нищо не помага... А сешоара не се забравя, даже разпространих в августовската тема, но нашия се счупи...

Уини
забравих да ви честитя християнчето, аз така му се зарадвах, че онемях  Heart Eyes

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТРИМАТА РОЖДЕНИЦИ ДНЕС!
Да са здравички и послушни.
Аз ви черпя   party023, защото брат ми има  newsm59 днес. Така че хубави хора се раждат на днешната дата, проверено е Heart Eyes
Пластелинът се продава в книжарници, в детски магазин май не съм виждала.

# 259
  • Мнения: 137
Здравейте  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ДИАНА   bouquet

Уини честито християнче  Peace

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАКСИ,ВИКИ И ТОНИ     bouquet

ВСИЧКИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ , МНОГО ЩАСТЛИВИ И ВИНАГИ ЗАСМЯНИ

ДЖУЛ много хубава идея за пластелина  PeaceХареса ми.Честит рожден ден на брат ти-да е жив и здрав.

Пепа весело изкарване на сватбата  PeaceЩе чакаме снимки

Пипи разгледах мнооогото снимки.Супер са.Теа е пораснала и с тия къдрици е голяма хубавица.
 Приятно изкарване на Триград.Само съм чувала ,че е хубаво....но не съм ходила....някой ден....

Фрида весело изкарване на моренцето  Peace дано имате хубаво време  Laughing

Роси РОнката много е пораснала.малеееееее....цяла госпожица..

Абе всички  деца колко пораснаха...а и вече сме на ясла...ние на 3.09  Sad

Хем искам ,хем не...но това е .знам ,че е за добре  Praynig...само да няма много болести

Алекс си пий хапченцата,не се натоварвай и си гледай живота  Wink.Дано всичко да е наред. :pra:

Я кажете какво е това със сешоара( на неразбралите) Hug Моля..

Днес и утре ще приготвям дрешките за ясла

ХАйде лек ден.  bouquet

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 09:25 от Deysi

# 260
  • Мнения: 3 595
Джул Честит Рожденик!

Дейзи
сешоара се ползва за колики. Насочва се топлата струя към коремчето от безопасно разстояние. Хем шуми, хем топли, за новородените става истински празник  Mr. Green

# 261
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАКСИ, ВИКИ И ТОНИ! nbirthday happy bdЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА, УСМИХНАТИ И СПОКОЙНИ РОДИТЕЛИ! Heart Eyes  bouquet
Джул да ти е живо и здраво братлето и бъдещ татко! Heart Eyes  Gift
Дейзи за коликите го ползвахме въпросния сешоар. Laughing
Лек ден от нас и целувки!  love001

# 262
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
ДА НИ СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС! ИМАМЕ СЕ ТРИ КРАСАВИЦИ С ИМЕТО СИМОНА - НА МАМА ЕЦИ, НА МАМА АЛЕКС И НА МАМА ДАНИ66!  bouquetЦЕЛУВКИ НА КРАСАВИЦИТЕ! txtloves Two Hearts
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ СВЪРЗАНИ  ИМЕТО СИМЕОН!  bouquet

# 263
  • Мнения: 3 595
О Честити именничета, именнички и именяци!

# 264
  • Варна
  • Мнения: 3 238
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСИЛ, ДИАНА, МАКСИ, ВИКТОРИЯ, ТОНИСЛАВ! ЧЕСТИТО И НА ИМЕННИЦИТЕ!
Благодарим за поздрава за именния ден, съвсем бях забравила че днес е Симеоновден  ooooh! Нооо моля, нашата Симона е кръстена на дядо си, който не е Симеон  Naughty Ако питате дядото, тя няма имен ден днес  Joy

# 265
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА МАКС, ВИКТОРИЯ И ТОНИСЛАВ! Да са живи и здрави, усмихнати и добри дечица!

А за кръщелника ми Макси специални целувки, с пожелание да е жив и здрав, все такъв чаровник, голям късметлия и първи във всичко!  Мнооого подаръци да получи! Heart Eyes  Hug Целувки Деска!!!!


Честито и на именниците днес! със здраве да си носят името   bouquet

# 266
  • Мнения: 529
Честито на всички малки рожденици, които съм пропуснала  Heart Eyes
Дано растат живи и здрави хлапетата, да ни радват и който не е повторил да не се ослушва  Mr. Green Joy
Сериозно, новината за Jul ме изпълни с хубави емоции  Whistling
толкова се радвам  Grinning
Снимките също са страшни. Ама Пипи - ти спирка нямаш, аз едва смогнах всичко да разгледам  Crazy
Мечо, това да не е Lady's club в студентския град? много ми е познат този клуб, даже ви предлагам там срещичка да си направим - съботна или неделна Mr. Green страхотни снимки. 
Аз пък яслата някак не я страдам толкова. По-скоро се учудвам как може да съм толкова безхаберна и да не отида нито веднъж да се запозная с лелките  ooooh! Не смогнах, а това направо е непростимо. В понеделник дори не знам къде ще го заведа  Confused Не съм купила дрешки, нищо... но и не бързам  Outta Joint
За болестите - вече минах през този ад миналата година с първия опит за яслата, преживях го и сега като че ли съм по-примирена  Wink
Аз Р.д. вече го организирах в едно местно младостко клубче. Миналата година празнувахме 4 бебта заедно там - с Пепи на Евица, Ади на Марис и Момчи на Рошко. Сега ми липсва това  Heart Eyes
 

# 267
  • Мнения: 4 358
Момичета, чак днес имам възможност да вляза за няколко минутки в бг-мамма и използвам да поздравя всички рожденици, които съм пропуснала...

На патерица:
На всички малки и по-големи рожденици от все сърце желая здраве, много късмет и слънчеви усмивки  Hug


# 268
  • Мнения: 4 358
Благодаря ви за чудесните пожелания за 2-рия рожден ден на Ивето!  Hug  bouquet


Ето две снимки от сутрешното тържество:

рожденичката Ивайла

Ивето, Оги и тортата

# 269
  • Мнения: 3 595
Теди, много ти е сладка рожденичката  Hug

Уини разгледах новите снимки на Аличка, на плажа сте много готини, а за нея половин бански я прави убийствена мацка  Whistling

ТУй мъжете не са хора  Rolling Eyes няма такива колики просто  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт