2 години прави вече СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 14 086
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Честита ВТОРА годинка на днешните рожденици МАКСИ, ВИКИ и ТОНИ!!! За растат здрави, усмихнати и щастливи деца!

Честито и на именичките Симона! Да си носят името със здраве!

tedi_b Много са ти сладки дечицата!

Ето че дойде и септември, който за мен е най-натоварен откъм празнуване на РД Flutter, освен Леда, рожденички са и три мои много близки приятелки и децата на три приятелски семейства ooooh!

# 271
  • Мнения: 1 599
Теди, много сладка Ивето  Hug
Галче,  и на мен много ми липсвате бандата Cry Въобше - онова време!  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 393
Честита втора годинка на днешните рожденници!! Да растат здрави, силни и много усмихнати!!  ura  ura newsm59 newsm59

Честито и на всички именници! newsm67 newsm67

Иви, нашите колики ги морихме със Саб симплекс много успешно и при баткото и сега с Митко, може да пробваш ако искаш Wink Дано по-бързо да му минават Heart Eyes
tedi_b, чудесна рожденничка и торта  Laughing
Марис, а Ади като тръгне на ясла ти ще започваш ли някаква работа там?

# 273
  • Мнения: 1 599
Kemy, мисля малко да си почина, че буквално от 2 години нямам един ден почивен  Mr. Green А пък и тук градините са до обяд, та аз ще го взимам в 12,30
за коликите и аз съм супер доволна от сешоара  Mr. Green иначе Лефакс най много давах

# 274
  • Мнения: 398
МИли мами - на патерица- да са ви живи и здрави рожденичетата - Ивайличка, Максим, Виктория, Тонислав, Итън-Ноа, Калид, Ивана, Никола -да растат здрави, умни и много щастливи   bouquet  bouquet  bouquet

Теди - Ивето е прекрасна - да ви е жива и здрава Hug Hug
Галче и на мен ми липсва това време Hug

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Здравейте, момичета! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИТЕ НИ СЛАДКИ РОЖДЕННИЦИ!   bouquet От страх да не пропусна някой, няма да изброявам  Embarassed
Теди, и аз да кажа, че и двамата са много красиви  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Аз приех една нова работа, която от тук нататък ще заема цялото ми ежедневие (и еженощие). Предложението беше много предизвикателно и се съгласих въпреки притесненията си как ше се справям с Габи. Още в първия ден на новото място (в петък), ми се  обадиха от яслата, че пак е повърнал  Crazy за 1/2 час се организирах с детегледачката, която за щастие беше на разположение  Praynig Успоредно ще работя и моите неща, з'то не мога да приключа с всичко изведнъж.  тъкмо се бях ПОнавила за второ дете... Mr. Green Сега ще трябва да поизчака.

Все си мисля, че ще успявам да канализирам всичко и ще се справям  Praynig
МНОГО ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 823
Привет!  Hug

По-късно ще пиша повече, сега само набързо да почерпя послучай сватбеното тържество на брат ми Simple Smile Беше много весело!  Hug Hug Hug

Ето малко от снимките http://pepasp.multiply.com/photos/album/10/Svatba

Да се похваля, че и вчера ми пристигнаха резултатите от изпитите в университета и съм супер щастлива - взела съм гиии  Grinning Но, започва нова учебна година, та имам още доста изпити да мина, докато завърша Simple Smile


# 277
  • Мнения: 398
ПЕпа - честито  за изпитите    bouquet
А снимките от сватбата на брат ти са много хубави, много хубава двойка - всичко най-добро на младоженците и на роднините    bouquet
АниК - честито и на теб за работата, дано си заслужава и не се преработвай много - то на нас и 10 дини под мишница са ни малко, дано Габче е добре !

# 278
  • Мнения: 823
Сега имам малко време Simple Smile

Честито на всички, малки и големи, които са празнували тези дни! Здраве и щастие ви пожелавам от все сърце!  Hug

АниК, честито за новата работа! Всяко начало е трудно, но съм сигурна, че ще се справиш страхотно! Ти си изключително организирана  Hug Целувки и много, много успех ти пожелавам  Hug Невероятна си!   bouquet  bouquet  bouquet

Теди, дечицата са ти много сладки. Голямо и хибаво момиче е станала Ивайла вече  Heart Eyes Hug

За сешоара да кажа, че при Тео вършеше чудна работа и без да е насочена въздушната струя към него. Достатъчно е да чува шума и заспиваше бързо, бързо  Mr. Green

Трябва да приключвам.

Лек и слънчев ден   bouquet

# 279
  • Мнения: 393
Честито на днешните рожденници!!

Пепа, много лъчезарни младоженците, едни такива непринудени, много щастие и дълъг семеен живот от нас!! Ама и кумовете не лъжат Mr. Green А снимките все едно са от някое списание, особено последните с Тео Heart Eyes Heart Eyes
Марис, вярно е че и от почивка има нужда, а и от нови набези по моловете Mr. Green
Дано бързо се адаптират дечицата в яслите, че и за мамите да е по-леко Hug

Хрумнаха ми 2 заглавия за нова тема:
Чудни торти, игри и балони радват ДВЕгодишните СЕПТЕМВРИйски бонбони!
Весели и шумни празненства бележат втората годинка на СЕПТЕМВРИйските деца!

Хубав ден на всички и успешна седмица!  bouquet
Стискайте ни палци утре -първи ден в яслата Praynig

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Пепе, много сте хубави всичките, но ти и Тео най-най... Heart Eyes Колко ти е пораснала косата от онзи път в Южния парк  ooooh! (преди година и нещо...) Младоженците изглеждат много щастливи, весело е било май  Hug
Кеми, стискам ви палци утре  Praynig Ти се дръж като мъжка майка, никакви сълзи пред детето  Peace

# 281
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет и от нас,
много благодаря за пожеланията /Мариска  Heart Eyes/
Честито на всички малки и големи именници и рождениици ,които сме пропуснали
Ние сме с гости от 2 седмици и затова не ми остава много време да пиша....снимки мислех да ви пускам ,но днес количката на Макси падна в едно езеро  Embarassed Joy и апарата сега е на винтчета и части на кухненската маса , барабар с мобилния ми телефон, на Макси част от подаръците от вчера  /количка с дистанционно и една калинка,която пееШЕ и свиреШЕ/...та сега в нас не се живее...аз съм побесняла просто и сега ще изръчкам нета за да си търся нов апарат, защото в четвъртък отиваме в Копинхаген  с кораб и хич и няма да тръгна ако нямам фото с мен  Naughty
та тъй........засега не сме за пред хора  Laughing

# 282
  • Мнения: 1 599
Деатка, при вас е весело Simple Smile хайде да си тръгват гостите, че да идваме и ние  Joy
Пепа, булката ме изкефи с това боне Simple Smile много щастие и разбиртелство им пожелавам. А ти и Тео сте прекрасни  Hug
Аник, ти ще се стопиш още повече с тази нова работа, бе жена. Ама успехи ти пожелавам де Simple Smile и браво за мислите за второ, я виж Габчо какъв ми е сладурко Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДНЕШНИТЕ МИШОЦИ - Итън, Калид, Ивана И Никола! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО РАДОСТ ДА НОСЯТ НА МАМА И ТАТИ




# 283
  • Мнения: 3 595
Честит Втори Рожден Ден на Итън-Ноа, Калид, Ивана и Никола!

Кеми Саб Симплекс не помагат и Миликона не помага, и хомеопатията като са твърде силни и тя не помага...утре се надявам да оправим сешоара, защото не знам  Crazy
Къде тръгвате на ясла  Shocked

Ани честита нова работа  Hug

Пепи честити ви младоженци и взети изпити Heart Eyes Всички сте толкова хубави!

Деска погледни от добрата страна на нещата ще си имаш ново фото  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 823
Честит рожден ден на Йосиф на мама Лидиана, Георги на мама Тоснеса, на Меглена и Мартин!

Деси, и аз като Иви да кажа - гледай от добрата страна на ситуацията  Hug

Кеми, никакви сълзи, никакви тъжни настроения  Naughty Макар и да плачат първите дни или седмици, то в един момент ще им хареса толкова, че няма да може да си ги приберем от градините. Пък и за децата е много по-добре да са в компания на връстници. Тео вече има толкова енергия, че аз по никакъв начин не мога да му насмогна на игрите. Утре и на нас ни е първи цял ден в градината... Знам, че ще плаче, но трябва да минем и през това. Успех ви пожелавам  Peace Hug Hug  bouquet

И благодаря за милите думи и пожелания за сватбата на брат ми и сестрата Simple Smile. Много весели бяха всички, наистина  Hug 

Лек ден ви пожелавам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт