2 години прави вече СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 14 119
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 183
Здравейте , Момичета Simple Smile
Много благодаря за пожеланията за Рожденния ден , само че аз едва сега успях малко да седна на комоютъра , все пак първите дни се опознавахме с бебока Simple Smile сега спи , но очаквам всеки момент да се включи тъй като отдавна хапваше Simple Smile Ние сме изцяло на кърма , малкия мъж направи най - големия подарък на мама за Рождения ден като започнахме да хапваме само кърма Simple Smile А ето ни и нас Simple Smile
Това сме ние Simple Smile
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=163155
Ника е rosemadder , парола lybov

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
лелееее, аз пък се разплаках, толкова е хубаво, че си имаме бебче.

Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
ИВИ, МИЛА, БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ С ДВЕТЕ СИ СЪКРОВИЩА. МАЛКИЯТ ЮНАК ДА СЛУША КАКАТА, А ТЯ ДА ПОМАГА НА МАМА БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ!!! ХИЛЯДИ ЦЕЛУВКИ
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Rose, нещо не се отварят снимките, но пак ще пробвам. Нацелувай малкото мъжле  Hug
Sunny, весело изкарване  Peace
Искам и аз отново на почивка  Mr. Green

# 62
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Rose, много сте сладки всички. Да нагушкаш Ванко от нас. Hug
Чакаме още снимки. Laughing
Sunny, приятна почивка и много щуреене. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 823
Съни, приятна почивка  Hug

Розе, толкова е сладък малкият мъж  Heart Eyes Heart Eyes Имаш си прекрасно, съвършено бебе   bouquet  bouquet  bouquet Много да ви радва, както и вие него Simple Smile

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Rose, Ванката е страхотен сладур, много е оформеничък  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Ето малко снимки от нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163770 - бяхме в Южния Парк в неделя с NinaKM и Вики (сигурна съм, че тя няма нищо против да покажа този хубавец  Hug). Пък той колко говори  ooooh! Едни смислени ги реди, направо ме убива  Grinning

P.S. Снимките са от телефона ми, та не са тхе бест качество  Embarassed

# 65
  • Мнения: 823
Много сте готини, АниК  Hug Определено изглеждаш чудесно с новата прическа  Peace Предай поздрави на Нина и Вики  Hug И той е станал голям и хубав мъж  Heart Eyes

# 66
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
 Laughing Laughinganik, и аз това исках да кажа. Поздрави на Нинка  и целувки на Вики. Скоро си мислех за тях. Heart Eyes
И понеже стана въпрос за говорене - Лазар е изключително "тежък" за проговаряне. Sad Само отделни думички и то неясно. Всичко разбира, слуша ни какво си говорим и е явно, че ни разбира, но предпочита да " Ъ-ка". Simple Smile Чакам с нетърпение да започне с изреченията.
И още нещо, не иска да чуе за гърнето. Ако благоволи да седне, седи известно време, после става и свършва работата в памперса. Чудя се как ще се справим. Но поне вече сме без биба, шишета и пиене на сокове през нощта /което беше кошмар за мен и вредно за него/.
Хайде, лека от мен. Heart Eyes

# 67
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ИВИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЧЕСТИТО МЪНИЧКО МИШЛЕНЦЕ. БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ. ЦЕЛУВКИ НА КАКА И ТАТИ, А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
охххх как се развълнувах , хем знаех че е родила вече  Hug
розе- малкия мъж е просто разкошен  Hug Hug
аниК- поздрави Нина и я ръчни да пише дееее..Габче и Вики са прекрасни...а ти си станалаааааааааааа просто пу пу пу ..няма да казвам нищо..тия моркови дето ги хрупаш са си казали думата  Hug
ния- Макси също говори много но на неговия си език и има около 20-30 думички които му се разбират, иначе всичко разбира и изпълнява,,, с гърнето сме на вашето ниво  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 393
rose- малкия е страхотен Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesОще веднъж да е жив и здрав и много да ви радва Hug

Иво днес е спал от 1 до 5 следобяд ShockedСега все още не си е легнал, пратих ги с баща му да се къпят и ще направя опит да го сложа да спи-макар,че не виждам никакви признаци на умора в него ooooh!

АниК-много готини снимки.Новата ти глава е супер-свежарка Peace

# 69
  • Мнения: 358
Розе, наистина ти е много хубаво бебчето! Бъдете живи и здрави! Аник, прическата ти отива  много! А с това говорене ooooh! И Лилия не ще- докарахме го до двайсетина думии. Не знам. То поне да започне да си ломоти там нещо негово си, а тя съвсем малко. Предпочита да си мълчи. Интонационно има всякакви вариации на гласните, абе Рангел така не съм го мислила. Ще се види септември на яслата дали ще се поотпусне сред децата, ако съвсем не се стресне от промяната.

# 70
  • Мнения: 393
Rose, да ти е живо и здраво това малко ангелче Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesПрекрасен е, направо се просълзих Hug Ама колко е мъничък в сравнение с легърцето, като че ли забравих кога и Митко беше толкова мъничък Laughing
Аник и аз да ти кажа- изглеждаш супер Hug И Габчо, де, особено с халатчето много ми хареса Laughing
deata и nia905, и ние сме доникъде с гърнето, направо ме е срам вече Embarassed
За говоренето съм писала май, не помня вече, но Митко почна буквално от 1-2 седмици много да говори, всичко повтаря и се мъчи да прави изречения .Не се тревожете и вашите ще почнат така изведнъж , сега трупат материал в малките главички Laughing
Вече нямам търпение да видя и бебчето на Иви Laughing
Лека нощ и хубав уикенд Hug

# 71
  • Мнения: 5 393
Честит рожден ден на Теодор на мама Jul !
 newsm59 nbirthday newsm67 Tada

Да е жив и здрав, да радва мама и тати, да расте весел и обичан!  ura  ura  ura

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ivy, да Ви е честит най-новия член на семейството. Да расте много здрав и щастлив! Целувки и бързо възстановяване!
Леле, кога дойде ред и на номер две  ooooh! Варненки излязоха по-смели  от нас  Peace

Честит Рожден Ден на Теодор! Много здраве и късмет!


Ани, мерси за снимките! Вики е одрал кожата на майка си  Hug

Нашата госпожица вече ще направи 1 седмица на село. С баба й са самички, за сега са си екстра. Рали търчи нагоре-надолу, има си нови другарчета, е, сеща се и за мама  Grinning а на мама й е кривооо ... ама найсе трябва да свикваме и с тия неща  Peace

Еци, страхотна е стаята  Peace Този сайт съм го виждала но не знаех, че ги има и в БГ. Като направим къщата може да вземем от там детската  Peace

# 73
  • Мнения: 5 393
Добро утро,момичета Hug



Тайги-напълно те разбирам,и аз бях така.Иво се забавлявал до безкрай, а аз.....  хем си почивах, хем ми се ревеше. Crazy

Ще ходим с едни приятели на тяхната вила някъде до Кюстендил за Събота и Неделя, та сега трябва да почна да приготвям багажа.
Желая на всички приятни почивни дни.  bouquet Heart Eyes Hug

# 74
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Добро утро и от мен! Ние имахме тежка нощ. Лазар се въртя като пумпал, будеше се през час, стене, мрънка. Оказа се, че го боли коремчето, към 4 имаше разтройство. Почти не спахме до сутринта. Аз се притесних, защото преди две седмици кара гадния вирус - температура + разстройство. Дано не се повтаря отново, че детенце се измъчи. Аз пък съм на работа и като не ми е пред очите, съвсем се притесних. Cry
taigi, винаги се чувствам неспокойна, когато Лазар е при родителите ми, мъчно ми е и ми липсва. Те се грижат много добре за него. Странно е, че Митко не го мисля толкова. Голям е вече и няма толкова голяма нужда от мен, докато дребният сякаш е все още част от мен. Grinning
Благодаря за успокоението по повод говоренето и гърнето. HugСякаш не се притеснявам, но все по-често се "вглеждам и ослушвам" в Лазар. Майки. Laughing
И най-важното: ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА ТЕО И НА МАМА ДЖУЛ newsm59 happy bdЕДИН ЩАСТЛИВ И ИЗПЪЛНЕН С УСМИВКИ ДЕН! МИЛА ДЖУЛ, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт