Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 228
Честит имен ден на всички именнички!   bouquet

Гледах снимки, всички сте много хубави.
Пък за два дни как успяхте да изпишете толкова, едва ви изчетох ...

Добра, недей баш с маршрутка пък ти ... по - добре с трамвай и автобус, според мен, те маршрутките и карат като откачени ... (аз затова още си шофирам) ... Иначе се посмях и аз на каръщината ти  Simple Smile

За подуването на ръцете - аз отдавна съм махнала всички пръстени, халки и прочие ... Иначе не ми се ще да ги режа ... Понякога са ми като кюфтета ...
Мирама, от Ген. Данаил Николаев, по кръговото на Сточна Гара, тръгваш по Левски, първата възможна вдясно (Св. Кирил и Методий) и излизаш право на Фемина.
Паркирането - по Дунав нагоре, по 11ти Август все се намират места, ако не, не съм съвсем убедена, ама мисля че точно срещу Фемина имаше платен паркинг ...

Аз като гледам съвсем ме налегна работа послендите дни  Sad Даже се сдърпах сутринта с един любимец колега по повода ...  Blush
Ай да се оправят вече сами  Crossing Arms (имах доброто желание да им оставя добра тестова система в лицето на мойта машина, с две операционни системи, съответно два сървъра, ама не успях да ъпгрейдна както трябва до последни версии и т.н., защото само чакат наготово, я да си ъпгрейдват сами  Naughty)
Оф, ще трая още 2 дена, ще си събирам личния багаж, ще си трия личното инфо и ще съм съм със слушалки на ушите. Няма да работя повече  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 34
Пу и аз да се запиша Sunglasses
Честит имен ден на всички Мимета!Иначе ви чета с удоволствие, ние също вече купихме кошарка. От сгъваемите на Чиполино. На две нива и отделно матраче. Има даже и комарник.
Вече нямам търпение да свършват тези жеги, сигурно и на вас не ви действат добре. Ами това е от мен.

# 17
  • Мнения: 27
пу и аз в новата тема... Бре мама днес има рожден и имен ден. Какво да й купя  Thinking Не мога да го измисля, да му се не види.... !!! Ай утре на лекцийка, пак да творим щуротии  Party

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 17:34 от polly1234

# 18
  • Мнения: 22 436
Рали, мерси много за упътването. ))) И аз така мислех да постъпя. ))) А и предният път видях, че има платен паркинг малко над Фемина.- )

Неве, честито за кошарката, със здраве да си я ползвате. ))))

# 19
  • Мнения: 1 572
Хей хей хейййййййййййййй нова темичка си имаме! Ха да ни е честита и голямо тенкю на майстора Ивон  Hug

Аз ся да докладвам. На обяд поръчах от сайта на папагала козметика СебаМаед и в 17ч ми звъни куриера, че ме чакал пред входната врата  ooooh! Аз естествено не си бях в къщи щото не очаквах такава скорост от тях. Добре, че поне бях на близо та момчето ме изчака. Иииииии сега много се кефя - беба има сапунче за дупе, шампоанче за косичка /то дали и 2 косъма ще има на главата ама хайде/, измиващ гел за тяло /нещо като душ гел, но специален за 1вите месеци/, мокри кърпички за дупе и крем за тяло за след къпане. Кремчето против подсичане го взех на друга марка - Бочко, че нали го хвалихте тук.
Сега какво ли ми остана  newsm78 пудра за дупе нямам и не знам каква да търся, и антисептична пудра за пъпче. Гледам в Пигги`с Хаус имат някви специални разтвори за пъпче, но като чели не ми вдъхват доверие. Вие какво ще кажете?
Всъщност и памперси не мога да избера  Rolling Eyes То марката едно на ръка, ама и килограмите! Има такива за от 2 до 5кг по 44 бр. в опаковка - май бяха на Памперсс. Има и други от 3 до 6 кг. Ха сега де?
За подготовка на зърна готовите кремове са много скъпи, мисля да си купя чист ланолин от аптеката - така ни препоръчаха от училището 9М. Чистата форма била по-добра и стига 1 месец преди термина да се мажеш. Инъче пак от прасешката къща си взех подплънки за гърди + еднократни гащички и двете  полски; мокри кърпички за кърмачки на Чико.
Днес си взех болничния, нямаше проблеми. Измерихме и бебка пътьом - 1500 гр.  Hug на мама хубавицата! Точно в норма си вървим  Grinning

# 20
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ВАРНЕНКИ!
Разгледах снимките от срещата , големи сладурани сте!

 Утре на лекцията се очертава да сме голяма агитка! newsm44 Нашествието на Октомврийските мами ! newsm68
Ивон
Надя
Geriing
Ushco
Dobra
Mpulle
Poli1234
Bulechka
и аз разбира се ! Wink

Айде чао , стига толкова бачкане! Утре с някои от вас ще се видим!

# 21
  • Мнения: 157
dobra , хайде да ни светнеш и нас как точно се употребява този ланолин - маже ли се, по колко пъти и т.н.

Аз пък нали съм любопитна, още ме гложди кой беше среднощния Октомври07??? Tired

# 22
  • Мнения: 27
Привет слънчеви мами и от мен.... Да са живи и здрави всички носещи прекрасното име Мария.
При нас нищо ново. Другата седмица сме на леля доки. Ще докладвам тогава колко сме пораснали и как ще раждаме, че не знае все още. По принцип съм за естественото раждане, но имам правена операция на едното оче и трябва да се консултирам с офталнолог. Ами това е май за сега.  smile3533
Нека ви е слънчево, цветно и нежно....

# 23
  • Мнения: 1 572
dobra , хайде да ни светнеш и нас как точно се употребява този ланолин - маже ли се, по колко пъти и т.н.

Аз пък нали съм любопитна, още ме гложди кой беше среднощния Октомври07??? Tired
Ланолина се маже както и всеки друг крем - зърната и около тях. Колко често  newsm78 предполагам 2 пъти на ден си е повече от достатъчно за самата подготовка. Нека Ивон каже повече, че тя ходи и на другото училище МА-МА и там може да са казали повече.
А октомври07 би трябвало да е тя - Ивонката  Grinning

# 24
  • Мнения: 285
Здравейте всички! Докато се усетя и..... имаме си нова тема! 
bouquet За всички празнуващи днес! Вчера ходихме на Доки и вървиме със дълги бедра - около седмичка напред, другото ни е в норма.
Добра, а ланолина как точно действа? И къде се намира къщата на Прасето? Он лайн или е реална?

# 25
  • Мнения: 1 572

Добра, а ланолина как точно действа? И къде се намира къщата на Прасето? Он лайн или е реална?
Прасешката къща е реален магазин - грубо казано се намира зад затвора. Инъче виж в сайта им - имат карта http://www.piggyshouse.com/
А ланолина се купува от аптека. Как точно действа ли ... ами омекотява зърната, после пречи на напукването и възпаляването им. Разбирай, че се ползва и после след като започне кърменето. Той е основната съставка на всеки един от готовите козметични кремове за зърна, само дето те струват от 20лв нагоре за тубичка. Стария метод - триене на гърдите с груба хавлиена кърпа е тотално отречен!!!! Сега казват, че е дори много вреден, защото отстранявал някакви образувания по гърдите и това водело до производство в организма на окситоцин /май така се казваше/ . Та можели и контракции да се предизвикат с този бабешки метод  - опасна работа - не пробвайте.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 524
Взехте ми здравето днес в тази жега, та кат се прибрах си поспах.
Много срамежливи тез мами бе, гледаме пред църквата се събрал военноморският оркестър, едни хубави младежи с бели униформи, чистички, спретнати, и аз естественно има викам, хайде мами да ходим да се снимаме с тях - не искат да мръднат тез бивши девойки, още ме е яд, щеше да е хитова снимка. Там имаше и камери и журналисти, после сигурно и по жълтата преса щяха да дават ,парада на октомврийските бременилки  Joy  Joy, по улиците често се чуваше след нас възклицания от сорта на леле, малеее, видя ли???, а в бебешорските магазини да си призная не ни обръщаха почти никакво внимание.

Добра, мерси за инфото за ланолина, ще видим дали ще го запомня докато се върна до софия, че напоследък името си забравям, та за друго не говорим. Купиха ли ти днес телефон??

polly1234 купи и някакво бижу, поне моята мама обожава такива подаръци.

# 27
  • Мнения: 276
Лелеее нямам въздух.....толкова се изморих с тия тапети че направо заспивам!
Абе много пишете бре хора!
meggyv а защо поне ти не се снима с тях!Еееее аз пък се клех във тебе!
dobra честити придобивки за бебка!Утре ще снесеш по-пълна информация за покупките! и какви са тез акробатични номера с флик - флак дето ги правиш???Направо ми събра очите  #Crazy
Аз така преди години паднах от влакчето дето обикаляше Плевен защото даскалката ни викаше и аз нали съм най-примерна ще скачам и...пууууф и само облак прах.......после станах догоних влакчето и пак се качих! Joy е толкова са ми се смяли приятелките а аз лижех рани!
polly1234 да ти е живо и здраво мамето и много да ти помага!
Neve и на теб честита кошарка дай снимчици да я видим!А за жегите да не говорим че сега ми е още по-топло отколкото в големите жеги!
Jenna благодаря ти! Много съм готина на снимките днес ходих да си избирам пози и аз си избрах всичките! като станат утре готови ще ви ги покажа! А Ивон колко съсредоточена е излязла на снимките... Shocked
Преславче знам си аз че ще стискаш палци  newsm10
ще пробвам да ви пусна снимка от тапетите ама те още не са довършени ама да ги видите!

# 28
  • Мнения: 1 305
Айде в албумчето и да ни видите и нас мама тумбалана и мишко. Днес като ходихме до манастира и се снимах пред вратата че само с това гащеризонче нямам снимка а вече ми омаля  ooooh!

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
ЗДравейте пак!
Вчера влизам в магазина и гледам патладжан,викам си край ядеми се и си купих.Та до преди малко го пържих и сега така се надумках ooooh! ужас.
Надя 73, и на мен много ми е жега,хем климатика пуснат,дано се поразхлажда вече.
Забравих да кажа,че и торта на дребния правих днес.Абе работна булка Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт