Ръчен апарат против хъркане- имате ли мнение?

  • 24 695
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 85
Глориа78, много ти благодаря! Hug Ще го купя задължително и дано вече да спя спокойно!  smile3524 А една опаковка за колко време стига? (в този сайт пише, че около 3 седмици може да се използва една опаковка...дали е така?  Thinking)

# 16
  • София
  • Мнения: 39 770
Апарата силно ме съмнява. Аз идеално изземвам свойствата му. Ръгам в ребрата и хапя Simple Smile
Спя известно време спокойно само ако заспя преди съпруга ми.

# 17
  • Мнения: 67
Имам нужда от инфо за възглавницата, че със спрея няма да пробия, моя е Тома неверни, ако не изписано от лекар нищо не приемаме, а хъркаме като за световно.

# 18
  • Мнения: X
Да ви кажа малко се поуталожиха нещата ЗАЩОТО СПРЯ ДА ПИЕ БИРА!!!!!!!!!Да му се не видеше и бирата-пиеше по 2 литра почти на ден и после елате да видите-надига одеалото от хъркане Whistling Whistling Whistling
Сега се понася положението-прохърква малко,но като го сръчкам се обръща..Я вижте ,ако пият бира,да я спират веднага!

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз да се похваля, купих си тапи за уши, помагат ми много!! А спя леко като заек, всичко чувам по принцип, но с тях - нищо!!!
Само дето е малко гадничко докато се наместят, а понякога ме сърби от тях, но е за предпочитане пред гадното хъркане!

# 20
  • Мнения: 255
Глориа78, много ти благодаря! Hug Ще го купя задължително и дано вече да спя спокойно!  smile3524 А една опаковка за колко време стига? (в този сайт пише, че около 3 седмици може да се използва една опаковка...дали е така?  Thinking)

Да така ,спрея се пръска преди лягане -3 впръсквания и е много икономичен,не съм засичала като период за колко време стига ,но е повече от месец.
Със сигурност при моя мъж има ефект и сега мога спокойно да спя.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
Момичета, а какви са съставките на въпросния спрей?
Питам, защото моят мъж е алергичен към много билки и ме е страх да не вземе да направи някаква реакция към някоя от съставките в спрея Confused

# 22
  • Мнения: 153
Глориа78, много ти благодаря! Hug Ще го купя задължително и дано вече да спя спокойно!  smile3524 А една опаковка за колко време стига? (в този сайт пише, че около 3 седмици може да се използва една опаковка...дали е така?  Thinking)

Да така ,спрея се пръска преди лягане -3 впръсквания и е много икономичен,не съм засичала като период за колко време стига ,но е повече от месец.
Със сигурност при моя мъж има ефект и сега мога спокойно да спя.

да, наистина има ефект (моя мъж си го пръска и бях рахат и спях) - но когато спрея свърши пак е същото!

# 23
  • Мнения: 329
Просто ме развеселихте Joy Лошо е, когато човек спи леко, а истината е че може и вие да хъркате, но няма кой да ви каже  Laughing От дете имам проблем, махнаха ми сливиците, но и до днес мъжът ми, който хърка и става по няколоко пъти нощем ми казва, че и аз не отстъпвам. Кажете, какво е решението, виновни няма ? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 104
Оооо, и аз хъркам и не го отричам.
Само че мъжът ми спи толкова дълбоко, че и бомба да падне, няма да се събуди, а аз спя леко и от най-малкия шум се будя (особено откакто се роди детето и малко или много все съм си нащрек нощем за разлика от него Twisted Evil ).

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Дайте малко инфо за възглавницата и спрея-откъде?
Наистина алкохолът отпуска мускулите на гълтача и хъркането се усилва,моят като е пил много хърка.

# 26
  • Мнения: 329
Изненадана съм за бирата, но истината е че и аз пия от нея, може и да има връзка. Не знам за какви количества алкохол става дума, но всички почти пишат, че мъжете им пият.

# 27
  • Мнения: 440
 И аз да питам за възглавницата - това не беше ли фирмата ,която предлага препарати за чистене на билкова основа.

# 28
  • Мнения: 2 032
Ръчното средство за хъркане не се ли нарича лакът между ребрата?

http://www.lolov.com/frames/container/info/faq/throat/snoring.html

# 29
  • Мнения: 289
На съпруга ми му действа спрей "Snoreeze" - стига за месец. За момичетата от София - купуваме го от аптеката в Халите. Пробвали сме и няколко други английски и американски марки спрейове, но без успех. Явно при всеки е индивидуално. За съжаление тук този спрей не сме го намирали и затова мина на някакви билкови таблетки, които също действат. За мен тапите за уши са само временно решение, не е удобно да се спи с тях постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт