Ръчен апарат против хъркане- имате ли мнение?

  • 24 700
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 332
Апарата за ръка е добър,но само ако не се свикне с него.Демек първата една седмица има резултат,а после си зависи от човека.Електронните инпулси си усилват,така,че ако по натам не усеща му го засили.Моят мъж го ползва доста време.От около няколко месеца спи нощем на 2 възглавници/височки/ и от тогава не му чувам гласчето   Laughing

# 46
  • Мнения: 4 292
Оф, не знам какво стана напоследък. Аз ли много леко спя, той ли все по-често взе да хърка, ама взех да не издържам. Никакво ръчкане и щипане не помага - след точно две минути се почва отново. Дори и за момента да не хърка, аз не мога да се отпусна да заспя, а го дебна кога ще започне пак.  Mr. Green Най-лошото е, че дори по-тежкото дишане ме дразни вече.  Twisted Evil
Ето - и сега го чувам как хърка, мисля да се ориентирам към хола.

# 47
  • Мнения: 19
  Ужасно е, вече едва издържам, а като го сръгам се сърди че не можел да спи от мен .... представяте ли си  Sick това вече ми идва твърде много  #2gunfire. Някои от вас пишат че бирата е виновна или пък ниската възглавница, при нас не е така.  Мисля си че цигарите оказват сериозно влияние ...  newsm78 , но в това отношение няма човек които да може да ни повлияе. И сериозно смятам да потарся тоя спрей и дано има ефект, стискаите палци.

# 48
  • Мнения: 215
Против хъркане е препоръчително да се спи по корем. Казват, че има ефект.

# 49
  • Мнения: 247
Мъж ми скоро не е хъркал, но имаше един период, в койнто ревеше  като мотор на трактор насред августовска кампания. Бе то не бяха звуци, то не бяха извивки и подсвирквания с нос, да се чуди човек до какво е легнал - до мъжа си ли или до извънземно. Относно ръчния апарат за хъркане нямам мнение, но с ръчен ПРЕпарат мога да го изцеря качествено! Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 8
Да ви кажа на моя колежка й донесоха някакви лепенки от холандия, които се слагат на носа преди лягане. нямам представа дали действат и дали ги има тук, ама ще разпитам...

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
А ЗА ВЪЗГЛАВНИЦАТА НИКОЙ НИЩО ЛИ НЕ ЗНАЕ????

# 52
  • Мнения: 213
И за апарата и за възглавницата имам мнение - не помагат особено (нито по отделно нито заедно). Към апарата се свиква и затова моя мъж го ползва на почивки и за няколко дена има ефект. А възглавницата със сигурност не му действа. 

# 53
  • Мнения: 71
Ръчното средство за хъркане не се ли нарича лакът между ребрата?

Peace Mr. Green или два  Whistling 

Една вечер, преди 10-тина годинки  ooooh! се събуждам от някакъв шум, ама ужасен, абе хъркане е, но нещо различно от редовното. Заслушвам се. Половинката хърка отдясно, брат ми от другата стая и за капак, кучето отляво на леглото!!!!  #Cussing out Е не издържах - станах - развиках се, разсъбудих всички, легнах и си заспах като бебе. Те да се оправят!  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 378
аз върша същата работа , като този апарат, чуя ли мъжо да хърка и го ръчкам ръчно а не с импулси  Mr. Green
немисля че има смисъл от него, защото когато апарата го чуе , със сигурност ще съм го чула и аз  Crazy
  Joy и аз така

Общи условия

Активация на акаунт