Новини за катастрофата причинена от Максим Стависки

  • 26 947
  • 686
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 002
има разлика между мозъчна смърт и кома ...
двете са различни неща ... говоря по принцип , не знам какъв е случаят ..

# 646
  • Мнения: 1 002
Интересно е какво ще стане, ако му дадат условна.

В някои форуми ще има радост, в други ще се плюе, но мисля, че нещата ще спрат дотам.

Докато някой известен повтори, и пак изпишем Н-на брой страници дали е виновен или не чак толкова...
а , убедена съм , че няма да влезе в затвора ...
абсолютно съм убедена ..

# 647
  • Мнения: 10 345
Възмотена сам от направените исказвания по темата-никoй не казва че стореното от Максим е хубаво, нито се опитвам да го защитавам, дори не ме интересува И спортния му принос за България,но толкова злоба, ненавист И презрение са нечовешки. От всичко чуто И прочетено до сега никъде не видях че той иска да избяга, да
се покрие или да вини някой друг, нито пък очаква някой да го защити, също така И никога не видях арогантно поведение от негова страна. Дал си е ясна оценка на стореното И е не по-малко съсипан от потърпевшите. Защо всички изопачават случката, изказванията му, поведението му. Хора, осъзнайте
се – вярно е че И аз мога да загубя близък, но И близък може да е
прiчинител на такава трагедия, утре може да е всеки един от нас, наш близък, наше дете, родител и.т.н. Моят коментар, а И на всеки един от нас трябва да бъде само един-съчувствам на всички в тая трагедия И да замълча.  Максим има кой да го съди, но не И ние простосмъртните. Просто да се молим да не сме на негово
място.

# 648
  • Мнения: 1 002
ами да разпуснем съда тогава , щом има господ , защо тогава има съд , прокуратура , полиция и т.н.  ?

нека я подкараме през просото , и да чакаме някой ден да има възмездие ...

максим не е ли простосмъртен ? богоизбран ли е ? какъв е ?
 тия медали нищо не значат , чак ме дразнят вече тия медали , и не са и донесли кой знае каква слава на България , донесли са радост на феновете , но айде да не се превземаме с тая слава .

# 649
  • Мнения: 524
И е не по-малко съсипан от потърпевшите.
С една съществена разлика, потърпевшите никога няма да прегърнат детето си, любимия, брат си. Максим ще продължи да живее и с времето може и да забрави за случилото се, а потърпевшите ще живеят до края на дните си, с огромната си мъка.

# 650
  • Мнения: 502
Vici75,изказването ти  е малко...,как да кажа...крайно/така ще се изразя/.
В смисъл,че никой от тази тема не се опитва да съди Максим,но в крайна сметка виновния си е виновен.
Той може да не си придава арогантен вид и всичко изказано от теб в поста ти,но го прави само заради публичността на случая.
Всички ние за съжаление сме наясно как стават нещата в България,ако си публична личност със  "смирение"  и яко кинти за условна присъда #2gunfire/срам ме е,че съм българка направо/!
И какво значи,че не е по-малко съсипан от потърпевшите.... Shocked.
Защо не попиташ родителите на момчето и момичето,което все още бере душа....,дали са съсипани на еднакво равнище...Не мисля,че е така.Съжалявам.
 Вярно е и това,че всеки от нас/да не дава Господ/ може да изпадне в неговата ситуация/,но само,ако е пийнал няколко преди това ще е точно същата/....Иначе/пак да не дава Господ/ наистина на всеки може да се случи да причини ПТП,а понякога и с жертви за съжаление...Но моето мнение,че всеки трябва да е с акъла си,особенно  когато е на волана....,и да осъзнава,че от неговото поведение на пътя/висока скорост,необмислени маневри например или упоребата на алкохол/ зависи нашия и на децата ни живот.

И за протокола мога да добавя как се купува условна присъда:При два смъртни случая,2 тежки наранявания/единия съм аз/,алкохол в кръвтта на подсъдимия....Ами 2 години следствено дело,тежки адвокати,купени съдии/на всички инстанции/,платени експертизи,10 години по съдилищата....и най-накрая 50 хул.лв обезщетение за родителите на единия смъртен случай...
Не виждам правосъдие..Няма такова...Всичко е пари..И връзки разбира се
И да ви кажа момичета,най ме е яд за родителите на тези деца,те никога няма да го превъзмогнат,колкото и пари да им датат...
Дано да има правосъдие за Максим,дано...

# 651
  • Мнения: 13 512
има разлика между мозъчна смърт и кома ...
двете са различни неща ... говоря по принцип , не знам какъв е случаят ..
момичето не е в кома.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Разбира се, че трябва да лежи и мисля, че няма да се размине с това. В никакъв случай не трябва да се прощава такава безотговорност. Истината обаче е, че ако не беше популярна личност, но с неговите връзки и пари щеше да се размине с присъдата. За съжаление има много такива примери.
Но непопулярните личности не призоваваха от екрана "НЕ карарайте пили".Неговото е наглост, подигравка....дори и да не беше причинил тази трагедия, пак трябваше да бъде наказан и заклеймен. Ние какво- идиоти ли сме?
Да зарежем Монда, явно хората са му сложили ореола на шампион и не ги интересува, че е убиец.

# 653
  • Мнения: 524
има разлика между мозъчна смърт и кома ...
двете са различни неща ... говоря по принцип , не знам какъв е случаят ..
момичето не е в кома.
Какво искаш да кажеш? Няма никакъв шанс да се събуди?

# 654
  • София
  • Мнения: 1 951
http://dnes.dir.bg/2007/10/24/news2247993.html
Това ,ако не е наглост.
Уж ,бил съгласен на наказание,а сега излиза ,че ще има споразумение.Очаквах го!

# 655
  • Мнения: 4 668
Ето един коментар от друг форум -

НЕКА СЛОЖАТ БИЛДБОРДОВЕ ПО ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ С ЛИКА НА СТАВИСКИ С НАДПИС: ”АЗ КАРАХ ПИЯН И УБИХ ДВАМА НЕВИННИ МЛАДИ ХОРА!!!” ТОВА ЩЕ Е НАИ-ГОЛЯМОТО НАКАЗАНИЕ ЗА НЕГО. Тоя докато беше в алкохолна абстиненция говореше, че ще си понесе наказанието каквото и да е то. Сега като започна да изтрезнява взе да става много умен и да се чуди как да се измъкне.

Ясно е , че ще отърве кожата ...

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Гледам и ще му върнат книжката само след 3г, мъжа ми беше прав. Губя баса. Ще се измъкне сух от водата.

# 657
  • Мнения: 13 512
Потвърждение на думите ми. Леке с пари. И понеже ще му е тъпо хората да го гледат презрително,ще се изнесе от България, за която толкова много милееше и искаше чудеса да сътвори тук.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Потвърждение на думите ми. Леке с пари. И понеже ще му е тъпо хората да го гледат презрително,ще се изнесе от България, за която толкова много милееше и искаше чудеса да сътвори тук.
Даже и не си разочарована, нали? По-добре да се маха, така добре се освини.

# 659
  • Мнения: 524
Ами, какво да коментирам, е``ти и нахалството, пък и 3 години условно, не може ли 3 години в затвора?

Общи условия

Активация на акаунт