Гоблени - 9

  • 41 721
  • 468
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 116
Despina да ти е жива и здрава щерката и много, много да те радва!  Hug

# 76
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Деспина, честит празник и от мен ,да ти е жива ,здрава и много послушна... Heart Eyes

# 77
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Честито на малката принцеса на Деспина, да е жива и здрава, много весела и засмяна, да радва мама и тати мноооооого!

# 78
  • Мнения: 7 803
честит празник Деспина   bouquet

# 79
  • Мнения: 1 111
а не може ли всички поздрави да бъдат в "Календар на събитията",а не тук, защото се получава така,че почти цялата тема за гоблените  е заета от разни поздрави и честитки Rolling Eyes

без да се сърдите,ама лично аз се дразня от това.В смисъл,че виждам например,че са изписани нови 2-3 страници и си представям как някой е показал до къде е стигнал с гоблена,друг е открил нов интересен сайт,трети е задал гобленарски въпрос...а се оказва че всичко  е поздравления,за което си има отделен подфорум

сега знам,че всички ще скочите да ме нападате заради постинга ми,но мисля,че все пак съм права

# 80
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
tuly,нека аз да скоча първа.
Никога не съм влизала в"Каледнар на събитията"и нямам никакво намерение,защото не ме интересува там кой има празник и кой не.Ако влезнеш в последните ми публикации ще видиш че пиша само в тая тема/Гоблени/,много рядко в някоя друга.Почти едни и същи пишем тук,и аз вече така съм свикнала с тях ,че се радвам или се притеснявам заедно с тях.
Не ми се струва досадно и дразнещо ,да се изпишат 2 страници с поздрави и честитки,за колежка която има празник.
А и си мисля че изненадата е приятна когато влезнеш в любимото си "Хоби" и видиш че някой се е сетил да те поздрави,за празника ти или да ти съчувства когато имаш проблем.Та нали за това сме хора .
А за гобленарски въпрос,сайт или готов гоблен си мисля че има достатъчно свободни страници.
Моят съвет е ако те дразнят тези 2 страници просто ги подмини,и си чакай някой гобленарски въпрос..
Сега знам че ще ми се разсърдиш или обидиш,но и аз мисля че съм права./мое мнение/... Hug

# 81
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Кетри, много добре написано. Аз също много рядко поглеждам в календара, просто не се сещам. А аз лично бях трогната когато момичетата се бяха сетили за рождения ден на дъщеря ми, както и за моя. Имам място и време за всичко.
tuly, наистина можеш да подминеш тези честитки. А ето сега ще покажа и аз какво съм направила тези дни: ето тук

# 82
  • Мнения: 7 803
ketri, съгласна съм с теб  Hug
marulka_s, супер става японката  Hug

# 83
  • Мнения: 272
Здравейте! 
Бях писала в една от предните теми, но после изчезнах, та може и да не ме помните. Сега обаче, пак искам да се наредя във вашите редици, още по-ентусиазирана от всякога.  newsm44. Ето какво избоцах през последните 3 месецаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=101327&photo=5и сега съм в голяма чуденка какво да отпочна докато се мъча със Св. Георги, но който все още се надявам да намеря по-четлива схема Praynig
За сега ще се наслаждавам на вашите творби, за който ви поздравявам  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 116
Кетри нямам какво да допълня!  Peace  bouquet

Марулич, Biridonchella    Hug Страхотни сте!  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 786
Despina, честит празник и от мен,  да ти е жива и здрава щерката!
Мarulka, много е хубава японката   bouquet
Biridonchella, за първи път виждам точно тези делфини, я дай повече инфо - готова комплектовка ли са, на коя фирма? Струва ми се, че панамата е тонирана и не всичко е шито а част от фона е щампа, права ли съм или греша?
Гледам, че си шила миниатюрките на Пермин, с какъбв бод са? Виждам че са без контур - виж как са като има се сложи и контура - цък.

# 86
  • Мнения: 7 803
много са интересни делфините  Simple Smile
на тези пермини съм им хвърлила око отдавна. с контур са ми по-симпатични  Peace

# 87
  • Мнения: 5 694
Момичета аз съм готова с Кончето от играта на goblenite.org  Blush
Сега отново ще си подхващам Йерусалимската икона

# 88
  • Мнения: 7 803
pepi_r, успех в състезанието  Hug

# 89
  • Мнения: 5 694
Благодаря!!!, но аз не го възприемам като състезание, а като лично удоволствие  Grinning. По нататък ще покажа какво съм направила, че сега май не е уместно да се показва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт