Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Диетката никак не етрудна за6тото има доста за хапване,но при мен дейстжа доста бавно Thinking
за 10 дни съм олекнала с 4 кг. Незнам дали е нормално ,но ми се иска6е да са пове4ко,но сега мисля да
запо4на "Японското 4удо" тя е по4ти еднаква с БВД но по ограни4ена ж коли4естжото на храната.
  УСПЕХ НА ВСИ4КИ ДИЕТУВА6ТИ  bouquet

                   
                     
                                                             

# 16
  • Мнения: 523
GIGITEN   мисля ,че резултата ти е доста добър,попринцип за всичките 24дни се двалят от 6-8кг,така че резултата ти е много хубав!  bouquetБи ли ми споделила на какъв принцип се основава БВД? newsm78

# 17
  • Мнения: 50
Тази диета наистина е невероятна.Преди 1год.за 1мес.с нея отлабнах 10кг.и ги задържах и до сега.Но ми е много трудно сега да я направя отново и незнам защо.Можеби не съм мотивирана достатъчно....

# 18
  • Мнения: 533
Това ми е любимата диета newsm26 , от понеделник я започвам. newsm64

# 19
  • Мнения: 7 114
а защо млелчните продукти са в забранените храни  Rolling Eyes

Защото така са ги дали  Twisted Evil И хубаво, че за забранени (дебелее се от тях и по мое мнение)  Peace

Тази диета е като диетата Аткинс  Thinking

Направо си е "Аткинс".
Правих я през 2004 г. - по книгата и отслабнах доста, ... не бях яла сладко цели 3 месеца Mr. Green, което е рекорд за мен Simple Smile
УСПЕХ!

# 20
  • Мнения: 1 092
Здравейте,видам че темата е от лятото,но искам да попитам Кисче
какъв резултат постигна с диетата  newsm78 благодаря ти предварително   bouquet

# 21
  • Мнения: 224
Pipi, гледам, че нямаш отговор...И на мен ми беше интересно, но...
Дали пък да не вземем да пробваме този режим  newsm78
Малко ме притеснява пълното изключване на млечните, но за 24 дни все ще изтрая.

# 22
  • Мнения: 1 092
Аз мисля да я започна след Нова година  #Crazy,колкото до млечните храни-четох че за моята кръвна група не се препоръчват  #Crazy  така че може би това е моята диета  Thinking
в друга тема едно момиче сподели,че с тази диета за 26 дни е отслабнало 8 кг.  Crazy

# 23
  • Мнения: 268
Аз съм правила тази диета като родих. За три месеца отслабнах почти 30 кг., които си върнах след това много бързо след въвеждане на въглехидратите в големи количества и отведнъж. Преди много години също отслабнах така - пак с много кг., но след това докато забременях /4 години/ си запазих кг. Бях на разделно хранене и с особено внимание към въглехидратите.
Иначе режима е лесен за издържане и приятен, но на мен ми писна... Успех, а може би и аз ще се включа след празниците

# 24
  • Мнения: 224
Mimi, благодаря ти, че сподели опита си...
Мисля, че с всички диети е така, имам в предвид йо-йо ефекта.
Аз започнах днес - до тук се справям успешно. Хапвам филе, краставици и маслини. Довечера сме на гости, но ще удържа - трябва. А и няма да ми е трудно с този режим - месо и зеленчуци все ще има на масата  Grinning
Дано още някой се включи, по-лесно ще е...

# 25
  • Мнения: 1 092
Saga сега като се замисля,защо ли да не я почна и аз от утре например  newsm78 аз се мъча нещо с плодчета,но уви не става  #Crazy хайде  от утре с теб  Hug 

Mimi@avi благодаря за информацията,резултатът ти е бил чудесен  Peace

# 26
  • Мнения: 4 344
здравейте,момичета!и аз искам да се включа,но след празниците..ще съм в сесия и дали мозъка ми ще издържи без въглехидрати,но сте опитам..така дружинка,сигурно е по-лесно...
пожелавам ви много -!

# 27
  • Мнения: 1 092
Вече си купих пилешки пържолки и марули и от утре започвам  Praynig Peace

Ина и аз бях решила след празниците,но в крайна сметка нали и тогава ядем зеленчуци и месо  Laughingтака че защо да губя време  #Crazy

# 28
  • Мнения: 249
Тази диета съм е спазвала и наистина има зашеметяващ ефект, но започнеш ли да се храниш, дори и малко качваш много NaughtyМоя приятелка две години я спазва с паузи и сега е без жлъчка.Всеки сам да си решава newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 224
Уаууу, Ниночка, недей така...много крайно....Две години си е мнооого време.

Все пак, за да се пишат книги за тази диета, трябва да са консултирани и с лекарско мнение...
Навсякъде из нета, където успях да намеря инфо, се пише за 24/26 дневен период, след което се прави "почивка" от 2/3 седмици.
Липсата на въглехидрати не е пълна, защото това на практика е невъзможно...
Всъщност, не искам да влизам в ролята на "защитник" на този режим.
Лично аз се консултирах с мед.лица и реших за себе си да опитам.
Pipi, Ina, как беше вчера?
Аз вчера бях на св. филе, пилешко бутче задушено, маслини, зелена салата, краставици и един пръст (хоризонтален де) бяло вино  Embarassed
И понеже няма ограничение в количествата, а аз съм порода "прасурс", добре похапнах.
Да, и много вода - над 3 л.
И при цялото това плюскане, тази сутрин кантара показа минус 500 гр. В предвид, че съм и в спец.женско състояние, направо съм учудена...и разбира се, доволна.
Плодовете не ми липсват, защото в този сезон по принцип ги избягвам. Пия рибено масло и калмацин - и отново - много течности: чай, вода.
Успешен ден, момичета! Ще минавам на проверка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт