Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 703
  • 587
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 873

Ванче, много за малко наминаваш!


ами така ми пуши главата,че...Малката е с гнойна ангина,а по план утре трябва да тръгваме за морето.Направо ми се е свила душата.Тази вечер ще решим ще ходим ли. Confused

Прегръдки за всички. Hug

# 541
  • София
  • Мнения: 3 090
Дидка  Hug още веднъж добре дошла и от утре - на линия! Мисля, че режимът ще ти допадне, защото не се гладува, а и менюто е доста разнообразно. По-скоро ще имаш проблем, че трябва да се храниш често  Joy И да не забравяш водичката - поне по 1,5 л на ден. Аз започнах горе-долу от твойте килограми, обезверена от стотици диети, а пък като взеха да намаляват мерки и теглилки...Стискам  палци и при теб да проработи така!

# 542
  • София
  • Мнения: 2 245

Ванче, много за малко наминаваш!


ами така ми пуши главата,че...Малката е с гнойна ангина,а по план утре трябва да тръгваме за морето.Направо ми се е свила душата.Тази вечер ще решим ще ходим ли. Confused

Прегръдки за всички. Hug

Ох, милата ти! Като бяхме малки със сестра ми преди почивка винаги се разболявахме...все едно нарочно го правехме. Много гадно.

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Ззз, тук не е само читалня,  smile3529 а и писалня  smile3523     Joy
Дори, явно всеки си има някакво малко нарушенийце, но важното е всеки да си я нагоди според нуждите, потребностите си и все пак да дава в низходяща посока.  goodscale И кой е казал че Дюк е вреден?  Thinking
Дидке, на снимките като те гледам не ти личи да си толкова килца. Мислех че си по-малко, но пък с нас наистина ще станат по-малко.  thumbsup Умножаваме се и многодетните тук, и Кри е от нас, а ако има още някой да свирка.  Whistling
Кри, Тани, свекитата ви не може да не са видели разликата до сега. Но сигурно от инат си мълчат  Crossing Arms
Джини, колегите ти не знаят ли че си фенка на Дюки? И аз съм с теб, знам че е ужасно около теб всички да лапат, а ти да не можеш, но красотата иска жертви  4470
Рали, със здраве да си носиш кърпата!  newsm03
Ванче  Hug  Hug  Hug

# 544
  • София
  • Мнения: 3 090
по-скоро се притеснявам, дали ще съм по правилата.
Мише, то в редуването на П и ПЗ няма правила, просто всеки се наглася според собствения си организъм и целите си. Стискам палци да успееш   bouquet
Джини, съчуствам ти, награди се с една кола лайт за героизма!
Ванче, има едно хомеопатично лекарство за ангина, ама пусто ЕГН и склероза  hahaha не мога да се сетя как се казваше newsm78 Лекувала съм моите с него и налепите изчезнаха като с магическа пръчка за няколко часа, на следващия ден нямаше и следа от болестта. Дано всичко се оправи и отидеш на моренце, да отдъхнеш малко  Hug

# 545
  • София
  • Мнения: 3 090
И кой е казал че Дюк е вреден?  Thinking
Мойто свеки. Според нея от толкова протеини и липса на витамини ( плодове), и мазнини трябваше досега да съм без коса и нокти, а кожата да ми е сбръчкосана  и състарена, и още хиляди трагедии...

# 546
  • София
  • Мнения: 2 613
Чета, чета наистина много майки многодетни, аз още даже едно нямам ooooh!
Ама и това ще стане Grinning
Ванче- дано се оправи бързо детенцето Praynig Praynig Praynig
Момичета, искам само да споделя, че мнодо се радвам, че режима ми действа, въпреки противозачатъчните, които пия- изчетох какво ли не в тази връзка и навсякъде горе-долу се казваше, че при прием на хапчета- отслабване- не, е да де, ама става Laughing Laughing Laughing И много се радвам Laughing Laughing Laughing
Вещи, Krikri, З-че, Джини, Mihaela, Icecream, Бо, Дидка и ВСИЧКИ ДРУГИ - целувки от мен, благодаря, че станах част от вашия отбор Hug Hug Hug Hug Hug

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
И кой е казал че Дюк е вреден?  Thinking
Мойто свеки. Според нея от толкова протеини и липса на витамини ( плодове), и мазнини трябваше досега да съм без коса и нокти, а кожата да ми е сбръчкосана  и състарена, и още хиляди трагедии...

Ни тъй срам тъй дъ ръзучъровъш жинатъ  Mr. Green

# 548
  • Мнения: 2 181
Може ли да се ползва соев сос?Нищо не пише за него в книгата.
Не съм слагала грам сол до сега на нищо, а соевият сос съдържа доста. Мисля си как да направя дробчетата... newsm78

# 549
  • София
  • Мнения: 3 090
Може ли да се ползва соев сос?Нищо не пише за него в книгата.
Не съм слагала грам сол до сега на нищо, а соевият сос съдържа доста. Мисля си как да направя дробчетата... newsm78
Джини, слагай си сол, но по малко, Дюки не е казал, че не може. Докато за соевия сос е ясно, че  НЕ МОЖЕ. Аз ползвам една диетична сол, даже някъде я бях снимала  newsm78

# 550
  • София
  • Мнения: 2 613
аА ако изобщо няма сол Rolling Eyes Свикнахме с мъжа ми сол озобщо на нищо да не слагаме, ама да не би така пък също да не е добре Rolling Eyes

# 551
Здравейте на всички wavey
Нямах нет няколко дни, да не си помислите, че съм се отказала Peace
Ще пиша довечера, сега отивам да читателствам.

  Привет на новите дюканки bouquet

# 552
  • София
  • Мнения: 3 090
аА ако изобщо няма сол Rolling Eyes Свикнахме с мъжа ми сол озобщо на нищо да не слагаме, ама да не би така пък също да не е добре Rolling Eyes
Е, ако сте свикнали без сол, още по-добре! Аз просто не мога без нея.
Яни,  Hug

# 553
  • Мнения: 5 873
Благодаря ви момичета . HugНаистина детето не е виновно. Rolling EyesНа него не му у по-леко с това гърло...Спре ли да вдига температура  утре тръгваме.Стискайте палци.

# 554
  • Мнения: 1 241
И кой е казал че Дюк е вреден?  Thinking
Мойто свеки. Според нея от толкова протеини и липса на витамини ( плодове), и мазнини трябваше досега да съм без коса и нокти, а кожата да ми е сбръчкосана  и състарена, и още хиляди трагедии...

Ни тъй срам тъй дъ ръзучъровъш жинатъ  Mr. Green
Joy Joy Joy


Ванче, дано се оправи скоро миличкото, аз много мразя да имам ангина-по цяла нощ не съм спала и съм ревала, а представям си какво е на малката душичка Hug от мен

Общи условия

Активация на акаунт