Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 704
  • 587
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 241
аА ако изобщо няма сол Rolling Eyes Свикнахме с мъжа ми сол озобщо на нищо да не слагаме, ама да не би така пък също да не е добре Rolling Eyes
Рали, по-добре без сол, аз тъкмо се научих и като станаха едни жеги и взе да ми пада кръвното...., ама на есен пак ще се уча да ям безсолно

# 556
  • София
  • Мнения: 2 613
Ванче- стискам палци от цялото си сърце да се оправи Hug Hug Hug
Icecream- на мен не ми е проблем да ям без сол, винаги съм предпочитала, ама странното, че сирене мога да ям в неограничени количества, а в повечето случаи то е доста солено Mr. Green Ама сега не го ям в такива количества де Stop

# 557
  • Мнения: 5 873

Ванче, дано се оправи скоро миличкото, аз много мразя да имам ангина-по цяла нощ не съм спала и съм ревала, а представям си какво е на малката душичка Hug от мен

благодаря ти Айсче. HugИ аз  имах ангина преди  5-6 години-отвратително.Чак не можех да дишам,температурата беше висока,едва стоях на краката си.Така ,че съм наясно ,дано по-бързо оздравее.Да не я урочасам,ама й посветна ...пу-пу. Grinning

# 558
  • Мнения: 2 147
Ванче  добре,  fingerscrossed и утре да сте О.к Heart Eyes
Вещи  пиша , даже понякога си мисля, че сама със себе си си пиша Hug
Кри, кажи на свеки Mr. Green, че ако иска да изглежда добре Flutter, трябва да прави секс поне 3 пъти в седмица Hug, така пише Blush не си го измислям Hug

# 559
  • Мнения: 1 241
Кри, кажи на свеки Mr. Green, че ако иска да изглежда добре Flutter, трябва да прави секс поне 3 пъти в седмица Hug, така пише Blush не си го измислям Hug
Joy Joy Joy
 аз такива теми със свекито не подхващам-тя е малко старомодна

# 560
  • София
  • Мнения: 2 613

[/quote]
 Joy Joy Joy
 аз такива теми със свекито не подхващам-тя е малко старомодна
[/quote]

И моята по същия начин hahaha

# 561
  • Мнения: 2 147
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile... може да и дадеш да прочете Simple Smile Simple Smile Hug

# 562
  • Мнения: 1 241
Момичета въпрос:доматеният сок вписва ли се в протеиновият режим?
е няма да го пия, но ми се доядоха сърца Mr. Green, а освен с дом.сок, не се сещам как да ги сготвя
ХЕПЛ Praynig

# 563
  • Мнения: 5 873

 но ми се доядоха сърца Mr. Green....

ох,как ги ядете тези карантии,аз само дробчета и то пилешки чат-пат ям.И то само на супа или с лук.От както бях бременна с малката ми стана нещо и сега като ми замирише на кръв... SickПък шкембе не близвам(гледам,че си хапвате..) -баща ми 20 години се мъчи да ме научи да го ям hahaha,ама нъц... Crossing Arms

# 564
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз не мога да ям шкембе Sick Sick Sick
Ама всеки си има свойте вкусове Hug Hug Hug Hug Hug

# 565
  • Мнения: 1 241

ох,как ги ядете тези карантии,аз само дробчета и то пилешки чат-пат ям.

а и аз за пилешки говоря, преди можех само дробчета да ям, при това само с доматен сок - стават наистина вкусни, сърца-от скоро се мъча да замествам дробчетата с тях, и чат пат ми харесват, а сега направо ми се ядат Simple Smile, ама само с доматен сок съм яла

# 566
  • Варна
  • Мнения: 2 794
Писах за сърчицата в темата за рецептите. По тоя начин приготвени, мога да изплюскам едно кило на екс.

# 567
  • София
  • Мнения: 2 245
Мисля, че не можа с доматен сок, нали е от домати = зеленчук, а според някои и плод  Joy

# 568
  • Мнения: 1 241
Мерси , Дори, златна си  bouquet

# 569
  • Мнения: 2 147
Добре звучи, рецептата ти Дори Hug може и гъбки, нали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт