АВГУСТинчето вече е на две - едно пораснало дете!

  • 17 441
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 809
Благодаря  Hug

Радост, ама второто е по-сладко определено. Предпочитам безсъние пред излишни нерви.
Аз искам малко да поработа, че съм станала пълен идиот сигурно. Въпреки, че доста бързо навлизам в работата, а и вкъщи се задържах доста врем.
Но определено вчера в 9:30 вече ми се спеше.

# 256
  • София
  • Мнения: 3 680
Привет момичета
Валето днес не ходи на ясла,защото бяхме на преглед при д-р Рогелова/хомеопат/-часа ни е записан от преди повече от месец...
Мина добре- говорихме на дълго и на широко и му изписа Медорин по 10 кап. веднъж на ден за 10дни,защото от 2 седмици е със сополи и не минават.Дано се повлияе добре от това лечение,защото от тия АБ ми писна вече #Cussing out,той скоро не ми е правил ангини,пу-пу-пу,ама нали го "тъпча" и с Ехинацея...
С яслата свиква много добре,вчера бях на родителска среща и да си призная останах доволна от казаното и видяното.Определихме да съберем сумаат от 30лв. на дете за годината,в която влизат 10лв. да 2 книжки и помагала за оцветяване,а в другите пари се включват консумативи- мокри и сухи кърпички,сапун,белина и пр.,както и искат да се купи ново килимче и сушилка за ръчичките,като се измият/ нови изисквания от ХЕИ Crazy/.
Дори мисля от другата седмица ад занеса един кп гащи и панталони и да махаме памперса- лелите де,мама няма нерви за това Mr. Green
Ами това е от мен- скоро почвам работа и ми е напрегнато,дано Валето не се разболява само Praynig...
Усмихнат ден на всички Hug

# 257
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет  Hug
И аз да се отчета :
Радост, и  аз се замислям за второто, освен да изчакаме още мами да се навият и пак дружно примерно - пак за август  Wink. Извън майтапа сега ми се работи, тясно ме касаят кметските избори и ако си остана на работа няма да бързам с второто. Иначе смятам, че е по - добре безсънни нощи за бебе, о отколкото лудница в работата.
Gigi не си само ти в 9,30 да ти се доспива, аз понякога заспивам с Таско още в 9 часа  Embarassed.
Vnd айде дано хомеопатията да ви помогне и да свършват вече тези сополи.
Таско в понеделник беше със сериозна хрема и кашлица, но го заведох на градина, взеха го и през деня не е кашлял, оттогава започнах да му давам Проспан, мултивитамини, чайчета, мед и капки Виброцил, сега е  доста по - добре и през цялото време е бил на ясла.
Относно свикването вече всяка сутрин ми казва "Чао мамо, пиятен ден" и си влиза сам без изобщо да плаче. Много съм щастлива за това. Ние събирахме по 36,20 - 14,20 за книжки - имат 6 предмета, даже вчера им прекъснах занятие като звъннах на лелята  Shocked, 10 лв. за нови играчки, 10 лв. за пердета и 2 лв. за застраховка. Отделно всеки месец има носим по 1 кутия прах за пране, 4 рула тоалетна хартия, 2 рула кухненска хартия, пакет мокри кърпи, бебешкси сапун, 1 пакет сълфетки и носни кърптички.
Айде приятен ден на всички хубави мами и дечица  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 1 878
ЧЕТИТ ПЪРВИ СНЯГ  Crazy Party Crazy

Съвсем се позагубихме ама всеки със задачите си, мен пък м е еобхванал тъкмо коледния ентусиазъм и творя за базара на ДБМ и................хоп та и сняг докарах  Mr. Green

Лана, сори мила ама таз година нелюбимия ти сезон май от рано подхвана.

Поздрави на ясладжийте и до скоро  Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 9 980
Е честит да ни е:)
Ще го търпим какво да се прави...аз съм на вълна Ф1 и друго не може да ме развълнува сериозно, даже и снегът не ме впечатли особено.

Днес водихме Калоян на театър. Гледахме "Любопитното слонче", и беше супер, Калоян не се отегчи, и беше доста впечатлен.

# 260
  • Мнения: 1 809
Ами да ни е честит снега  Simple Smile
Наистина доста отраничко,зззззз...ама ми е едно студенооооо, ужас направо.

Съни, коледното отрано те подхваща  Simple Smile

Лана, супер за театъра  Simple Smile И аз много искам да заведа Стефчо, но не знам как ще реагира.
В яслата ми казаха, че канят понякога театрални групи, но кога ли не знам?

Ние днес трябва да потърсим вече по-топли обущета, май направо ботушки.

Аз пък вчера попитах мъжът ми дали иска да направим сестричка на Стефчо, но нещо ми отказа, ама не беше и в настроение де, та ще видим тази работа. То и аз още не съм много сигурна, ще поизчакаме.

# 261
  • Мнения: 1 878
Лана  Hug, браво на вас, мисля че ги подценяваме децата и ние със страх го заведохме на кино пък то диването по-кротко никога не е седяло  Grinning

Джиджи давайте, ние сме с вас  Mr. Green

# 262
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ехоооо, как сте?

Gigi , хубаво си го замислила за сестричката. Дано скоро да се навие и мъжа ти и да се похвалиш! Simple Smile

Ние в нас сме на вълна -тотална разпродажба! Вече си попродадохме нещата! Вчера продадохме и едната кола, моята  Cry, и в момента съм много нещастна, че си нямам возило, ама няма как ще потърпя в името на общото благо! Wink

Купихме си билети-ще летим на 11.11, уф, много скоро! Направо сърцето ми се свива с всеки изминал ден! Да не говорим, че вече сън не ме лови - будя се сутрин в 6ч. и се кокоря, мисля.....

Иначе Лъчката е добре. Ходи си на ясла. само сутрин едвам я вдигам от леглото! Ама малко й остана -ще ходи до края на месеца, и тя и Дени. Седмицата преди полета ще са си в къщи, за да не се разболеят точно тогава.

Поздрави!

# 263
  • Мнения: 1 809
Привет и от нас  Hug
Ние отново сме с кашлица та чакаме доктор. Очаквам и в най-сокор време ако така продължаваме да ме изхвърлят от работа, но каквото сабя покаже.
На всичкото отгоре нямаме парно и май ще е така до края на седмицата, а вкъщи вече е ужасен клинч. Само в на детето стаята има радиатор, а при нас духалка, която топли за момента.
Ирка, представям си как се вълнуваш само. Ама вие наистина много скоро ще отпътувате.
Стискам ви палци, кураж и бъди спокойна, мисли позитивно - нещата ще си дойдат на място.

Хайде целувки на всички ви.

# 264
  • София
  • Мнения: 9 980
Ирка, мила, може да съм пропуснала (или забравила), ама в кой град отивате? Вече имате ли нещо уредено - къща, работа? Дано ви хареса и се приспособите - ако не , обратно вкъщи Simple Smile Ще стискам палци!

Гери, съчувствам ти. Ние преборихме сополите, но правихме изследване и излязоха стафилококи (както и очаквах), капем капки с гентамицин и се надявам да се оправим, вече и кашлицата поотминава. А за парното ви съчувствам - нашето уж в петък го пуснаха, ама се появи за малко и изчезна. И топла вода от почти 10 дни ту има, ту няма и от петъки тя изчезна. Днес се обадих в Топлото и сега и вода и парно имаме - и май ще се окаже, че някой съсед бърника по абонатната станция Sad...много се нервирам, хем трябва да живеем заедно, хем на някои хора не им пука за другите - или ще се прави шумен ремонт между 2 и 4 или парното ще спират...ох, стуга съм се оплаквала, поне спря да вали!

# 265
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,извинявам се.
Лана,ще си изпразниш ли кутията за л.с. Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 9 980
Извинявам се и аз!

# 267
  • София
  • Мнения: 3 680
Привет от нас с Валето
Ние успешно се борим със сополите с хомеопатия.Той нали си има стафилококи още от раждането и хомеопатичката подкрепи опасенията ми ,че не се лекуват с обикновенни лекарства като бактробан и гентамицинови капки ooooh!.Просто се поддтискат и организма свиква да живее с тях.Но при минимална настинка "гадинките"пак атакуват #Cussing out.
След като му приключи 10 дневното лечение със сега изписанотолекарство,ще започнем/ и двамата/ лечение с хомеопатично лекарство на тия гадни стафилококи,защото и аз си ги имам/казаха ми го точно преди да родя Close/
Иначе с яслата сме мн. добре,дори от вчера се опитваме да махнем памперса и напиканите дрешки са минимално количество Laughing.Понася му добре- освен сополи друго не е имало/ пу-пу-пу/,давам му Ехинацея и тези дни като свърши 2- месечното даване ще започна с Рибено масло.
Валето вече не плаче като го водя и като го взимам от ясла,казват че нямат никакви проблеми с яденето/ на мама праснцето/ и дори вече спи повече от час и половина на ден.
Няма начин- ще свиква,че мама от утре е на работа.Така ми е притеснено,все едно почвам нова работа.Ама то и така ще се окаже- нови колеги,нови закони,нови изисквания ooooh!.Направо за тези 2 години се чувствам тотално затъпяла Crazy.
Отивам да се приготвям- че да не стресна утре колегите Laughing.

Лека нощ на всички- и се надявам да имам време за форума и занапред

Ирка- горе главата- само положителни мисли Hug

# 268
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Лана към Чиакго сме се запътили! Мъжа ми ще има нещо уредена като за начало, пък после ще търсим друго. И квартира ще имаме, в момента ни търсят!

vnd успеше първи работен ден утре!  bouquet

# 269
  • Мнения: 1 809
Вени, лек и успешен работен ден  Simple Smile
И аз се мислих за много затъпяла, когато наближи момента да тръгна, но като отидох се оказа, че почти нищо не се е променило от преди 2 години. Много бързо - буквално за дни навлязох в материята.
Пожелавам ти и на теб бързо адаптиране и не се притеснявай.

Иначе при нас се оказа, че Стефчо е със спастичен бронхит, та сега отново съм в болнични. Милия след сън се скъсва от кашляне. Иначе видимо изглежда много добре и е пълен с енергия.
Дано да се оправи до края на седмицата. Това което ме радва, че не сме на АБ.

Ама Лана, какви са тез снимки посред зима? То не е деколте, то не е чудо   bouquet
Мъжът ти видял ли е каква снимка си си сложила  Sunglasses Шегувам се  Heart Eyes Страхотна си!

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 09:15 от Gigi

Общи условия

Активация на акаунт