АВГУСТинчето вече е на две - едно пораснало дете!

  • 17 436
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 969
Вени, дано имате успех с хомеопатията. Ние не сме и привърженици и не бих искала да изпробвам точно на детето, но предполагам че все ще се реши проблема.
Успех в работата!


Ирка, поне в Чикаго е пълно с българи, има и магазини, където продават бг стоки.


Ама Лана, какви са тез снимки посред зима? То не е деколте, то не е чудо   bouquet
Мъжът ти видял ли е каква снимка си си сложила  Sunglasses Шегувам се  Heart Eyes Страхотна си!


Не е видял, ама той обикновено няма нищо против. Това е снимка от сватбата, на която бяхме на 22 септември. Бях невероятна гледка по Витошка, докато отивахме към залата - хората с кожени якета, някои даже с ботушки, а моя милост полугола и с боси крака със сандали  Joy - но съм страшно доволна, беше страхотна сватба и не съжалявам, че се поиздокарах, макар и малко да позамръзнах докато обикаляхме за венчавки и подписи. Абе луда съм на тема сватби - леля ми сигурно и се изправя косата всеки път като кажа, че сме канени на сватба, щото все нямам какво да облека... Embarassed

# 271
  • Мнения: 1 878
Ирка, еееееее направо ви завидях, толкова скоро ви очаква един шанс за съвсем ново начало - това е страхотно и не на всеки му се случва, възползвайте се на 100% пък каквото сабя покаже  Hug  Ааааааааа за компютър погрижихте ли се, осигури ли си интернета  Crossing Arms  Mr. Green
Трябва непремено да пиеме кафе някой път преди да заминете  Praynig Heart Eyes


Лана
, хмммм, ти......абе.......мммм......еми нямам думи  Crazy


Джиджи, споко, не е толкова лесно да се уволни майка, пък и в крайна сметка здравето на малчо преди всичко, дано се закрепне детенце и да не боледува често, за всичко друго има решение  Hug

# 272
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, момичета!
Днес ни изписаха от Пирогов - Петър се чувства добре, сега спи. Операцията мина добре, аз обаче малко се поуморих, че и той се чувстваше некомфортно, а пък и аз.... Но важното е, че вече всичко е наред! Благодаря ви за милите думи и подкрепата!  Hug
Весел ден на всички!   bouquet

# 273
  • Мнения: 31
здравейте и от мен!
отдавна не сам писала, но като имам време ви чета. Ние сме добре, като излкючим факта, че бушуваха малко пожари наоколо, но реалната опасност премина...

Сами е добре, все още се радва на компанията на баба си и дядо си, но скоро се прибират в БГ и той ще трябва да се присъедини към "ясладжиичетата". Аз вече започнах да правя проучване, но не сам се спряла на нищо конкретно.

Има ли и други дечица, които все още са си с бибата или останахме само ние?

Ирка, честито! Радвам се, че "идва подкрепление". Аз сам била в Чикаго преди и е много хубав град! казват, че има между 200 и 300 хиляди българи!!! Лошото само е, че отивате в началото на зимата, а понякога там е "мааааалко хладничко", но предполагам сте подготвени. Желая ви много късмет и успешно ново начало! Сигурна съм, че ще ви хареса! ако имаш нужда да питаш нещо, пиши ми на лични, с радост ще ти помогна.
Много здраве на всички сладки августинчета и техните семейства и късмет на завърналите се на работа майки!   bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • Мнения: 1 808
Добро утро  Hug

baloniДеси, Честит Рожден Ден   bouquet
Бъди винаги изпълнена с положителна енергия, много усмихната и лъчезарна, обичана и щастлива!

Или ще победиш или ще те разпнат! baloni


t_ilieva, браво, че нещата са наред при вас  Simple Smile Бързо възстановяване и на двама ви  Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 15:06 от Gigi

# 275
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден,Деси!
Много щастие и любов!
t_ilieva,радвам се че са ви изписали от болницата и всичко е наред Hug
Gigi,стискам палци да се оправи бързо Стефчо  Hug
Вчера сутринта ми се обадиха от яслата,че Алекс е вдигнала Т 38.7 ,взех я  и ходихме при педито,прегледа я но няма нищо  newsm78 нито кашля,няма зачервено гърло,гърдичките са и чисти,гледа и ушенцата, само малко сополки има.През нощта пак ми вдигна Т 38.9 Един кътник се мъче да пробива дали може да е от това,Алекс все си бърка в устата и казва,че я боли зъбче  newsm78 След малко ще ходим пак на преглед и дано да няма нищо Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 9 969
Деска, честит рожден ден! Да си много здрава, весела, щастлива и мъжете ти да те носят на ръце цял живот, да те обичат и да те радват!

t_ilieva, бързо възстановяване на малкия юнак!

Миленка, дано и Алекс да се оправи бързо!

# 277
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ДЕСИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


Много здраве и щастие и да те слушат тримата ти мъже!


t_ilieva, дано бързо забрави Петър престоя си в Пирогов и всичко е наред!  Hug

milena000, бързо оздравяване на Алекс! Може и от кътник да е!

Rossie , мерси за предложената помощ! Ако има нещо ще пиша! Вярно, че отиваме баш в началото на зимата, ама няма как, ако останеме тук ще си изхарчим всички приготвени пари през зимата. По-добре да ги харчим там, поне ще свикваме през това време с новото място!

# 278
  • София
  • Мнения: 9 969
Освен това ще хванете коледните намаления! а това никак не е лошо  Joy добре че не идвам и аз....

# 279
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Освен това ще хванете коледните намаления! а това никак не е лошо  Joy добре че не идвам и аз....

Ааааа Лана, не си единствената на която тази мисъл минава, и се застоява, в главата! Laughing Ама тихо, че мъжа ми, ще ме чуе! Joy

Днес водих децата на очен лекар! Прегледаха ги и двете, увеличихме зениците, и всичко е наред! Много се притеснявах, някое от тях да няма мързеливо око като моето, но са добре. Имат си и на двете очички еднакво далекогледство, което се оказа нормално за децата. Simple Smile

Аз също си правя всякакви профилактични прегледи-гинеколог, очен, ендокринолог, мамолог! Иии не се сещам ходих ли на нещо друго! Crazy Че съм записала и мъжа ми на някои прегледи, и той само ми се ядосва, че трябвало да се разкарва по лекари, ама няма мърдане! Crossing Arms


# 280
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
irka, честито и от мен и успех в чужбината! Дано сте много щастливи!  bouquet

Честит рожден ден, Деси!  bouquet

# 281
  • Мнения: 1 808
А сега да ви почерпя аз


днес ставам тъкмо но 20!
упсссс, на толкова се чувствам де иначе съм на +още 10  Simple Smile

А сега отгатнете на колко ставам  Mr. Green

# 282
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Gigi



Да си здрава, щастлива и много обичана!

По моите сметки ставаш на 22! Sunglasses

Juana, благодаря, дано!

Май скоро трябва нова тема да си пускаме! Ама аз не мога, ако има някой друг тази способност, нека се отзове! Simple Smile

# 283
  • София
  • Мнения: 9 969
Гери, честит рожден ден! Пожелавам ти много радост и щастие, любов и послушни мъже вкъщи!

# 284

Общи условия

Активация на акаунт